bugün

(bkz: girmeye çekinmeye buralara buralara)
aynı yazar duygularıma da tercüman olan yazardır.
bkz ile, bi siktir git çay koy ile istatistiğe giren bir neslin, dramını anlatan yazar

terör konulu entry lerin alayının istatistiğe girmesinden rahatsız olan yazar
girdiği sayfa sayfa entry'lerden sonra okunduğunu hissetmeyen* yazarın haklı serzenişi.

Girdiği bu entry'lerin devamında bir cümlelik bkz'lı entry'ler görmesi, konuyla ilişkisi olmayan entry'ler görmesi uzun entry girmeye çekinmeye başlayan yazar olmasını haklı olarak pekiştirir.
aralarında benimde bulunduğum yazar güruhudur. oy almak için falan değil, yanlış anlaşılmasın. artık buradaki insanlara bir şeyler katılamayacağını düşünüyorum. öğrenme yetilerini tamamen kaybetmiş durumdalar. akılları seks, din, siyaset üçgeninde gidip geliyor. şimdi ben bu adama metamfetamin kullanan bir insanla yaptığım konuşmayı yazsam ne olacak? bu adam daha metamfetamin'in ne olduğunu bilmiyor. haydi onu geçtim, metamfetamin'in ne olduğunu öğrenmek isteyecek mi?

boş azizim, bomboş. bir blog aç, dağıt yazdıklarını. emin ol oradan daha fazla takip edilirsin.
sözlükte kol gezen " özet geç piç " entrylerinden veya uzun entrylerinin kaale alınmamasından yılmış olabilecek yazardır. halbuki muhtemelen potansiyeli gayet iyidir.
benimdir bu;

sözlüğe ilk üye olduğum da özeniyordum ulan adamlar ne kadar akıcı yazıyor diye, sonra kastım bi kaç tane de uzun entry ben yazıyım dedim, yazdım hepsine bir-iki oy geldi(tamam gerçekçi olucam hiç gelmeyen de mevcut)aşırı uzun sayılmayacak 1000 harflik entrylerime bile bi kaç oy geliyor artık bezdim,yazmaya üşeniyorum daha doğrusu korkuyorum gene hevesle oylanan entrylerime bakarım da bi tane bile oy gelmez üzülürüm söylenirim diye korkuyorum, tamam kalemim iyi değil de bari bok gibi olmuş diye eksi ver be kardeşim.

edit: eh işte oyu veren arkadaşa teşekkür ederim.
çekinmemelidir. tekamül sınırlarını aşmış yazarların yazabileceği türden entrylerdir bunlar.
kendi mizahı ile harmanladığı yaşanmışlıkları tabi ki 3 kelimeye sığdıramaz. bende uzun yazmayı severim.
kendimi ancak böyle ifade edebilirim.
çünkü az reaksiyon alıyor efendim, okuyan olmuyor.
çekiniyordur, haklıdır efendim, okunmuyor.
en fazla bu kadar yazabiliyoruz artık.
çekinmemesi gereken kişidir. zira ingiltere eğitim sistemi adlı başlık okunma olarak 20.000i geçmiştir.
çekinen yazarın kendine yakın hissettiği yazardır. çekinenler beni kendine yakın hissedebilir. (bkz: o benim)
(bkz: uludağ sözlük öykü dergisi söykü)
(bkz: özet geç piç)
aha benim gibi kalır böyle. ayda yılda 2 defa entry yazar ama hepsini okumaz da.
13 kelimede anlatabileceği olayı 645 kelimeye çıkarmanın marifet olmadığını yeni öğrenmiş yazardır.

yok eğer 879 kelimede anlatabileceği bir olayı 879 kelimede anlatan bir yazarsa, düşüncelerini anlatabilme mutluluğundan ziyade beğenilme korkusu yaşayan yazardır.
uzun entry okumaya üşenen adam.