bugün

(bkz: kac sefer söyledim beni de$ifre etmeyin diye)

ditt: niye bu kadar zorunuza gitti anlamadim. *
kaşar kızların kendisine mesaj atmasını bekleyen erkek..
kedinin ulasamadigidir.
uzun boylu ve güzel bayanların yanında bulunan erkek.
şekle şemale meraklı kişilerin hayallerini süsleyen erkektir. illa ki kadınları hayallerini süslemesi de gerekmez. erkeklerin de hayallerini süslüyor olabilir, sanala yansıyabilir, konusu açılabilir falan işte.
istatistiklere göre herkese nasip olmayan şey.
zengin ve iyi bir işi yoksa ortayaşlı zengin kadınların, zengin ve iyi bir işi varsa genç kızların ilgilerine mazhar olan erkektir.
birde norveçliyse evlenmelik erkektir.
uzun boylu ve yakışıklı bir erkek aynı zamanda istediği takdirde sayısız hatun götürebilecek erkektir çünkü aklı pek de çalışmayan hatun kişiler böyle boya posa. kaşa göze verirler* sonra terkedildiklerinde ya da aldatıldıklarında ise zır zır ağlarlar. erkekler ne yapsın, hatunlar vermeye bu kadar meraklı olduktan sonra, yine haklısınız...
Efenim genel olarak esmer olurlar. Evlenecekleri döneme kadar kırdıkları cevizler bini aşar. *Daha sonra yine genel olarak kumral ya da sarışın bir hatun gelir, kandırır ve doooğruuu nikah masasına. Sonrası malum. * Rutin evlilik hayatı'nın kurbanı olurlar.
uzun boylu ve güzel kızların erkek versiyonudur.
(bkz: aaa bu benim lan)****

daha büyük bir grup bayanın ilgisini çeken erkeklerdir.
ideal erkektir genellikle fransızdır fakat türkiye'de de görülür.
(bkz: 200 cm uzun boydan sayılıyo mu)

seoviye edit: demek ki sayılmıyormuş.
(bkz: ütopya)
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)***
türkiyede nadir bulunan erkektir.
(bkz: kısa boylu çirkin erkek)
orta boylu ve yakışıklı erkekten sadece 10 santim fazla olan erkektir.
ne var ne söyleyeceksen söyle işim var.
yanlış başlığa gelmişim.
genellikle içleri boş olur bunların ama nedense kızlar tarafından daha çok tercih edilirler.
(bkz: uzun boylu ve yakışıklı erkek)
boyum 191

kilom 100

atletik vücutluyum

yakışıklıyım v.s v.s

asıl sorun bu kadar iyi görünen erkeğe kızlar yanaşmıyor.. kendilerinde güven eksiliği hissediyorlar düşünceleri değişiyor o0o0oo o kimlerle birlikte oluyordur bana mı bakacak düşüncesinde oluyorlar.

yani fazla iyi görünmekte iyi değil.
orospu çocuğu erkektir.

not: kısayım