bugün

ayakta uyumak çalışan kesime idarecilerin zorla öğrettiği yöntemdir.
sandalye de uyumak berbattır iki, üç gün çektiğin boyun ağrısı da cabasıdır.
Yatakta yüz üstü uzanmış , yüz sağa doğru bakar sol el yastığın altına konulmuş , sağ el 90 derece açı yapmış şekilde 1-2 karış ilerisinde dururken sağ bacağı da yine 90 derecelik açıya getirdiğimiz vakit çok güzel uyunuyor. Deneyin bu yöntemi.
Radiohead - no Surprises. bu da olmazsa ne yardım eder bilemiyorum. eli öpülesi şarkıdır ayriyetten.
the cranberries - linger. radiohead yardımcı olmazsa bu olur dert etmeyin.
Sevgiliye saç okşatmak, oksamanin daha erotik yerlere doğru gitmesi sonucunda sevişmeye başlamak sonrasında haliyle yorgun düşüp dönüp götü uyumak.
ben uyuyamadığımı söylediğim zaman karşımdakinin genelde bana önerdiği bir yöntem var ; 'uyumamaya çalışmak'. denedim işe yaramıyor. film izle en iyisi elbet uyuya kalırsın.
Ders çalışmak.
fiziksel saçmalatma yöntemi. evrende var olan fizik kuralını yok edecek düşüncelere izin verip beyin sersemletilir ve uykuya dalınır.
uyumamaya çalışmanın içinde olduğu yöntemlerdir. ama film izlerken sizi taşıyacak bir sevgiliniz varsa o da iyi bir yöntem.
Normal nefesin dışında bir kez derin nefes al. Verdiğinde uyumuş olursun.
Olmadıysa yeniden dene.
Olmadıysa yeniden.
Mutlaka 3.4. Denemede uyumak mümkün...
uyuyamamaktan korkmama rahat olmak. yavaş yavaş uyuyacağına güvenme.
Kendi kendini sallamak. Böyle anne kucağındaymışız gibi.
fön makinesi sesi dinlemek.
kendini uyumak için zorlamamak, hayal kurmak ve uykuyu düşünmemek en etkili yöntemlerdir.
Papatya çayı regl sancısına iyi gelir.
Hayırlı işler.
motor süren koyunları saymak.
içinden ülkücü sloganları atmak.
doğa sesleri ve çeşitli uyuma müzükleriyle uyunabilir çalışıyor.
15 dakika kımıldamadan yatmak. Kesin Çözüm...
elller yastığın altına yüz sağa veya sola tam uyku modudıur.
hiçbirşey düşünmemeye çalışmak
Öncelikle yatacağınız zemin belirlenmesi gerekir. Sonra sol kolunuzu 180 derece olacak şekilde öne uzatın ve başınızıda kolunuzun üstüne koyun. Bu pozisyona supermen şekli denir.
Uyumam lazım. Ama ama ama.