bugün

entry'ler (317)

galatasaray kadrosu

Bir Galatasaraylı olarak tedirgin edendir. Bek-stoper rotasyonumuz CL için kesinlikle yetersiz ve ağır kalacak. orta saha özelinde bakacak olursak Nzonzi-seri-belhanda-selçuk-donk-m. özcan yeterli olur diye düşünüyorum. Kanatlarda onyekuru'nun da gidişiyle de iyice oyun hızının düşeceğini düşünüyorum. eğer gerçekleşirse de mutlaka diagne-mitroglou yollanıp falcao+atletik ve fizikli bir forvet almamız gerek. genel olarak bakacak olursak bu kadro ligi mevcut oyun yapısıyla her türlü götürür ancak Cl'de tempolu oynayan takımlar karşısında oldukça sıkıntı yaşayacaktır diye düşünüyorum. umarım yönetim eksik bölgelere bir an önce takviye yapar.

ismi en havalı ülkeler

izlanda, Estonya.

bir gün mutlaka gideceğim denen yerler

Gece gündüz hayalini kurduğum (bkz: Norveç)

gelmiş geçmiş en iyi müzik grubu

(bkz: Pink floyd) kesinlikle. ülkemiz için konuşacak olursak (bkz: almora) (bkz: pentagram)

sevilen şarkının sözleri

'bir gün gelir, biter bu hikaye
rüyaların seni terk ettiğinde.
gömülürsün kalbindeki,
cennet ya da cehenneme. "
(bkz: almora) (bkz: tılsım)

sözlükte takılma nedenleri

yalnızlık. normal zamanlarda, mutlu olduğum anlarda sözlük hiç aklıma gelmez mesela. ama ne zaman yalnız ve mutsuz hissetsem burada bulurum kendimi. nedense tanımadığım insanların hislerini ve düşüncelerini okumak ve paylaşmak beni rahatlatıyor.

sözlük yazarlarının itirafları

Sahip olduklarımızın kıymetini bilmeyip, bizim olmayanları hayranlıkla seyretmek yaratılışımızın özünde var.

yaşadığın şehri söylemeden anlat

baklava *

judas priest

angel parçası tapılasıdır.

birini unutmanın en iyi yolu

Sanırsam en doğru yol; anıları,hediyeleri,o insandan kalanları yok etmek, yanında mutlu olduğunuz insanlarla zaman geçirmek ve mümkünse yerini başkasıyla doldurmaktır.

serein

tapılası türden katatonia parçasıdır.

azeri diye bir halk yoktur

ilber ortaylı sözleridir. azeri diye bir millet yok, stalin hıyarı uydurdu. diye eklemiştir.

https://www.cnnturk.com/a...yok-stalin-hiyari-uydurdu

uyku düzeni bozuk yazarlar

uykusuzluktan gözlerim de kanasa, gece saat 3 ü görmeden yatağa giremiyorum.

olası ilk türk uzay aracı arkası yazıları

ucu bucağı olmayan uzayı fethettim de; senin mavi gözlerinde kayboldum.

türk milliyetçiliğini de ayağımzın altına alıyoruz

milliyetçilik bu ülkenin en zor zamanlarında tek ve zorunlu çıkar yolu olmuştur ve öyle de kalacaktır. bir milleti milliyetçi duygulardan yoksun bırakmak, o milleti düpedüz asimile etmeye kalkışmaktır. dili, kültürü, gelenekleri olmayan, sanat-spor icra edemeyen, bilim yolunda ilerlemeyen milletler var olamazlar. bu sebeple de türk milliyetçiliği benliğimizdir ve ayaklar altına alınamaz.

bir kitaba 25 tl veren insan

Benimdir. günümüzde o kadar lüzumsuz yerlere harcama yaparken, kitap için verilince neden garip karşılanır anlamış değilim. Ayrıca o kitabı istediğin zaman elinin altında bulabilmek, ömür boyu sende kalması da paylaşılmaz bi duygu bence.

selçuk inan ın beşiktaş a transferi

bir Galatasaray taraftarı olarak gitmesini isterim. ancak şu bir gerçek ki; önümüzde mevcut durumda bile yerli oyuncu sıkıntısı ve kulübü tanıyan, liderlik edebilecek oyuncu sıkıntısı yaşarken ne kadar doğru veya gerçekçi olur orasını bilemem.

lee helen douglas

ghosts parçasında artık bambaşka bir seviyelere erişmiş melek.

8 ağustos 2017 real madrid manchester united maçı

ilk golü casemiro atar oynayan arkadaş müneccim misin be.

2017 lys tercih sonuçları

lefke hapishanesine düşen kardeşlerime yardımcı olabilirim.