bugün

bir sebepten uyumamak.
bir final dönemi klasiği... özellikle son haftaya sıkıştırlmış ve zamanında asla günü gününe çalışılmamış derslerin birikmesi sonucu başa gelmesi kaçınılmaz olaydır.
hastalık,sıkıntı,stres,menapoz,depresyon gibi sebepler yüzünden bir türlü uyuyamama durumu. * * * *
sinir bozukluğuna neden olan hede.
alışkın olduğum durumdur.
Yanında bolca düşünmeyi getirir, pişmanlıklarla yüzleşirsin
Konuşmak istersin, derdini paylaşmak
Ama öyle bir yalnızlaşmışsındır ki tek insan yoktur çevrende uykusundan feragat edip konuşabilecek
Açar yazarsın belki biraz rahatlarım düşüncesiyle
insanlar okur farklı farklı yaftalar yapıştırır dejenere beyinlerinin yetebildiğince
Ama bunlardan daha üzücü şeyler vardır düşünülecek
Bu karanlıkta, samimiyetsiz kalabalıktan uzakta, tam zamanı işte
Böyle de pis şeylerdir uykusuz kalmak ve sonrasında gelişenler
hiç hoşlanmadığım, bağılı kaldığım durum. ama bugün yeni birşey deniyeceğim. tamamen yarın akşama kadar uykusuz kalacağım ve akşam saat altı civarı uyuyacağım böylece erken yatmış olucağım ve yarın uykusuz kalmayacağım galiba. çünkü daha hiç denemedim. *
sonuçları feci eylem. bir yazım var idi bunla ilgili: http://panikhikaye.blogsp...k-ve-bir-sonraki-gun.html
dünyanın en anlamsız en s...k durumudur.uyumayan bünyeden daha hayır mı gelir?
Ne için uykusuz kalındığına göre değerli veya değersiz olur.
Bir annenin, bebeği sebebiyle uykusuz kalması ile, internette, geç saatlere kadar sörf yaparak uykusuz kalmak arasında çok fark vardır.
birkaç gün üst üste uykusuz kalındığında , yorgunluk değil bir zindelik oluşur, hatta "tamam ya bundan sonra böyle yaşayabilirim uyumak zaman kaybı zaten." diye bile düşündürebilir. Ama bünye de buna daha fazla dayanamaz ve uyuma isteği ağır basar.
Bazen yalvartır. Mutsuzluğun ve bilimum hastalıkların baş sorumlusudur.
gözleri kıpkırmızı, göz çevresini de mosmor yapan, hayata en boktan baktırtan olay.
hiçte alışkın olmadığım durumdur.

en kritik zamanlarda bile mutlaka uyurum. uykumu alır işime öyle bakarım. benim beynimin enerjisi uyku ile sağlanıyor, ne yapalım allah baba böyle yaratmış, 1.4 uykulu beynim var.
ertesi günü dayak yemiş gibi geçirmektir.
bir çeşit terapi yöntemi.

bulanık bir gün geçirmek iyidir.
pestir, counter striketır, dotadır, call of dutydir...
allah'ın belası bir durum.

uykusuzken yaşanması daha da kötü olan durum.
çok fena bir durumdur, 2 günün sonunda ya bayıltır yada kusturur.
Psikolojik Ruh Haline Bağlıdır. Sorunları Kafanda Büyütüp Uykuya Rest Çekmektir. Alışkanlık Yapabilir.
gününüzün çok sıkıcı geçmesine ve eziyet çekmenize neden olan lanet olası durum.
hastalık davetiyesidir. Biraz da güçsüz düşersen, tebrikler polaris.
o gün boşa geçer. beynin hiçbirşeye basmaz. mal gibi asalak asalak dolanırsın etrafta. baş ağrısı da cabası.
2-3 gün sonra biyolojik saatinizin birden değişmesi ile saçma sapan saatlerde uyanmanızı sağlayacak ve sürekli bir uyku bozukluğuna dönüşecek durumdur.
yaklaşık on senedir yapılan eylem. yarın bugün evlensem, çocuk geberse ben uyumaya devam ederim istedğim saatte denilendir. siktirsin gitsin herkes, çeken bilir. 6 gündür 2-3 saat uyuyorum, yıllardır zaten uyumuyorum... amk...**
bu bi vücut oyunu sanırım kendini ayarlayamıyosun tuhaf.
güncel Önemli Başlıklar