bugün

utanmadan orospu çocuğuyum demekten iyidir..
utanmazdır.
TÜm polisleri aynı zanneden, iki üç haber kanalının sırf adamları yargısız infaz edilmeleri için uğraşan medyanın resmen bir kurbanı olmuş, GERiZEKALI yazar söylemidir. Örneğin, yazar entrisinde resmen "ben p*çim" diyor utanmadan.

eksileyen var bunu arkadaş. Ulan adamlar evlerine ekmek götürmek için canlarını senin gibi adilerin rahatları için ortaya koyuyor, kıçını mı satsın?! Yazık arkadaş, yazık!

Polisimize saygım sonsuz!
utanmadan ekmeğini yediği ülkeye ihanet edip, polise molotof atan ama anasına zarar gelince zırlayarak polise koşan orospu çocuklarından daha iyi olan insandır.
birilerine göre en asil duygunun insanidir. En azindan memuriyetle alakali bir meslek oldugundan saygi duyulmasi gerekirdi ancak polislik de politize oldu maalesef.
utanma duygusunu yitirmiş insandır. polis ülkenin kolluk kuvveti olmaktan çıkıp hizmet ettiği cemaatin kolluk kuvveti haline gelmiştir. Çok sevdigim canım ülkem türkiye ile bağı kalmamıştır.
utanmadan ben teröristim diyenden bin kat yeğdir. her polisi aynı kefeye koyan geri kalmış zihniyet belirtisidir. bu ülke için canını ortaya koymuş, bütünlük için kanını akıtmış nice polislerimizi üç-beş kendini bilmez ile bir tutan, kendini de çağdaş gören tipoloji zırvasıdır.
görevini, yetkilerini her ne sıfatla olursa olsun kötüye kullananları kınıyorum. illaki çürük elmalar çıkacaktır ve cezalandırılmalıdır da bu tip insanlar ama böylesi bir genelleme yapılabilinmesi için ancak beyin fakiri olmak gerekmektedir.
(bkz: beyin fakiri)
bugünlerde demeyeni dövüyorlar.