bugün

entry'ler (11)

soniamania

biricik badim olan yazar.

mankenler dışında kimseyle çıkamamak

yeterli maddi imkanlar neticesinde gerceklestirilebilecek eylemdir. Hatirliyorum bazi mankenler parasi olanlar icin otel odasinda özel kiyafet gösterisi düzenliyorlardi. O zamanlarda haberi duyan insanlara paranin gözü kör olsun diye düsündürtmüstür.

uyku düzeni

tatillerde alemci takilan bünyeler icin tutturmasi oldukca zor olabilecek düzendir.

sakal tıraşı

cok bikanlar icin lazer epilasyon ile üstesinden gelinebilecek eylemdir. Sonradan yüzünüz bebek poposu gibi olur haliyle.

facebook ta yunan arkadaşın jest yapması

yaptigi jeste göre degerlendirliebilecek durum. Adam tutar da yunan kahvesi yolluyorum sana derse, gel de yüzme ögreteyim canim kardesim diye cevap verilebilir.

sözlüğe damsız girilmeyecek

kapiya dam kontolü yapan body guardlarin konulmasini gerektirecek sözlük emri.

tc nin pkk lıların kullandığı bir terim olması

tüm devlet dairelerinin tabelalarinda tc ibaresi bulundugundan dogru olmayan önerme. Diger türlü devletin pkk' li oldugunu iddia etmek gibi bir yanlisin icine düsülebilir.

tc koyma muhabbetinin sazan avi olması

devlet dairelerinden gercekten tc yazisi kaldiriliyorsa gercekligi sorgulanabilecek durumdur.

atatürk ün seçimle iş başına gelmemesi

secim sistemine güvenmediginden olabilecek durum. Günümüz secimleri icin de pek cok farkli dedikodu var.

dorian

kamerunlu bir futbolcu. 23 yasinda sol bek oynamaktadir. Bir ara bursaspor ile görüstügü söyleniyordu ancak yalan oldu yanilmiyorsam.

utanmadan polis çocuğuyum diyebilen insan

birilerine göre en asil duygunun insanidir. En azindan memuriyetle alakali bir meslek oldugundan saygi duyulmasi gerekirdi ancak polislik de politize oldu maalesef.