bugün

r&b şarkıcısı.Amerika'nın Ökkeşi...hele O ezilmiş bakışları yok mu?Ama haksızlık etmeyelim. "i need a girl" ve "you got it bad" şarkıları güzeldir kanaatimce.
micheal jackson'ın tahtına aday gösterilen dansçı, şarkıcı, söz yazarı sanatçı. genç yaşta olmasına rağmen çok başarılı bir kariyer yapmıştır.burn, caught up, yeah yeah vs. onun kariyerinde önemli adım atmasını sağlayan parçalardır. yalnız kendini tekrarlamaya başlamıştır, böyle bir şeyin olmamasını umarak yeni albümü confessions'la satış rekorları kırmasını bekliyoruz. *
Dansına hayran kalınası sanatçı.
(bkz: Allah vergisi yetenekler)
p.diddy ile söylediği şarkıların hepsi tutan muhteşem dans eden süper şarkıcı. (bkz: burn)*
sinemada yer gösteren insan anlamındadır.
"yeah" adlı parçasında "aşşağa , aşşağa.." şeklinde telaffuz edilen şarkıcı.*
confessions adlı albümüyle piyasa yapan, sonra kaybolan şarkıcı. michael jackson taklitleriyle ünlenmiştir. evinde, yerin altına yapılan bir kat sadece usher'ın kıyafetletleri için ayrılmıştır. çok büyük ve güzel bir evdir ancak iğrenç döşenmiştir, çirkin eşyaları vardır. my boo ve yeah şarkıları başarılı olmuştu.
In Thıs Club adlı şarkısıyla muhteşem bir dönüş yapmıştır.Şu anda tüm dünyada bir numaradır bu şarkı.Klip için link

http://www.youtube.com/watch?v=EXbldlBJsC8
tamam belki amele görünümlü, kaslarını milletin gözüne sokmak istiyor ya da michael jackson'un taklitini yapıyor. bunu diyenlerin hepsi sadece yeah şarkısının klibini izleyip bu kanıya varıyorlar ama, ya da diğer kliplerini de katalım işin içine ve haksızlık etme sınırımızı düşürelim.. ya bu adamın çıkarmış olduğu 3 album var, bunları dinlediniz mi? üşeniyorsanız cevap vermeye ben diyeyim dinlemediniz. ilk albumu oldukça amatör ve kendi de orada daha 20 yaşında, ama akabinde çıkardığı albumleri? bir confessions albumu var ki yeah şarkısının da yer aldığı, albumdeki şarkılar müzikalite olarak değme r and bcilere taş çıkarıyor. ya yorum? dünyanın en başarılı blues şarkıcısını dinliyorsunuz sanki, o gırtlak namelerini yapmakta mesele buradan çıkıp boş laf söylemekte değil. aradan 4 yıl geçiyor ve usher kendini daha da geliştiriyor. yıl 2008. bu sefer de here i stand adlı albumu ile çıkıyor karşımıza. hemen yalnız tvde love in this club şarkısının klibini izleyenler başlayacaklardır eleştiriye. ama hop hemşehrim bir dur. albumu önce bir dinle, daha introdan ağzın açık kalmasın ne istiyorsan de sonra.. album gerçekten kalite kokuyor buram buram ve yorum çok üstün.. hala bu adamı dinlemediyseniz çok geç olmadan dinleyin derim ben. ha olur da beğenmezseniz zaten r and bye tepkilisinizdir siz bu adama değil.
r&b müziğini en başarılı şekilde icra eden adamlardan biridir. sesi güzeldir, iyi dans eder. küçük emrah bakışları da vardır aynı zamanda. slovlarda çok başarılıdır. hızlı, oynak parçalarında da en az slovlar kadar iyidir. kliplerini de özenle çektiğini düşünüyorum. hep bir kısa film havası var adamın kliplerinde.

u remind me ile çıkış yapmıştı. ilk çıktığından beri dinliyorum bu adamı. kendini sürekli geliştirdi. bir sürü de düet yapmıştır boş durmamıştır.

alicia keys'le "my boo"
p. diddy'le "ı need a girl"
r kelly'le "same girl"
ludacris'le "yeah"

güzeldir, dinlerim. ayrıca slov parçalarda da ezici bir üstünlüğü var bu adamın. özellikle;

(bkz: u got it bad)
(bkz: burn)
(bkz: confessions)
Müziğiyle yürekleri hoplatan Amerika'lı R&B sanatçısı, Yeah ! adlı parçası tüm dünyada 10 milyondan fazla satmıştır
2002 yılının mart ayında Confessions albümü yayınladı. Albüm ilk hafta 1.1 milyon satarak rekor kırdı. Albüm Amerikan listeleriyle beraber neredeyse tüm listelere 1 numaradan giriş yaptı.Albüm yalnızca Amerika'da 14 milyon satarak elmas sertifika aldı ve tüm dünyada 20 milyon sattı.Bu albümdeki "Caught Up" ve "Yeah" şarkıları Need for Speed Underground 2 oyununda yer almıştır. *~
will.i.am ile dueti olan omg * dinlenmeye değer şarkısı olan R&B şarkıcısı.
omg şarkısına çekilen klip;*
http://www.dailymotion.co...er-ft-will-i-am-omg_music
Justin Bieber in akıl hocalığını yapan r&b yıldızı.
pittbull ile şeettirdiği dj got us fallin'in love adlı şarkısı çok güzeldir bu tarzdan hoşlanıyorsanız tavsiye ederim.
38. Amerikan müzik ödülleri'nde soul/r&b dalında yılın erkek sanatçısı ödülünü kazanmıştır. Raymond v. Raymond adlı albümü de yine aynı dalda yılın albümü seçildi.
justin bieber adlı veleti başımıza bela ettiği için kendisinden tiksindiğim şarkıcıdır.
fevkalede kullandığı o mükemmmel sesinin yanında çok da iyi dansedebilen rnb sanatçısı.
her klibinde farklı bir güzel kız görürsünüz,hepsi birbirinden çekici,hoş bayanlardır.gelin görün ki,karısını seçerken gözlerinin kör olduğunu düşünmeden edemiyor insan. şöyle ki;

http://www.dyfuse.com/fil...mages/tameka%20foster.jpg **
more parçası ile son zamanlarda yine gönüllerde taht kurmayı başarmıştır.
more parçası ile bu yazın hitleri arasına girecektir.
sesi ve dans yeteneği harikadır.
(bkz: yeah)
dirty dancer şarkısını dinleme sebebi.hacı adam zenci falan ama ayrı bi karizması var, sesine kadar karizma adam.
inanılmaz güzel danseden, zenci yakışıklısı rnb şarkıcısı. bence şu an erkek vokaller içinde piyasanın en iyilerinden birisi. justin bieber'ın elinden tutup onu meşhur etse de severiz kendisini. cheryl cole ile bir ilişkisi olduğu söylenmekte yakışır abime. *
there goes my baby şarkısı kendisine aşık olma sebebidir.
rnb pek dinlemem ama son zamanlarda genel olarak yapılan hoş düetler başta olmak üzere bu türü sevmeye başladıysam usher bunun ilk sebeplerinden. yeah ile tanımayan kalmadı elbette ama benim içine düşmemi sağlayan şarkıları, dj got us fallin' in love, more, love in this club ve son olarak guetta ile söylediği without you. daha çok fazla müzik arşivine baktığım söylenemez aslında ama yıllardır punk rock, alternatif rock, ucundan metal ve bunun sonrasında en sevdiğim tarz olan country dinleyen, rnb'nin yakınından bile pek geçmeyen benim gibi bir bünyeye bu tarzı sevdirmeye başlamıştır. sesini zaten çok iyi kullanıyor ama bana göre daha öne çıkan yeteneği sahneye inanılmaz yakışması, harikulade dans yeteneği. şunun gibi mesela; http://www.youtube.com/wa...v=eOqXxGNJgJA&ob=av2n
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar