bugün

yeni sayılabilecek bir yazar. hoşgelmiş.
gurbetçi olduğundan şüphelendiğim yazar. hoşgelmiş yazardır.
kerhane tatlısı yapmayı bilmeyen yazar.
hoş gelmiş.
dokuzlar örgütü
(#15866456) (bkz: kırk yıllık saatim böyle ayar görmedim)

helal olsun yazarı.

sikyabir' in değerli üyesi.
siklenmeyen yazarlar birliği üyesi kadim dostumuzdur.
syb üyesi olan artık herkesin umrunda olacak yazardır.
(#15928398) gayet güzel bir tanım yapmış. tebrikler. aklımızdan geçenler bunlar.
gayet seviyeli iyi bir yazar. hoş gelmiş.
adam araştırmacı gazeteci. müfettiş gecıt. tebrikler.
nesildaşım yazar. hoş gelmiş.
hoşgeldiniz efendim.
hoşgelmiş.

edit : çakma uma thurman.
hoşgel.
iyi tamam lan hoşgelmiş aaaaa.
bana kendimi önemli hissettirmiş bir yazardır. zaten önemliyim ama bazen pohpohlanmak iyidir.
cağnım ciğerim, öperim.
güzel sohbet edilen, kafa dengi ve sevimli yazarımız.
(#15935591) araştırmacı gazeteci.
Adam hakli beyler demek istedigim yazar. Soyle bi goz attim entarilerine boyle damaga yapistirilip saklatilasi, tadi kahveyle senlendirilesi yazilari var.

Burdan uma karuna'nin koydeki emmisigile, ayse halasina, amcaoglu nurettine ve sut annesinin yengesinin amcasinin askerdeki ogluna selamlar gonderiyoruz.
komik ve hoş bir yazar. bir de erkek değilse dadından yinmez.
(#16158032)

açıklaması için teşekkür ettiğim yazar ...
yazarın dibi.
(bkz: #16274418) peki güzel arkadaşım, haklısınız. sabah akşam, 7/24, 365 gün sivas'ın intikamı diye çığlıklar atın. sizin adaletiniz bu olsun...

peki orada öldürülen 33 tane masum köylü ne olacak? onlar sayılmıyor mu? içeri girenler, müebbet alanlar sayılmıyor mu?

daha ne kadar kan istiyorsunuz, onu söyleyin de, hiç bu gerilimi yaşamayalım.
Sozluge yeni katilan yazar. Bana biraz kizmis sanirim ama meselenin farkinda degil. Uslubu begeniliyor, yazsindir.
(#16170014) gece gece güldürerek ağzımdaki hafif bitmiş lolipopun boğazıma kaçmasına vesile olan yazar.

öldürüyordun ya beni. hayatımın baharında öteki tarafa gidecektim.
birisinin koştursun demesine ihtiyaç duymayacak kadar özgüveni yüksek, içinden geldiği gibi davranıp üstüne aynı şekilde yazabilenlerden. seviyorum buradaki duruşunu ve tavrını.

koştursun efendim düzlükte.*