sözlükte siklenmeyen, ne artı ne eksi oy alan, sıradan mı sıradan, bkz. makinası, üretme kabızı, ilham perisinin taşşak geçtiği yazarların oluşturacağı birliktir.

yazarlar kendileri hakkındaki gerçeklerle yüzleşirlerse katılım muazzam olacaktır. fakat herkes einstein amk.

gelin birlik olalım tatlım. sözlüğün yüzde 95 ini oluşturuyoruz. siklenen yazar oluruz belki böylelikle.

neyse bak isim bile buldum.

(bkz: sikyabir)

listedit:

dayesporas

koca bir ve ikizleri

vinter is coming

neden at mi var arkamda

ay dibim geldi

tatarhan

suda bogulan marjinal balik

ruzgara karsi yuruyen adam

hor kullanici

bunickibulmakzoroldu

sayfa

loa 666

buluthakk1

uc ismi olmayan yazar

scaner

pistolero

bekci copu

gizemlimavi

son mohikan

hikidik

tam35izmir

barringer

beynine bir kez hava degmeye gorsun

kucukprens

uma karuna

feylesof tece

tsubasakun

dardakalan

dorkm

dnzctn

deepsilenceofwhat

s for sabri

be quiet

serafin

CyrilGudbrandr

bacaklarini kokunden yolarim

terbiyesiztavsan

gizemlipesimist

dechros

kiliog

en arka cam kenari

alikursad

mx jck

kafabimillon

swarthy

kordatos

hmb sal

uefa2000

kucukinsan

7nbitirdin

son of a piscuit

zx4351

nelanpuv

mendilsiz halay basi

havyar yemiyen hayvan

ayktkya

pistolero

zuleyha nin yusuf u

bir insan mal olmayagorsun

heidinin al yanagi

ı carve my name in stone

bayhod

tovbekar hacker

could you be loved

awaqac

jason deroglu

mordecai

os methamp

uaksehir

antikaw militarist

paketteki son sigara

eyeoftornado

ratemypoo

lavinia

ilerde solda

captain pricein purosu

tikkat:şimdilik yukarıdaki üyelerden oluşmaktadır. bu kardeşliğe dahil olmak için a
nlaşılır bir entry ya da şahsıma bir özel mesaj yeterlidir.
adım neden at mi var arkamda , yaşım 21, birliğe izmirden katılıyorum. bazen saatlerce entry giremiyorum girsem bile şükü alamıyorum.
(bkz: sözlüğe tepki olarak doğmak)
sözlükte yokmuş gibi davranılan yazarların oluşturacağı birliktir.
huwwww beybi. hızla çoğalan birlik.
(bkz: uludağ sözlük)
mesela ben. ulan gelin benim adıma açılan başlığa bir iki bişeyler yazın. kendimi çok ezik hissediyorum. inanın bu bir insanlık görevidir. kendimi fazlalıkmış gibi görüyorum sözlükte..
yaşasın siklenmeme kardeşliğimiz.

ayrıca sakin atın çiftesi pek olurmuş a dostlar!
tabii üyesi olduğum güzide oluşum.
http://inciswf.com/1302651148.swf
destek verdiğim birliktir. birliğin sloganı olarak şunlardan biri seçilebilir;

'sen siklenmeyensin büyük düşün!',

'yeter! söz siklenmeyenlerindir',

'siklenen bir dünya için elele'.
katılan sevgili dostlardan en siklenmeyeninin başkan olması gerektiği birliktir.
girdiği entryler umursanmayan,beğenilmeyen, açtığı başlığa yazı yazılmayan yazarlar topluluğudur.
alternatif sloganı:

bir elin nesi var iki elin siklenir.
(bkz: sikleyabirlik)
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=A9B3TbWUgGE
--spoiler--
siklenmeye başlanması gereken yazarlardır. tarafımdan alfabetik sıra ile ilgi göreceklerdir.
adım sayfa , yaşım 21, birliğe marmaris'den katılıyorum. bazen saatlerce entry giremiyorum girsem bile şükü alamıyorum, maddi durumum ortalama, içkim sigaram yok, kıskançlık yerine göre olur, çok sinirlenmedikçe kendime hakim olmaya çalışırım, taliplerimi bekliyorum.

edit: galiba karı arayan yazarlar birliğine yazmam gerekiyordu.
en çok siklenmeyip başkan olmak için diğer kişilere şuku + nickaltı vererek tahtı ele geçirmeye çalışacak yazarların olabileceği birlik. eğer öyle fikri olanlar var ise hiç beklemesinler.
siklenseler dahamı iyi olacak dediğim birliktir.ne o lan silahlanmayan gibi.ha tabii üyesiyim o ayrı.
çoğu ulu sözlük yazarının içinde olduğu birlik.
şey gibi yapalım. mmmm şey .

bu fight clupta sandalyelere oturuyorlar da anlatıyorlar ya. ondan yapalım. çok uğraştığımız ama hiç siklenmediğimiz anılarımızı yazalım buraya. çok güzel olur olur. sohbet havasında geçer valla bak. sonra birbirimiz artılayalım. ilk kez siklenelim lan. silkelenelim ve kendimize gelelim. *
bir keresinde koskoca bir kitabı analiz edip buraya yazmıştım lan. zaten sözlüğün eziklerindendim ama ilk kez böyle bişe yapayım uğraşayım kesin istatistiklere girer biraz popi kaparım diyordum. hatta başlık (bkz: insanı uçuruma götüren sözler) idi. ben açmıştım başlığı. bütün dini zedeleyen ama halkın diline işlemiş (mesela; allah baba, kahretsin vb) kelimeleri analiz edip yazmıştım.

-flashbag-
bu sefer siklenecem olum bu sefer çok farklı olacak. koskoca kitap amk. bişe derler herhalde. nihahahahhaha
-flashbag-

peki sonuç; 2 oy mu ne almıştı. biri artı diğeri eksi. birazcık olsada siklenme belirtileri göstermiştim. boru değil 27.000 kişide iki kişi. ama genel olarak ne istatistiklere girdim, ne de başlık sol framede dönmüştü.* ben de silmiştim umarsızca, hayınca zalımca...

sonra bende insanların daha çok dini değilde erotik egzotik ve fantastik şeyleri sevdiğini keşfederek o yönde yazmaya başladım. bugün sonuç 735 karma . twitterda 5000 nin üzerinde takipçi. ama sonuç yine aynı; siklenmiyorum.

benim siklenmeme manifestom buydu arkadaşlar. yani karmanın falan siklenmekle alakası yok. siklenmenin neylen alakası var onuda bilmiyorum. zaten bilsem siklenirdim. ama şunu bilin ki bilsem size söylerdim lan. sabırla okuyan tüm siklenmeyendaşlara gelsin. canlarımsınız.

edit; (#15796146)eğer kimse siklemiyecekse ben lider olurum!
birinin acilen lider olması gerektiği oluşum.

ben anlamam amk. ömrümde hiç siklenmedim ki...

(bkz: alışmamış götte don durmaz)
akp ye çatmasını bilmeyen acemilerdir. yapsalar buruşuk çük yağmuruna tutulacak olanlardır.
(bkz: tutunamayanlar) üyesi olduğumu düşündüğüm birliktir.
bunickibulmakzoroldu kardeşin başkanlığa aday olduğu örgüt.

benim oyum onadır.