bugün

şüphesiz sözlüğün kalitesini düşüren durumdur.
(bkz: buralar kadın kıtlayacak)
(bkz: kadının sosyal yaşamdaki önemi)
tartışılması gereken bir sorundur. bazen biz erkekleri bile tiksindiren başlıkların açılması sözlükten kadın yazarları uzaklaştırıyor olabilir.
kanaatimce; sözlükte aşırı derecede küfürlü - cinsel içerikli başlık ve entry girilmesi durumuna binaen kadın bireylerin azlığı söz konusudur.

ha ben mi? benimde pek düzgün entry girdim söylenemez.
embesil fazlalığıyla ters orantılıdır.
şüphesiz sol frame kısmının dili olsa, sebebini açıklayacağı durumdur. Konuşsa pek iyi şeyler söylemeyecektir. ben bile bazen bir erkek olarak katlanamıyorum, bayanlar nasıl katlansın? Hemcinslerimi kötülemek istemem ama bayanlar haklı beyler!
(bkz: kadın siyasetçilerin daha çok olması gerekliliği/#11817876)

örneğindeki gibi kadın yazarların da çok olması gerekmektedir.
kadınlar hakkında açılan aşağılayıcı başlıkların veya cinsiyetini belli eden bir kızımızın gördüğü muamelenin, onların cinsiyetlerini saklamaya olan meylini artırdığı için ortaya çıktığı sanılan durumdur.
Erkeklerin yaşadığı cinsel ilişkiyi uluorta yazmasına ve diğer erkek yazarlar tarafından gerek başlık altında gerek oy verilerek sırtının sıvazlanmasına rağmen bunun saçmalığına dikkat çekmek isteyen bir bayan yazarın tepkisinin moderasyon tarafından "kişisel "bulunması olabilir . Bunun dışında (#11795117) gibi başlıklar erkekler tarafından açıldığında herkesin aferin çekmesi ama bi kadın yazarın mini etek giymekle ilgili bir başlığın altına bile enrty girmesinin "davetkarlık "gibi algılanmasıdır. Öyle ki negatif ayrımcılık

sözlükte koca bulmaya çalışan bayan yazarlar
sık sık seviştiğini ima eden bayan yazarlar
sozlukteki bayan yazarlar artik baymasinlar

bu başlıklar varken , entry üstündeki başlığın açılmış olması şaşırtıcıdır.
sözlüge renk katmaktan ziyade kaliteli yazıları en çok hangi cinsiyet yazıyor onunla ilgilenilirse daha çok verim saglanabilir.
sözlükte kadın arayan yazarların dert yandığı konudur. illa kadın aramıyorsanız fark etmeyeceğiniz kıtlıktır. hem böyle, erkek erkeğe daha güzeldir. fazlası zarar.
(bkz: sözlükte aranan yazarlar)
(bkz: sözlükteki abaza yazar bolluğu)

not:erkeğim.
- abi bi' sözlük kurmuşuz, çok kaliteli dinime allahıma
+ nasıl yani lan n'aptınız?
- binlerce ilik gibi, mermer gibi hatunu yazar olarak tuttuk hoca. öyle böyle değil yani, o kadar kaliteli oldu önünü alamadık.