bugün

balık baştan kokar.
bence eski tv 1'de olduğu gibi saat 00:00 da istiklala marşı ile kapatalım.
sabah yine aynı seremoni ile açalım. gün içinde moderatoler işin içinden çıkamazsa anasayfaya Necefli Maşrapa koyarlar.
https://streamable.com/p2b93y
Burada yazar olmayıp, sadece bilgi açmalı girecekleri sözlükte, bu iğrençliği görünce ne diyeceksiniz ey modlar.
heyecanını iyi yazarlarını kaybetmiş sözlüktür.
çöplük yuvası oldu artık...
yakın zamanda götünü dayadıkları sözlükten s.ktir olup gitmesi gereken moderasyona sahip katılımcısözlük.
sözlük eski popülerliğini kaybediyor...
valla ben ekşiden kaçtım geldim. sıkıldım moruk artık siyaset görmekten ve bir sikimi beğenmeyenlerden sıkıldım. burada da var ama en azından daha az. maraba tekrardan.
ilk üye olduğumda 600 online olan sözlük şimdi 200 lerde sürünüyor. Buradan sözlük yönetimine sesleniyorum. 50 bin açıktan çalışır. Sözlüğü yüzde 51 hissesine talibim. Verin bana sözlüğü ekşi sözlüğe rahmet okutayım.
Köpek katili olan bu canlı.. elinde imkan olsa insan da öldürebilir.. onu engelleyen tek şey yasalar.. nero ya yaşattıklarını yaşaması dileğimle..
bi fotoğraf atıyorum, ikincisini atarken karşıma "devamlı bu tarz entryler girmeniz engellenmiştir" uyarısını veriyor.

bi tane düzgün entry girip ardından tekrar fotoğraf atıyorum. hop. hemen kabul oluyor.

bu disiplinine hayranım uludağ sözlük.
görsel
Herkes gitmiş....beyle kaldım sözlükte.
Kürtlere terörist diyenlete bir şey olmayan ama ben ülkücülere terörist deyince çaylak olduğum sözlük. Sözlükte her gün insanların ne anası kalıyor ne babası, ne ırkçılığı kalıyor ne cinsiyetçiliği kalıyor, ne memeler atılıyor, ne çükler atılıyor bunlara hiçbir şey olmuyor ama ben ırkçılara terörist deyince suçlu oluyorum.

Çoğu yazar da kendi “kanka”larına -ya da sevişeceği, nudelaştığı birine- bir şey olmadıkça ses çıkartmıyor.
görsel
Artık ömrünü doldurmuş, aşırı dandik bir hal almış sözlük. Adamlar göz göre göre virüs paylaşıyor ve yarım saattir entry hala silinmiyor. Bundan sonra buraya bir daha girmeyeceğim.
eskilerden silik olup yine gelen bazı kişiler ve yeni kayıt yaptıranlar ne hikmetse hep eski nesillerin hesabında cirit atıyor.

Bu işte bir iş var ya hadi neyse. Yakında çıkar leş kokusu ...

Dikkatimden kaçmadı !!!.
Bana şunu artık açıkça hissettiriyorsun;
Kendimi y.rak gibi hissettiğimde düştüğüm, gelip buraya bi kaç entry okuyup ve sonrasında entry girdiğim platformsun.
Mutsuzluk ve depresyon ile...
görsel
Bugün kaydolduğum sözlük. Kaydolduğum ilk sözlüktür aynı zamanda. Uzun zamandır sözlük okuyucusuydum zaten, sonunda burada yazar olmaya karar verdim. Çok sıcak geldi bu sözlük bana. Umarım en kısa zamanda yazar olmaya hak kazanırım. Artık burası ikinci evim. (bkz: ululardan ulu sözlük)
çaylaklık sınırını geçmemizi sağlayan entry sayısının yükseltilmesi gereken sözlüktür. zahmet olmadan rahmet olmaz derdi büyükannem. çalışmak ve yetişmek özgürlüktür tabî bu yetişme olayını başarabilirsek...
27 buçuk saat sonunda 25 entry ile çaylaklıktan kurtularak yazar olduğum sözlük. Moderasyona teşekkürlerimi iletmek isterim. Sağolsunlar çok bekletmediler. 27 saat bence iyi bir süreç, tabi ki, kaliteli ve kurallara uygun yazmanız sonucunda yazar olabiliriz.
*Saygılar*
2006'dan beri var olan sözlük. o zamanlar her şey daha iyiydi tabii. ama mesela 2013 ile 2017 arası da fena değildi. en azından bugünlere göre. şimdi ise ahlaksız başlıklardan başka bir şey yazılmıyor çizilmiyor. gerçi kim ne yazarsa yazsın çok umrumda değil de. ne bileyim seneler ileri gittikçe her şeyin bozulmaya yüz tutması hoş olmuyor sadece. neyse.
leş. eskiden ne gereksiz yere düzgün cümleler kurmuşuz burada.
çoook zayıf...
Burayı beğenmeyenlerin çok ilginç bir seçenekleri var aslında: siktirip köşelerine çekilmek!

Bence süper!
katılımcı sözlük sıfatını kayıp etmiş klon.