bugün

çok az kişinin memnun olduğu sözlük. o zaman diyebilir miyiz sözlük bağımlılıktır?
Hayatta bu olmadan asla denilen yer. Aklım yoksa sözlüğüm var arkadaş.
2 günde bir tane silik entryi kontrol edemeyen basiretsiz modlara sahip forum.
herkesin kötüledigi kimsenin kendine bakmadigi sözlüktür.
Kendisinden memnun olunmamasına ragmen sürekli entry girilen sözlük. Memnun degilsen niye yazıyorsun arkadaş. Ayrıca abaza arkadaşlara da inci sözlükte yazmalarını tavsiye ediyorum.
genç beyinlere söz hakkı tanıyan,düşünceleri,sosyal hayatı paylaşan,eğlendiren ve öğreten sözlük.
08 eylül 2011 yayın akışı,

08:00-12:00 haberler, gündem.
12:00-15:00 sanat köşesi
15:00-20:00 futbol, din, siyaset
20:00-24:00 siyaset meydanı (takke v.s. apolet)
24:00-08:00 eski sevgili, aşk, yalnızlık, şarkı türkü.
entry silme işinde acemilik yapıldığını düşündüğüm sözlük ortamı.
gün itibari ile içinde bulunmak, yazmak, eğlenmek için yazar olmaya niyetlendiğim sözlük platformu.
yok ama her girdiğim entry her modun düşüncesiyle aynı olamaz ki sözlüğün de asıl amacının saptırıldığını düşünüyorum. Ve kendisinden yavaş yavaş soğutulduğunu düşünüyorum.
Not: Bu entry de silinip 5 gün bekletilebilmesi olasıdır. En iyisi mi eywallah... Sorun çözmek yerine sorunu olanı ortadan kaldırılması daha kolaydır ve öyle olacak galiba demedi demeyin takip edin.
tanımadığı insanlardan sahte nick altı yazıları isteyecek kadar aciz, egolarını tatmin etme gayesinde olan ve bu işten haz alan yazarların bulunduğu sözlük.

kirletiyorsunuz oğlum buraları.
kalitesiz başlıklar ve formata uygun olmayan tanımlar kol gezmektedir. bir de bir çok yazarda meydana gelen trollük sevdası ile sözlük iyiden iyiye kalitesini yitirmeye başlamıştır. troll olmasın demiyorum tabiki, ama trollerin kalitesizliği beni benden alıyor be sözlük. hani var bir kaç tane görevini tam yerine getiren, ama bu troll olma sevdasını güdenleri anlamıyorum. moderasyon yazar seçiminde ve başlık konusunda biraz daha dikkatli olmalı diyorum. saygılar.
tespit yaapmaktan yazarların yorum yazamadığı sözlüktür. tek cümle tanımlamaları ile onlarca giri giriliyor ve bu girilerin altı doldurulmuyor. bu ne kadar okuma kolaylığı sağlasa da bilgi ve okuma zevki açısından vasat kalıyor. istisnalara laf yok orası ayrı. yazmış olmak için yazma durumu var sanki gibi.
uzun soluklu bir aşk hikayesi gibi ilişkimiz. başta her şey güzeldi, heyecan vardı. son zamanlarda karşımda sen varken başkar yerlere bakar oldum. artık heyecanlandırmıyorsun beni. söylemek istediklerim bu kadar daha fazla konuşamayacağım.
türk milletinin en mikro hali.

am göt meme dersin de hani, midesi bulanmış gibi yapar da, içi gider ya hani, ama genetiğinde vardır normları yaşatmak.
bugları ile eğlenmenin en güzel olduğu sözlük.
gün itibariyle troller tarafından manukyan kızlarına döndürülmüştür.
zalla selam ederim.
bana çok değerli insanlar kazandırmış sözlük. kimi arkadaş kimi abi kimi abla kimi de küçük kardeş. eksikleri hataları var yok değil ama artıları da var benim için.
bana hiç insan kazandırmamış sözlük. o kadar mı antipatik, o kadar mı sevilmeyecek insanım ben diye de sorgulatmıştır bana.
yazarları entry okumak değil entry girmek derdinde olan sözlüktür.
evet burda entry okunmaz, hele ki girdiğiniz entry din, ırk, mezhep, cinsiyet ayrımı yapma amacı olan bir başlık altında değilse.
uzun olanları zaten saymıyorum, onları değil okumak bakmaya bile tenezzül bile edilmez.
yazarlar genellikle sevdiği değil ayar olduğu kullanıcıları takip eder ki misyonunu tamamlayabilsin. (bkz: seri eksi oy veren ibne)
troll troll değildir burda özel mesajla küfür etmezse.
ama yine de güzelsin be sözlük severiz seni.
ekşi sözlük gibi ayaklar altına düşmeden, yazar alımını durdurması gereken oluşum. gelen yazar iyi olmuyor. eski kötüler de, eklenince epey dandikleşmiş durumda.
özeti şu başlık (bkz: beni ne doktorlar ne de mühendisler istedi) ve içerdiği entry'lerdir.
bir kişi de ne yazdığını okumaz, ne okuduğunu anlamaz mı arkadaş?
(bkz: şakirt yuvası) *
son birkaç haftadır istatistiklere girenler hep aynı kişiler.
muhtemelen anlaşarak şukulaşıyor ya da işleri güçleri olmayan canı sıkılan yazarlar.
adeta okurlara gidin burdan ya yazar olun ya da gidin şeklinde alttan alttan uyarılar yapan sözlüktür.

okur olan biri sözlüğe girdiğinde şuan ki gibi bir temayla karşı karşıya geldiğinde maalesef hiçbir şey okuyamaz. çıkış yapıp deneyin bi isterseniz.

resmen yazılar arka planda kayboluyor. buna bir çözüm gerenk.