bugün

doğruluğu su götürmez gerçek.

kesinlikle katılıyorum. allah felan diyorlar. akıl sahipleri için gönderilmiş teorileri görmüyorlar. dar görüşlüler. yobaz neyin yobazı ama. -eğer doğruysa bu çıkarsama-
(bkz: uludag sözlük yobazlar cemiyeti) *
kesinlikle doğru tespit. bu ibneler yakında şeriatı getirecekler.

(bkz: uludag sozluk yobazlar cemiyeti)
(bkz: sözlükteki şeriatçiler)
son 1 ayda iyice coşan, filistin ve hamas'la alakalı başlıklardan sonra düşünülmesi haklı olan cümle. gerçi orda bebekler öldürülüyordu di mi, biz caniyiz onlar insan aslında. bir ara da yontulmuş taşlarla oynayan bir arkadaş vardı buralarda da uçuşu çabuk oldu yahu.

ekleme:
aynı sözlükte bol miktarda ateist, siyonist, marksist, liberalist, materyalist, kemalist, satanist, piyanist, komünist ve abazan da vardır. çok kozmopolit bir ortam... o yüzden "uludağ sözlük x kaynıyor" şeklindeki herhangi bir iddia kesinlikle doğrudur...
(bkz: hamdolsun)
ekşi sözlüğün ssg'nin doğum günüsü nedeniyle aldığı ve ekşi sözlüğü katleden yazarlar sayesinde, uludağ sözlük'te birazcıkta olsa azalmış yazarlardır, çünkü uludağ sözlükten, ekşi sözlüğe transfer olmuşlardır.
(bkz: diyanet işleri daire başkanlığı)

yahu nasıl bir mantık bu? yobaz kaynıyormuş!

sen kimsin de insanları yobaz vs gibi şeylerle itham ediyorsun. uludag sözlük her zaman kaynadı. bunlar bazen pkk'lı bazen, aşırı kemalistler, bazen yobazlar oldu, olacak da. normal olan da bu zaten. şu sözlükte 2.5 yıldır bir sürü yazarla tanıştım ama ne hikmetse bana yobaz diyenler hep beni gördükten sonra benim yobaz olamayacağımı dile getirdiler.

sen de ey yazar bu başlığı açan mümtaz şahsiyet, tepsit insanı.

bilinmedik bir şeyler söylemişsin takdir ettim.

neyse.

uludag sözlük cemaattir, istemeyen namazı terkedebilir.
(bkz: Uludağ sözlükteki kozmopolite)
gerici kafaların uludağ sözlük içine sızması.
Alan hakimiyetini "paganlara" ve "ateistlere" bırakmama ve bayrak gösterme güdüsünden kaynaklandığı sanılan, kendinden menkul haldir.
türkiye'nin allahsız müslüman yobazlarla dolmasıdır.
(bkz: ben yobaz çocuğuyum her yerde kaynarım)
bir sikim bilmeyenlerin götünden uydurması, önce islamiyeti öğrenin sonra yobaz yaftasını yapıştırın.
kişilerin fikirlerine uyuşmayanları yobaz olarak gördüklerinden doğru bir önermedir. *
3 günde yazar olunabilen bir sözlükte çok sıradan bir durum.
müdahalenin yapılmadığı sözlüğün kabullenmesi gereken gerçek.
iyi kokular yükseldiğinin göstergesidir. malum en güzel kokular güzel yemekler pişerken çıkar. iğrenç ama bir o kadar da iman dolu bi espriydi arkadaşlar. teşekkürler beni okuduğunuz için. evet.
ulusalcı yobazlar için söylendiği takdirde doğru olan önermedir.
evet ulan hepimiz yobazız.

müslüman olduğumuz için, allah dediğimiz için, peygamberin yaptıklarına uyduğumuz için hepimiz yobazız.

ne mutlu yobazım diyene.
en iyi yobaz kemalistlerden çıkar sözünü bize hatırlatmıştır.

yok ... ben demedim....levent kırca..demiş.
bir o kadar da kalemi sağlam yazar kaynaması.

insan olun biraz
yobazliklarinin sebebi yavsakliklaridir.
sözlük nüfusunun yüzde 70'ini oluşturur. bir kısmı da yobaz/şakirt değilim deyip, kutsal(!) kitaplarını referans vererek açıklama yapmaya çalışır. bir zahmet karmamı eksilere düşüren de kendileridir zaten.
uludağ sözlüğün kalitesizliğinin nedenidir.