bugün

entry'ler (759)

atalay filiz

türk polisinin hiç bir şeyi yakalayamadığını, hiç bir şeyi başaramadığını yani gerçekleri göz önüne alırsak işi aslında çok da zor olmayan kişidir. yalnızca hata yapmaması lazım.

izmir i yunanistan a bağışlamak

müthiş olacak durumdur. anadolu izmir'den kurtulur. izmir anadolu'dan.

ırkçılık

videoda ne olduğunu anlayamadığım durum. israilli adam ortadoğulu çıkıyor ki gayet normal. bembeyaz fransız, ingiliz çıkıyor. türk çıkan kadın bile tahminen ispanyol ya da güney amerikalı ama direkt türk kadınlarına benziyor, yani şaşılacak bir durum yok ortada. eğer bembeyaz bir adamın kökeni afrika çıksaydı o zaman şaşırabilirdik.

yunan izmir i işgal ederken izmirli ne yaptı

yunan izmir'i işgal ederken izmirliler zaten rumlardı. o yüzden bir şey yapmadı. zaten adamlar kendi yaşadıkları toprakları işgal etmiş oldular.

izmir özerk olsun kampanyası

benim de +1 ile destek verdiğim kampanya.

islam

insanoğluna söylenmiş en büyük yalanlardan birisi.

islamın gerçek olduğu gerçeği

dünyadaki tüm islam ülkelerinin haline bakıp bir sonuca varmamız gereken durum.

ramazanda müslümanları çıldırtan şeyler

ramazan ile alakası yoktur. müslümanlar genel ahlak, etik ve zihinsel yapıları nedeniyle ramazanda sinirlendikleri bir şeye, ramazan olmayan zamanlarda da gayet sinirlenebilirler. yetiştkin bir müslümanda görülen şiddet ve öfke eğilimi, tam yetişkin olmayan bir müslümanda çok fazla sezilmez.

domuz etinin lezzeti

pastırmanın çemensizi gibi düşünebilirsiniz. ayrıca dana eti, kuzu eti gibi et türleriyle kıyas kabul etmez. tad olarak ikisinden de bir adım önde olduğunu düşünüyorum. tavuğu etten saymıyorum bile.

izmirlilerin yunana direnmemesi

türklerin araplara direnmemesinin yanında bir hiçtir. arabın mantalitesi türkiye'yi yönetir olmuş anadoludan sesini çıkartan yok.

tolga zengin

türkün onurunu iki paralık eden adamdır.

slash

işi seks olan yazar.

kevin grosskreutz

puhauhauhuaha puahuahuahuah puahuahauhauh puahuahuahauh.

akp ciddi bir gangster çetesidir

ben demedim ahmet altan bugün tv'de dedi.

ne oldu da yetmez ama evetçi ahmet altan döndü acaba ?

13 lirayla nasıl eğlenilir sorunsalı

türkiye sınırları dışarısında gayet de olur. yunanistanda 13 tlye 4, ispanya'da 7-8, bulgaristanda ise 10dan fazla bira alınır.

galatasaraylı izmirli ve atatürkçü olmak

9 numaralı entryi giren bilgenin acilen göztepe-fenerbahçe maçlarının izlemesini şiddetle tavsiye edeceğim durumdur, biraz züğürt tesellisi yaşamak isterse de göztepe-galatasaray maçlarında da tribünleri görebilir. sonra anlayabilir ki eğer herhangi bir istanbul takımı göztepe ile izmir'de yapıyorsa deplasmandadır.

24 şubat 2013 fenerbahçe kasımpaşa maçı

kasımpaşa'nın yedi yabancı ile sahada bulunduğu maç. şimdi fenerbahçe hükmen 3-0 galip mi sayılacak ? bu durumlarda tam prosedürü bilmiyorum, bilen birisi aydınlatsın.

mustafa öğretmenoğlu

annesine, karısına, kız kardeşine, doğmuş doğmamış kız çocuklarına laflar değil başka şeyler hazırladığım adı hakem ama böcek sürüsüdür kendisi. önce denizlispor-göztepe, sonra göztepe-ankaragücü ve bugün de rizespor-göztepe maçlarında ne yaptığını kendisi farkedebildi mi acaba ? tek kelime ile zavallı. türkiye'nin acınacak hakemlerinin başını çekiyor, umarım gelişemez, umarım çocukları aids olur ve soyu azalarak biter.

10 şubat 2013 çaykur rizespor göztepe maçı

gerçek bir çaykur rizespor taraftarı acaba şu galibiyete sevinebildi mi ?

mustafa öğretmenoğlu denilen karakter yoksunu herifin altın tepsi de hediyesidir bu maç rizespor'a. bu sezon bu zavallı adamın 3. göztepe maçı katledişidir. denizlispor ve ankaragücü maçları benim hatırladığım maçlar.

maç 2-1 giderken göztepe'nin tam ceza sahası çaprazından frikiğini vermedi aynı pozisyonun devamında yani bu olaydan 15 saniye sonra ortasahada rakibi durduran göztepe'li oyuncuya kırmızı kart verdi, dakika 60tı.

aynı pozisyondan 2 dakika sonra göztepe teknik direktörünü tribüne gönderdi ve yine 2 dakika sonra yaklaşık 65. dakika da bir kırmızı kart daha çıkardı bir de penaltı verdi ve netice de skor 3-1 göztepe'de 9 kişi ve teknik direktörsüz kaldı. sonra 90 da 4-1 oldu ve ben kapattım, en son 7 sarı kart 2 kırmızı kart vardı, belki artmıştır.

yani kısaca ben bir çaykur rizesporlunun bu maçtaki galibiyete sevindiğini sanmıyorum, sevinenlerde karaktersizdir. o zavallı mustafa öğretmenoğlu'nun da annesine, karısına, kız kardeşine ve kız çocuklarına selam ederim, umarım bunu okuyordur.

sözlük yazarlarının iddaa kuponları

göztepe - kartalspor --alt--- 1.45--- (çok temiz)

ankaragücü - erciyesspor --2-- 1.50-- (temiz)

totenham - manchester united--1--2.50-- (denenebilir)

fenerbahçe - elazığspor -- 4-6gol-- 2.15 ( temiz)

toplam oran 11.06, 5 liralık oynadım, 60 lira bekliyorum.

edit 1: ilk maç geldi. göztepe 2-0 kartalspor.

edit: erciyesspor 3-1 yendi, fenerbahçe maçı 2-2 bitti ve totenham, manu ile 1-1 berabere kalaraktan bizi yine tek maçtan yatırdı.