bugün

zaman zaman, pardon çoğu zaman, karşımıza çıkan bazı entrylerin inci sözlük türünden oluşu durumudur.
(bkz: yok artık lebrom)
inci sözlük linkleri verilip "abi allah aşkına gir bi bak koparsın lan" diye sözlükte yönlendirme yapılırsa kontrolsüz gençler tabiki etkilenirler. bu da sözlüğün entry kalitesini düşürür. sonuç olarak gerçek olmayan ama gerçekleşmesi muhtemel olan olaydır.
gerceklesmesine ramak kalmis varsayim.
(bkz: gol olur)
ulu sözlükte inci sözlük yazarlarının bu ara faal olmasından kaynaklanmaktadır, durum geçicidir. test etmek isteyen inci sözlük başlığı altına o sözlüğü yerecek bir yazı yazması ile anlayacağı durumdur. çok pis eksicidirler.
dönüşme mönüşme yoktur. önüne gelenin yazar olması sebebiyle şu sıralar sol frameden de anlaşıldığı üzere bir kalite düşüşü yaşanmaktadır.
Çok abartmamak koşuluyla tamamen desteklediğim olaydır.
Daha doğrusu inci olmayalım ama bu kadar da sıkmayalım kendimizi.
Moderatör denen adamların yeni yeni adetleri sözlükte kimsenin rahat rahat aklından geçenleri yazamamasını sağlıyor. Lan burası benim gerçek düşüncelerimi en samimi şeklimle sunduğum yer değil mi ? Böyle olması gerekmiyor mu ?
Adamın biri kalkacak (bkz: saat 9 u 5 geçe siren sesiyle rahatsız edilmek) diye başlık açacak, bu başlığın altında sırf artistlik olsun diye sikim sikim konuşacak ve ben bunun altına rahat rahat ''seni sikerim çocuk, sözlerine dikkat et, kimlerin sayesinde yaşadığını düşün onlara saygı duy ya da siktir ol git amına koduğum.'' diye yazamayacaksam ne yapayım sözlük yazarlığını ? Çünkü bu başlığın altına sadce ben değil hiç bir türk evladı soğukkanlılığını koruyarak entry giremez.

Şimdi hiç, (bkz: adam haklı beyler) ya da (bkz: @2 sikmiş dağılabiliriz) tarzı bkz. ler vermeyen biri olarak söylüyorum: '' Evet arkadaşım bunlar olmalıdır. ''

Sizin saçma sapan yasaklarınız yüzünden adamlar eski sevgili, yeni sevgili, aşklar, memnunular dışında birşey yazamaz oldu. içinde ufacık bir küfür olan her entry silinir oldu.

Hiçbirimiz ne bürokratız ne de çok saygılı insanlarız. Birçoğumuz sokakta '' öylemi amına koyim? '', '' ya bırak sikerim böyle davayı. '' tarzı cümleler kuran insanlarız. Neden burada kıravatlarımızı takıp bürokratik cümleler kurmaya çalışıyoruz ki ? Bırakın herkes istediği gibi yazsın. Rahat rahat içindekileri döksün. Özgür bir sözlük olsun burası.

Not: Bu entry silinirse yazarlığımda silinsin tamam mı ? Bunlar benim düşüncelerim o kadar. Söylemekten de çekinmem.

Not2: Not kısmında kullandığım bir kelimeden dolayı silinmiş entry. Düzeltilmiştir.
@11 verdim şukunu

gibisinden entrylerle dolacaktır.
(bkz: inci sözlük/#8263492)
(bkz: incidağ sözlük)
(bkz: in ci we traş)
(bkz: allah korusun)

harbiden olabilir bence.
vajina kıllarından yastık yapmak.
içime boşal diyen sevgili.
yüzüme boşal diyen sevgili.
30 cm penisi masaya vuran adam.
grup sex yapmayı reddeden kadın.

daha ne olsun be uludağ sözlük. sen bitmişsin de okeye dönüyosun.
sözlük yazarları içindeki bastırılmış duyguların dışa vurumunu inci sözlüğe borçludurlar bi bakıma. tabi formata ne kadar aykırıdır ne kadar uygundur burası tartışılabilir. ancak başlıktada denildiği gibi uludağ sözlük inci sözlüğe dönmüştür, inci sözlük uludağ sözlüğe değil.
dert edilmemesi gereken durum.

hakkaten kardeşim dert etmeyin ekşi çoktan döndü.
(bkz: evrim geçiriyoruz)
yok oyle bişey efendim...... (bkz: sacmalık)
yazıklar olsun dedirtendir, bırakın yazmayı artık sol pencereyi okumak dahi hayal kırıklığına neden olmaktadır, aylar önce yazarı olduğum değerli sözlüğü tanıyamıyorum, affınıza sığınarak ama bu gidiş hoş değil, nesli olduğum 7'lerin olumsuz katkısı olduğuna inanıyorum isteyen istediği oranda eksiliyebilir, ancak doğrusu bu...!
(bkz: kangal döver)
hiçbir farkı yoktur. sapkın yazarların sürekli menilerinin üzerinden başlıklar açmasına bakarsak!!! adam kafayı menisiyle bozmuş. tabi onda suç bir yere kadar aranmalı, moderatörler önüne geleni yazar yapıyor.
tehlikeyi farketmiş ve bazı başlıklar altında bu tarz yazılmasına izin verilmesini açıkca teklif etmişimdir.

neyse..
üzüntüyle şahit olduğum olaydır. fakat bu sadece uludağ sözlük için değil diğer sözlükler ve hatta diğer platformlar için de geçerlidir. gereksiz yere sululuk, sapıklık yapmak pek de matah bir şey değildir. kaliteyi düşürür. bence sözlükler gerektiğine bilgi alınan, geyik yapılan, güncel konulardan haber alınan, bazen de belirli olayların tartışıldığı yerlerdir. kısaca yazarlar ve okurlar için faydalı platformdur sözlükler. ama bütün sözlükler incileşirse ne zevki ne de gereği kalır sözlüklerin.
gerçekleşirse iğrenç olacak durumdur. itten boktan paso sexten konuşcak yazar varsa gitsin sohbet odalarına valla. sevisyesizlikten başka bişi değildir. kalitesiz sözlük inci sözlük herkes birbirne küfrediyo sadece keyif için. liseli kavgasıyla iki bölünmüş bir sözlük hemde. ne olursa olsun moderatörlerin tolerans tanımaması gereken durumdur.uludağ inciye dönüşmemelidir!!!!
o kadar da diğil ama sözlük sözlük olmaktan çıkıyor bu bir gerçek.