bugün

tayyip erdoğan: "iki bayram arasında olduğumuz için şimdilik sabrediyoruz. ama sabrımızı sınamasınlar..."
kanzuk: ticari itibarımız zedelendi.
cumhurbaşkanı abdullah gül:
bıçak kemiğe dayandı.artık sözlükçe sabrımızın kalmadığını tüm dış mihraklar anlasalar iyi ederler.
recep tayyip erdoğan:
ak parti 10 yılda neler yaptı neler.bu ülkeye darbe vurmak isteyen ittihat ve terakki yanlılarını bertaraf etti.onlar ne yapıyorlar ?sözlük hackliyorlar.ergenekon destekçilerinin zihniyeti budur bu bu.
kemal kılıçdaroğlu:
akil adamlar komisyonu kurarak sorunu sözlük bünyesinde çözebiliriz.chp varsa herkes için her sözlük için var.
devlet bahçeli:
kandile bayrağı dikmedikçe türk milletinin ve uludağ sözlüğün dik duruşunu hainlere gösteremeyiz kanıtlayamayız.
selahattin demirtaş:
yaşanan olayı bdp olarak şiddetle kınıyoruz.pkk ve devlet acilen silah bırakmalı ve barış ortamı oluşturulmalıdır.
hüseyin çelik:
birkaç dakika sözlük hacklendi diye meclisi toplayacak değiliz.
şamil tayyar:
bu zall ile hainler arasındaki danışıklı dövüş olabilir.dikkat etmek gerekir.
sivil toplum kuruluşları:
yaşanan olayı endişeyle izliyoruz.
incici piç:
ulu sözlüğü hacklemişler.anan zaaaa xd
ekşiçi:
o moderasyona böyle y.rrak
aziz yıldırım:
fenevbahçeye ve tüm tüvk futboluna oynanan bu kivli oyunu bozacağız.ölene dek fenevbahçeliyiz.
osman pamukoğlu:
uludağ sözlük bugünden itibaren kaybedilmiştir.
ve son olarak zall:
ben karılarla para yiyeyim göbeği büyüteyim siz hala sözlük hacklendi sanın.millat mekan kapatır bende sözlük kapattım bir günlüğüne.sonra çalsın sazlar oynasın kızlar.
edit:imla
'kelebek gibi uçar, arı gibi sokarım.'
muhammed ali.
anan zaa xd.
liseli panpalar birliği.
hackliyorsun madem takla at.
idris naim şahin
vatandaşa sorduk:

vatandaş: benim o taraklarda bezim yok.

diğer vatandaş: yazarlar gizli kapaklı işler çeviriyorlarmış, vatan haini dolu hep.

bir diğeri: sözlük iyi ama çevresi kötü abi benim uludan arkadaşlarım var.

dedi.
http://www.youtube.com/watch?v=kuAURNwt7jc
(bkz: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu tamam mı)
fikret orman: uludağ sözlük hacklendiği için drenthe ile anlaşmaktan vazgeçtik.
yıldırım demirören: uludağ sözlük hacklendiği için fernandese 3 maç ceza verdik.
+ uludağ sözlük neden hacklendi efendim?
- muş.
devlet bahçeli : uludağ sözlük ayın kaçında kapandı 27 sinde koy kenera. yıl kaç 2012. 20 ve 12.topla onları. yok toplama çıkar onları. yok o da olmadı.2 yi al 27 ye koy. yok koyma kenara yok orayada koyma. oktaayy oktaayy olmadı bu 40 çıkmadı oktaayy...
Recep Tayyip Erdoğan: Sitede tiner çeken kişiler tespit ettik.
devlet bahçeli: sözlüğe kaç arı dadandı, yirmiii... At yirminin içindeki sıfırı. Kaldı mı iki? Çarp o ikiyi yirmi ile, eder kırk... Arıları kırk defa... Ehummm... Şey yani, arılar da olsa, sarılar da olsa, kandile o bayrak dikilecek...
sözlük hackleyen erkeklere bayılırım! -bülent ersoy
zaytung: Kendisini ekşi sözlüğe rakip sanan uludağ sözlük iflasın eşiğine mi geldi?
Zall: Geçen ay yakaladığımız entry ve başlık sayısı rekor düzeyde. Üç yeni büyük projenin arefesindeyiz. Tasarımımızı yeniledik. Bu gelişmelerden rahatsız olanlar var üç beş hacker okan'ın sözünü dinleyecek değiliz. Gereğini yapacağız.