bugün

(bkz: hadi acile gidelim)
(bkz: sen git biz geliyoruz)
doğrusu için;

(bkz: uludağ sözlük ün inci sözlük ü geçtiği gün)
zaten gruplaşma, çeteleşme, küfür, hakaret, her türlü saçma sapan konular ve yorumlar konusunda geçmişiz zaten rahat ol sen. Adamlar bildiğin sözlük çeteleşmesine gitmişler pokemon grupları gibi arkadaşlarından birisine biri bir laf söylediği zaman yada eleştirdiği zaman grup halinde hücüm ediyorlar. Şunuda söyleyim ben böyle çeteleşme olaylarına falan fazla gelemem bu tipleredir lafım alayınızı tokatlarım dikkat edin.
zall'ın öldüğü gün.

--spoiler--
rahmetli de iyi adamdı vesselam.
--spoiler--
nereye geçiyo amk diyoruz.
ulu sözlüğün üye alırken kriter belirlediği gündür. öyle her gelene gel babam demediği gün buralar çok güzel olur.
gün gelecek devran dönecek ulu ekşiyi geçecek. (bkz: at yalanı öpeyim inananı)
(bkz: the day that never comes)
imkanlar dahilinde olmayan gündür maalesef keşke geçseydi ekşiyi.
Hukumetin degisip sol frame i sakirt soylemlerinin doldurmadigi gundur.
beşinci günün şafağında beni bekleyin, şafakta doğuya bakın! işte o gündür Uludağ sözlük ün ekşi sözlük ü geçtiği gündür.
sözlüğe yazar alımının zorlaştırıldığı gün.
gündür.
yahu bin kere söyledik 1-2-3 belki biraz da 4. nesiller varken, alemde en çok başlık açılan sözlük bu sözlük idi, sizde hırs kalmadıysa ne yapsın bu pilot.

edit: verdiğim bakınız bş çıktı ama vardı böyle bişey. yüzyıllar geçti nerden hatırlıyayım la, bakın bulursunuz. kesin var.
trollerin uçurulduğu gündür.
ekşi sözlüğe geçeceğim gündür.
ekşi sözlüğünde bozulmaya başladığını bilmeyen yazar başlığı.
pararel evrende geçecek, olacak bir gündür.
bazı geri zekalıların silik yediği gündür.
Arkasından dolaşarak çaktırmadan olacak olay.
bazıları için çoktan geçmiştir.

(bkz: ben)
Sözlüğün şuanki seviyesi goz onunde bulundurulursa daha çok beklenecek olan gündür.
bütün gün patlak çatlak bakire muhabbeti yapan ergenlerin başlıklarını okudukça ümidimi kestiğim durumdur. yazarlığa belli bir yaş veya eğitim sınırlaması getirilirse seve seve tüm kimlik bilgilerimi adminler ile paylaşacağımı duyururum.
Kurtlar Vadisi'nde Polat'ın ölmesi..