bugün

ihl sözlük.

en azından imanlı. ve müslüman yazarlar var. burdaki gibi ateistler yok orada.
(bkz: ekşi sözlük).

yiğidi öldür hakkını yeme.
şu an çok revaşta olan inci sözlüğün aksine hala bozulmayan ve bozulmasını istemediğim uludağ sözlük'tür.

not: eksileyen yazarlara sesleniyorum, şu an inci sözlüğe girin sol tarafta ' en iyi meme capsleri, süper ferre arşivim, gececi tayfaya armağanım olan göt capslerim ' gibi yüzlerce başlık göreceksiniz. o eksileyenlerde o başlıkları açan kişiler sanırsam.

ha bide madem sözlüğü beğenmiyosunuz o zaman siktirin gidin amk ne işiniz var olum burda ?
TDK'nın yayınladığı sözlük biraz pahalı ama olsun.
uludağ sözlük yazarlarının genel beyanlarına bakınca tartışmasız ekşi sözlüktür. hatta buralarda takılırken ekşi'de yazarlığı onaylanan gidip derhal oradaki "uludağ sözlük" başlığının altında buraları kötüler. garip ama gerçektir: ee, sen gittin ekşi'yi de uludağ haline getirdin, değil mi?
Mantıklı Sözlük bana göre.
Ekşi dir. Dürüst olalım şimdi
standartları yakalamış olan en iyi sözlük: uludağ sözlük
isim yapmış, iyi yazarları da olan ama yapmacık olan en iyi sözlük: ekşi sözlük
icraatleriyle medyada ve kamuoyunda adından söz ettiren en iyi sözlük: inci sözlük
Cambridge Learner's Dictionary, English-Turkish.

Edit: yazar burada marjinal gözükmek istemiş, bence eksiyi haketti.
ekşi sözlük ve diğerleri.
kullandığım tek sözlük olarak uludağ sözlüktür. alışılmışlıktandır muhtemelen.
uludag sozluk, ortamina girildigi vakit guzel olandir. okuyucu olarak belki cok ilgi cekmez fakat sozluge girince bagimlisi olursunuz.
eksi sozluk okuyucu olarak da yazar olarak da iyidir, ki benim fikrime gore en iyidir.
itusozluk‘unse bir giderinin oldugunu dusunmuyorum.
ekşi içerik olarak iyidir fakat yazar olarak 5 kuruş etmez sözlüğe bi giriyor adam kendini franz kafka olarak görmeye başlıyo amk.
inci samimidir liseliler varsa da candır.
uludağ ise çatışma yeridir geçiren geçirene maaşallah.eşit gibidir bence. ekşi baktığın zaman en iyisi ama o yazarlar yok mu onlar sanırsın hepsi nobel almış.
ekşi-inci-uludağ ayrılmaz üçlüdür bence. ekşi elittir. bilgilidir. inci komiktir, seksidir. uludağ'yı çözebilen beri gelsin.
bu yüzden 3'ü de yaşam için gerekli.
ben burda olduğum sürece uludağ sözlük tür. tamam dağılın.
(bkz: redhouse) * *
Ekşidir. Bunu Kim niye tartışır acep? ekşi yazar alımını kolaylaştırsa buralar hep ıssız viran olur. Bunu herkesin bilmesi lazım degilmi? yoksa ben dahi falanmiyim?
şüphesiz ki urban dictionarydir. Gerçek anlamda kişilere yardımcı olur.
inci'ye giriyorum uludağ diyor.
TDK sözlüğüdür.
itü sözlükte fena değil.
Ekşi sözlüktür bir tane gereksiz başlık bulamassın ve yazarlar kopturuyordur insanı ama en iyi kopturan uludağdır tabiki.
türkçe sözlük.
en güzel sözlük bulunduğun sözlüktür. ehehehe.
ekşi sözlüktür. sol frameine bakınca sözlükteki yazarların duyarlılıklarını, yazılan entrylere bakılınca da yazarların gerçekten insanlık barındırdığını görmek mümkün. tüm gün karı kız başlıkları doldurmayan, ona buna sataşmadan adam akıllı şekilde düşüncesini yazan bolca insan mevcuttur. severiz, sayarız.
güncel Önemli Başlıklar