bugün

(bkz: aspekli). nerden buluyorsunuz ya bu çocukları, lunaparktan mı?
(bkz: çoluk çocuk)
küfürbaz ateistler. moderatörlerin, bazılarına sıkı torpil geçmesi. bazı erkek yazarlara yaranmak için ağzını bozan zavallı kızlar. üzücü şeyler bunlar.
sadece (bkz: troll)
ilgi çekme manyağı yazarlar.
bir yazarın gayet bilinçli ve resmen dalga geçmek amaçlı yaptığı provakasyonlara inanılmaz derecede fazlaca gaza gelen yazar. ve onların saz ekipleri.

sırf sözlükte değil tüm dünyada anlayamadığım bir şeydir bu sevmediğin, rahatsız olduğun şeye daha çok prim verme meselesi.

herşeyi ciddiye almayın, muhattap olmayın, azalarak biter, geldikleri gibi giderler.
söz konusu olmayan durumdur. seviyorum ya bu sözlüğü.
yaratıcı troll sayısının çok az olması, iyi yazar trollerin sözlükten silinmesi, çaylaklığa düşürülmesi.

(bkz: merhaba ben pembe tolga)
(bkz: nickimi kedi yedi npcaz simdi)

15 günde 2 defa çaylaklık cezasına çarptırılan;

(bkz: metrodacocukemziren)

merhaba ben pembe tolganın silik olması çok üzmüştür. doğru dürüst açıklama da yok. eğer özelden birisine küfür ettiyse haklılık payı vardır ama onda da küfür edecek bir tip yoktu ki.
1.olmadık yere küfür savuran ateistler

2.bu tür yaratıklara arka çıkan köpekler

3.sıçılan sorunlu ergen başlıkları

4.sürekli kadınları aşağılayan başlıkların kusulması

5.dinden konuşan herkese, yobaz damgası vuran yaratıkların çokca bulunması

6.kalitesiz trolların her gün çoğalması.
sürekli artan ve pek düşmeyen karma.
küfür edenin, dalga geçenin ve trol olanın el üstünde tutulup, mümkün olduğunca saygılı yazanların "salak" muamelesi görmesidir. inci sözlük formatının, uludağ sözlüğe uygulanmaya çalışılması hiç tasvip etmediğim bir durumdur.
kezbanlar. *
çin uzayda bitki yetiştirecek biz hala goygoy peşindeyiz.
Güzel sözlüğümün bir okadar objektif güzel Moderatorleri.
üst üste eksi oy veren troll'ler..adamda heves bırakmazlar.

Edit : boy ve kilomu yazmışım.adam ona bile eksi oy vermiş.töbe allaaam.
hep aynı muhabbetlerin dönmesi.
boy pos, bel altı, kaslı erkek, at gibi hatun vs. muhabbetleri.
sözlüğün ereksiyondan çıkamamış hali ve muhteşem troll ler.
durduk yere izmirlilere laf atan salaklar. onune gelen kizi cinsel isteklerine alet edip sonra da namuslu kiz arayanlar. namusu hic onemsemeyen ve namuslu insanlara durduk yere laf atan midesi genis gavatlar. agzina yakismayacak derecede ahlaksizca baslik acan kizlar. bakimsiz ve cirkin kizlarin twitter adreslerini paylasmalari ve kezban denilince cemkirmeleri. erkeklerin kendilerini bir bok zannetmesi. fakir insanlarla dalga gecilen basliklar.
(bkz: wesley sneijder)

Adam daha anlaşmayı kabul etmeden ünal bey koruyucularını atamış olsa gerek. pezevenk para alıyor sanki, lan godoş, sen onun bunun götünü yalarken, adam hatun amı yalayıp, 5 kuruş vermeyecek üzerine türkiye'den 40 - 50 trilyonla ayrılacak. sen de beleşe savunuculuk yap. adam uçak biletlerini bile karşılatıyor amk.
Oya takan tipler. Ben hoşuma gidene de sevmediğime de oy moy vermiyorum. Bana eksi verene de kızmam. ister seri ister üçleme.
desti izdivaça çevirdiler sözlüğü amk.
Wesley Sneijder.
oylanma sisteminin berbat olması. Bir şekilde donut olması lazım ki bu sözlüğün gelişimi için de önemli bence. Sonuçta eksiyi yiyen yazar daha verimli olmak için çabalayacaktir belki. Tamam Buna kendim de inanmadım ama en azindan okunduğunu bilmeli insan. Geldiğim sözlüğe göre aktif üye sayısı bariz bi şekilde fazla olmasına rağmen entrylerin iyi veya kotu değer görmediğini düşünüyorum. Yoksa burda da mi kankacilik? Ooo yooo!
kesinlikle yeni tasarımdır. çıkış butonunu bile aramadım bilgisayarın fişini çekip kaçtım sözlükten.