bugün

ölünün arkasından konuşulmaz diyerekten düşmanlık yapmaya gerek yok diyoruz. başlığın düşmanı kelimesi yerine frekansları uyuşmayan şeklinde de düzeltilmesi gerekir.
insan haklarına önem veren, diktatörleri sevme gibi bir zorunluluğu bulunmayan yazarlardır.''sondarbe''
aralarında bulunan yazarlardanmışım. lakin düşman olmakla sevmemek arasında fark var. ölen birine niye düşmanlık duyalım ki? kaldı ki ideolojik olarak anlaşamadığım birini sevmek zorunda değilim. kendisi türk faşistidir benim prensibim ise dünya vatandaşı olmaktır.
benim içinde bulunduğum gruptur.Beni yazmayı unutmuşlar.
yanlış ata oynayan yazarlardır.
Hem Atatürk düşmanı olup hem de Atatürk'ün vermiş olduğu onca emek sayesinde kurtulmuş bu vatanda nefes alıp verebilcek kadar onursuz, haysiyetsiz insanlar topluluğu.. Başka lafım yok..
(bkz: meyve veren ağacı taşlarlar) atalarımız nede güzel söylemiş.
bu entrylerden de anlaşılıyor ki sözlükte bayağı atatürkçü var...*
(bkz: bay ilginç adam)
atatürk'e düşman olan yazarların görüşlerine düşman olan atatürk dostlarından pek farkı yoktur.
şakirt veya komunist yazarımsı yaratıklardır.
kısaca, "orospu çocuğu"durlar.
sebepsizce bir düşmanlık duyan kişilerdir.
atatürk'ü kemalistlerden daha iyi anladıkları için yobaz kafalı kemalistlerin saldırılarına uğrayan yazarlardır.

(bkz: kemalist)
(bkz: beyin)
Atatürk hakkında kötü konuşmanın yasak olduğunu bilmeyen yazardır. Ancak Allah'a sövebilirsiniz onu yasaklamamışlar !
atatürk'ü anlamamış insanlardır.
iki entry ile atatürk düşmanı olduk iyi mi...
kimseye sövmedikleri için (!) varlıklarına devam ederler. kendilerine sövdürüp, olması gereken yazarların silinmesine sebep olurlar.

lüzumsuzları barındıran sözlüktür bu yüzden de.
BAZI KEMALiSTLERE KAPAK OLAN YAZARLAR.
atatürk düşmanı değil de atatürk'ün de eleştirilip tartışılmasını savunan aklı selim yazarlar olarak tabir edilmeleri daha doğru olacak yazarlardır.
(bkz: bir kral vardi taytsiz)
bunlar böyle eşimsidir efenim. ve dişte kalmış çekirdek parçaları gibidirler, dili ısıran diş gibidirler atatürk'ü dil görüp ısırmaya çalışırlar halbuki o' dil olmazda o dişler pek bir işe yaramayacaktır, bunu bir türlü bilmezler cahildirler, küshahtırlar bunlar bide. ve yumuşamış bri zekaya sahiptirler atatürk'ün sözlerini, başka alanlara çekmeye çalışırlar!..
kimse kimseyi sevmek zorunda değil saygı duysunlar yeterdir.
gerçek, putçuların sevmemesi olayıdır efenim.
zerre kadar hakaret etmeyen yazarlardır. hatta birisi de bendenizdir. sivri zekalının birisi de entryde nickimi kullanarak beni ifşa ettiğini zanneder. hey allahım!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar