bugün

nankörün önde gidenidir bunlar. atatürk'ü sevmezler çünkü onlar geçmişteki amerikan ve ingiliz mandasını isteyen zihniyetin torunlarıdır.
(bkz: bugün 12 eylül 2038)
işte vatanın son durumu . yine altında badem bıyıklılar var .
heryerden çıkmış oldukları gibi sözlükte de çıkmaları çok doğaldır.
başını bluevelve denen yazarın çektiği gruptur.
(bkz: ates olsan curumun kadar yer yakarsin)
atatürk düşmanları ya vatan hainidir ya çok cahildir demişti ülkü adatepe. ne doğru söylemiş.
(bkz: atatürk düşmanlarının şerefsiz olmaları)
okuyandan bluevelve yi adam sanar.
ingilizceyi ana! dili gibi konuşmayı aslında ne kadar da çok istediklerini görünce şaşırdığım yazarlardır.
sözlükten soğutan yazarlardır.
düşman değil de sempati duymayan yazarlardır. yoksa kin ve düşmanlığa tahrik olur bacım.
uludağ sözlük atatürkçü yazarlar birliği olarak peşindeyiz bu yazarların.
insanlara saygı duymayan dini başka diye ve ya inanmıyor diye onları hor gören ona buna sataşan o kadar çok insan var ki sözlükte.sırf kafası açık diye laik kız ama(o.ç damgası yemiş)oluyor bazı insanlar,kafası kapalı diye namuslu hiç bir şey yapmayan eli yüzü düzgün sempatik halk kızı oluyor.Bu insanlarla oturup konuşulmuyor tartışılmıyor.neden böyle düşünüyorsun diye sorduğum vaaay seni din düşmanı cart curt diye saydırmaya başlıyorlar yine.iyi de ben sana bişi mi dedim.neden bu kadar polemik yaratmaya çalışıyorsun.tek bir ortak nokta da anlaşılmıyor kendi dünyaları dışına çıkıp biraz daha özgür olamıyorlar.başı açık biriyim.neden kapandın aç demedim kimseye.ama "kafan neden açık dinsiz" çok denildi.hoşgörü nerde.şimdi ben bunlara nasıl saygı duyarım insan der istediğini yaapr der geçerim.
son olarakta hadi bize sardınız eyvallah ama Atamıza laf yapmayın.onu kötülemeye çalışmayın.dinsizlikle suçlamayın.Namaz hiç kılmış mı? camiye gitmiş mi görülmüş mü?boş muhabbet yapmaya gerek yok.yaşadığın şu ülkeyi kuran insana,hacı hoca takımının cübbesine sakalına duycağın saygının bi kısmını duy biraz !
(bkz: başı açık bir kıza güvenebilmek)
(bkz: atatürk le 15 yaşında birlikte oldum)
(bkz: atatürk ün hiç namaz kılarken fotosunun olmaması)
eğer bu ülkede rahatça namaz kılınabiliyorsa bu atatürkün sayesindedir. hadi farzedelim ki atatürk islam düşmanıydı ki ben inanmıyorum, öyle olsaydı islam inancını taşıyan kişilere baskı uygulamazmıydı. ülkeyi şeriattan çıkarıp ferah bir seviyeye getirdi. ben elhamdürillah müslümanım ama ülkemi ve atamıda seviyorum. şeriattan nefret ederim. çünkü allaha inanmak baskı yoluyla olmamalı ve atatürkte bunu gerçekleştirmiştir.
'senin çamurun geri kafalı benimki modern' yavşaklığının kuyruğu sıkışık halde sarfettiği cümlelerde biridir.
saygı duyduğun kadar saygı görürsün.
(bkz: başı açık kadınları perdesiz eve benzetmek)
(bkz: 15 lik kız becermeyi sevmeyen yazarlar zirvesi)
sığ, mesnetsiz saçmasapan bir kemalist girisi.bıktık artık hakaretvari girilerden.ey islam düşmanı kemalistler şunu iyi bilin ki sizin seviyenize düşmeyeceğiz.
Nefret edilesi yazarlardır. Sürekli laf atarlar atatürke. Halbuki bilmezler ki atatürk olmasa isimler yorgo , dimitrıv , alex vs olacaktı.
(bkz: atatürk olmasaydı turşucular turşu satamazdı)
(bkz: atatürk olmasaydı necati galatasaray a gelemezdi)
sözlükte öttüklerinin yüzde birini gerçek hayatta asla dile getirecek cesareti olmayan yazarlardır.
atatürk'ün tırnağı bile olamayacak niteliksiz kişiciklerin, hergün sözlükte yaptığıdır.
haklı sebepleri olabilecek yazarlardır. kemalistlerin bu sebeplere gerekçeler sunamaması bir başka programın konusu.
Ciddiye alındıklarını gördükçe zevkten dört köşe olan yazarlardır.
tek haneli zekaya sahip olup, kendilerini dahi zannederler. kimsenin göremediklerini gördüklerini düşünüp, atatürk le alakası bile olmayan olayları ona bağlayarak karalamaya çalışırlar.

edit: zekasal kıtlık çekenler rahatsız.
görüşlerine saygı duyulması gereken kişilerin düşünceleridir. bunu hazmedemeyen kemalist yazalar ülkemiz de düşünce özgürlüğü kanunlarla sağlanmıştır geri kalmayın okuyun okuyun.