bugün

entry'ler (905)

uludağ sözlük ten soğuma nedenleri

http://www.uludagsozluk.c...%9F-sonu%C3%A7land%C4%B1/

bu sebebimi açıklıyor. yanlış girdiğim yazılarımın anında silinmesine rağmen buradaki yazının silinmemesi. ayrıca cahil dolu olması tansiyonumu yükseltmesi. pkk yandaşlarının olması. başlıklara baktıkça sinirimden nabzımın yüz üzerine geçmesi. diyeceksiniz ki defol git çok bir şeysin sanki. öyle yapacağım zaten.

cem yılmaz vs atalay demirci

atalay demirci orjinal bir çin malı cem yılmaz'dır.

ab d türkiye nin bölünmesini sevinçle yaşadı

ab-d türkiye nin bölünmesini sevinçle yaşadı buyrun:

https://www.facebook.com/...21&type=2&theater

artık silah ve savaş hakkımız var kafaları kopacak

3 kasım 2002 seçimlerinde, tayyip erdoğan’ın seçilme hakkı yoktu. 2003 mart ayında, siirt’te yapılan seçim: “yeni bir seçim değil, yinelenen bir seçim”dir. dolayısıyla, 3 kasım 2002’deki hukuki durum geçerlidir ve tayyip bu seçimlerde aday olamazdı. bu nedenle, tayyip erdoğan gayrimeşrudur. yani hukuken, yok hükmündedir. anayasa ve seçim kanunları çiğnendiğinde; her türlü silahla savaş hakkımız ta 2003 mart ayında doğdu…

https://www.facebook.com/...-okuyunuz/563614030327268

bütün taleplerimiz karşılandı istediğimizi aldık

burada aklı selim türk halkı olmuyor söylenene göre. galip olan biz olmadığımıza göre.

17 yaşında yazarların sözlükte siyasete soyunması

ergen ergen diye diye ergenleştirilen millette konuşulandır. ergenlik 13 yaşında 20 yaşına kadar sürüyor. şu an konuşulanlar sadece aşk, insanların nankörlüğü ve cinsellik. en azından farkındalar deyip sevineceğinize ukalalık yapıyorsunuz. 17 yaşımdayım ama bugün yapılanları yazıp çoğaltıp elimden gelen herkese dağıttım. insanlara sürekli farkındalık yaratmaya çalışıyorum. sen şimdi böyle konuştun ne işe yaradı diyenler ne yapıyorlar merak ediyorum.

" eğer bir milletin bağımsızlığı gidiyorsa susuyorsanız,
eğer bir milletin adı, bayrağı gidiyorsa susuyorsanız,
yok eden, bölen kitleye karşı susuyorsanız,
namuzsuz, onursuz, şerefsizsiniz!" kamer genç.

ayrıca şu sayfaya da bakılması gerekir.

http://www.uludagsozluk.c...ar-kafalar%C4%B1-kopacak/

sürekli yeniliyorum ve sürekli kayboluyor başka başlıkların arasında. şimdi suçu biraz kendinizde arayın. 15 yaşında ölen şehitleri unutmayın.

ülke elden gidiyor türk gençliği am peşinde

yakında hedefine ulaşacak olan gençliktir. erdoğan ın ne peşinde olduğunu herkes biliyor. şeriatla yönetiliriz ve küçücük yaşta evlendirilirler hatta 2 3 tane kız alırlar.

yarın ygs ye alınmayacak türbanlılar

ygs nin yarın olduğunu sananların söylediğidir.

barış sürecini destekleyen türk milliyetçisi

şeriatçıdır bu kadar nettir bu.

sen batıda yaşamışsın hiçbir şey bilmiyorsun

internet ortamında iki gencin tartışmasında doğulu arkadaşın söylediği sözdür.

"ben sana türk tarihini oku derim. Tabi burda batnin gobegnde rahatca yan gelip yatmak güzeldir...ylarca oralarda nasl katliamlar oldu sen nerdn bileceksin seyhler dervisler nasl asldi sen nerdn bileceksin. Wan g6lúne dere yatagndan su gbi kanin aktgni sen nerdn bileceksin... Sen rahat ol ben túrk tarihinin dogusunuda seyrinide cok iyi biliyorum.ama sen fasistlikten öteye gdemezsin cunku kapasite meselesi.oysa koçgri katliamini, agri katliamini,gelyé zila katliamini ve en önemlisi 80'li ylarin dogu ve guneydoguda yaplan sayhizca faili mechul cinayetleri nerdn bileceksin... Iste butun bunlar artk bu halki bu olaylara zorladi oysa 600 yllk osmanli tarihnde bna birtane isyan soyleyebilirmisn hayr yok cunku hosgoru we saygi wardi kardeslik wardi...okul acilnca yuregn warsa tartisrzda dusun...

ewet ben kürdüm ama bu ülkeyi inan ugrunda canimi werecek kadarda cok sewiyorum.kücük bir olayi ne kadar cok büyütün ordan oraya paylasmlar falan kurtldu barstan wazgectiler sen bunlari yapnca...empati...tek tavsiye...bu arada bölünmeye bende karsym..zaten gucsuz bir ulkeyiz bolunurse 12 saa surmez ykils...

tahminen bu ülkede kac milyon kurt war 20 de dunya uzernde 35 de peki sen bna dunya uzerinde bu denli kalabalk olan we devleti olmayan bir millet söyleyebilirmisin .bunlarn hepsi bir oyun empeyalist guclerin oyunu biz iki halkta piyonuz.bebek katili öcalan sözüne gelince serbest kalmalimi kurt halki ewet diyo cunku ataturk turk halki icin neyse kurtler icin öcelan o konumda bunu degistiremezsin...serbest kalsa bu millet 2 haftaya unur neden mi? Biz öyle mal bir milletiz ki genel olrak turk kurt fark etmez biz ulu hakanimiza 200 yldr söwuyoruz daha anlamadk sultanimzdaki fikir inceligni bu onun yaninda dewede kulak kalr benim icin... Ulu hakan kim dersen arastr..."

birde üzerine arkadaşımıza bilgisizsin demiş. bir şey bildiğini zanneden cahil kadar korkmamışımdır kimseden. osmanlı zamanında yaklaşık 30 tane kürt ayaklanması olmuştur.

imralı görüşmelerini bende bilmek istiyorum

facebook ta bir gruptur. ilk yazısı şöyledir:

Tuğrul Kalafat
Haklı mücadelemizde yanımıza yeni katılan ve bizi giderek güçlendiren tüm arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.
Sesimiz duyulana dek, medyada yayınlana dek mücadelemizi sürdüreceğiz hepimizin sayesinde ve katılan herkesin imralı hakkında görüşlerini bu sayfadan dile getirmesi bizim sessiz çığlıklarımıza derman olacak.
Yanlış şey yapmıyoruz; hukuka aykırı hiç bir şey yapmıyoruz her ne kadar deseler de, tam aksine anayasayı ihlal edenlere buradan yanlış yolda olduklarını, yaptığı görüşmelerin sakıncası yoksa gerçekten ''barış ve çözüm'' ise bizlere açıklanmasını talep etmekteyiz.
Değerli arkadaşlar hakkımızı arıyoruz demokratik yollardan. Bu yüzden burada parti ve diğer görüşler müsaade edilmemektedir, küfür, aşağılama, hakaret gibi eylemler asla kabul edilmemektedir ve sayfadan silineceklerdir, eğer benim kaçırmış olduğum bu gibi eylemleri bana mesaj yoluyla okuduğunuz anda kopyalayarak veya hangi haberde olduğunu bildirmenizi rica ediyorum.. Şimdiden göstereceğiniz hassasiyetten dolayı size tekrar, tekrar teşekkür ediyorum.
Saygılarımla

kürt diye bir millet olmadığı gerçeği

kürt diye bir millet yoktur. kürtçe diye bir dil yoktur zira köklü diller her zaman bir eser bırakmışlardır. kürtçe bir çok dilin karışımıdır. olmayan bir ırk, olmayan bir dil, olmayan bir kültür için savaşan insanlar vardır. cahil insanlara kürt denir. kültürlü vatana millete hayırlı bir insan kürt değildir benim kardeşimdir.
benim gözümde hala ısrarla akpkk nın yaptığını savunan isterse osmanlı hanedan soyundan gelsin kürttür.

ülke bölündü diyen yazarın mışıl mışıl uyuması

vatan hainlerini düşünüp uyuyamayanlarda vardır merak etme diye cevap verilebilir.

kandil den yanıt geldi buyurun barışa

son dakika haberi gelmiştir. barış herkese hayırlı olsundur.
https://www.facebook.com/...21&type=1&theater

kürdistan

kürdistan isteyenlerin okuması gerektiği haberdir.
http://www.haberturkuaz.c...yon-manipulasyon/105.html

konu din olunca pkk lı götü bile yalarım

kendisi akplilerdir. başbakanımız din dersi getirdiği ve başörtüsü yasağını kaldırdı diye pkk ya bile göz yumuyorlar.

türk bayrağı dağıtma ve asma kampanyası

"internet milliyetçiliği yapacağınıza çıkın biriniz bayrak sallayın" diye ayar verilmesidir. yarın ilk işim bayrak alıp sağa sola dağıtmak ve asmak olacaktır. ha buna da " ne b.kuma yarayacak sanki" diyecekler o ayrı.

ırmağının akışına ölemiyorum türkiyem

ırmağının akışına ölemiyorum türkiyem izin vermiyorlar.
bunu izleyip boğazı düğümlenmeyen var mı?
http://www.youtube.com/watch?v=AtnkCq_-TZY

sözlüğe eğlenme amaçlı giren yazar

sözlüğe eğlenme amaçlı girerek solda ki iç karartıcı haberleri görünce kızan yazardır. sen hiç güldüren ingilizce-türkçe sözlük gördün mü? diye sorulmalı kendisine.

telefonu kapalı tutmanın dayanılmaz hafifliği

şarja takmak zor geldiğinden bolca yaptığımdır.