entry'ler (345)

hastası olunan sözler

tek yol devrim.

kenan doğulu

beren saat'in sevgilisi.

cok beyendim

(bkz: ivana sert)

1997 doğumlu sözlük yazarı

bendenizden 10 yaş küçük olan yazar kardeşler. kavga etmeden oynayın evladım.

ben bu yazıyı kendime yazdım

oha yüzünde iki tane kocaman sivilce çıkmış.

richie pich

korktuğum yazar.

sözlükte elin karısına kızına laf atan ibne

insanlıktan nasibini almamış tanımadığı kişilere laf atan sonra hiçbirşey olmamış gibi hayatına devam eden yobaz sürüsüdür. yolda görsen yüzüne bakılmayacak derecededir ama iş klavye kuvvetine geldiğinde ağzına geleni söyler.aynı şeyi ailesinden bir yaptığında da tükürdüğünü yalayan şahsiyetimsi.

uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

atatürk - nutuk.

sen nasil istersen

kabullenme beyanı.

hatıra olarak saklanan garip nesneler

bebeklik fotoğrafları.

nickim ne olsun

hayırlı olsun.

sözlük yazarlarının kendine güvendiği alanlar

günün her anı.

öğrenildiğinde hayal kırıklığına uğratan şeyler

dışarı çıkmak için hazırlandığımızda seni almaya gelecek olan sevgilinin işinin çıkması.

yazarların gün boyu yaptıkları şeyler

sabah 6 de uyan, telefonu aç mesajlara cevap ver,duş al,üstünü giy, hafif makyaj yap,son kez aynaya bak ve yayın kasetlerini alarak evden çık, arabayı çalıştır, 1 saat trafikte bekle iş yerine git,birşeyler atıştır, yayına gir, vtr ve ses bandlarını düzenle yayına dahil et, gelene gidene cevap ver, öğle arası, yayına gir, 8 de bürodan çık, akşam yemeği ye, eve git, internetin başına geç, haber ara, güncel haberler oku, email ile yayına gönder, alt yazı hazırla, tv yi aç kanalı izle, haberler bitince tv yi kapat biraz hafif dinlendirici müzikler dinle, uyuyakal...

benimle çıkar mısın sorusuna alternatif cevaplar

çık güzelim çık ortaya çık.

sözlük yazarlarının itirafları

4 senede bir hayatım aynı gün tekerrür ediyor ve bundan hiçbir zaman ders almadım alacağımı da zannetmiyorum.

sözlük yazarı bayanların namusu

(bkz: namus abidesi)

yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler

sinirlendiğimde vücuduma zarar vermeye başlamam.

sözlük yazarlarının tespitleri

hayatımdaki bazı erkeklerin sadece, ailesi bizimde bi çocuğumuz olsun diye dünyaya getirdiklerini düşünüyorum.

19 mayıs atatürk ü anma gençlik ve spor bayramı

Yoldan trampetcilerin gecerek beni ani bir sekilde yataktan yere firlatmasina sebep olan iyi ki de olan gün.