bugün

çirkin kadın yazarlar için geçerli olan önerme.ki en az 4'te3'ü çirkin. kimse yavşamıyor ve istemiyor. çok zor hayatları...
güzel bir sazan avı atlayanlarınız bol olsun rastgele diyorum öncelikle.

hiçbir zorluğu yoktur. ortalık abazan kaynamış olsa bile, gelir özel mesajını atar cevap vermezsin yada ağzının payını verirsin çeker gider. olmadı engellersin ulaşamaz.

kadın olduğunu açıkça ifşa edipte rahatsız oluyorsan etme güzel kardeşim. o zaman o zorlukları yaşamak zorunda kalmazsın.

zamanında kadına karşı açılan aşalayıcı başlıklara bende çok kızıyordum. şimdilerde egosunu tatmin ediyordur diye gülüp geçiyorum.

kısacası kadın yazar olmanın pek bir zorluğu yok. 'kadın olmak' başlı başına zor, sanal ortamda olmuşsun çok mu(?)
(bkz: hepimiz kadın yazarız)
erkek yazarların onlarla sürekli sevişmek istemesi.*
tek zorluğu vardır o da abartılı küfürleri bütün iğrenç fantazilerini gelip sözlükte paylaşanları görmek zorunda olmaktır sol frameden eksik olmayan bütün kızların şöyle olması böyle olması tarzı başlıklar bile takılmamalıdır en azından ben ciddiye almıyorum artık... abazaları başına toplamak da kendi tercihindir.
eğer güzel ve çıtırlar ise omuzlarındaki yükü alır, o zorlukları aşmalarında yardımcı olurum. o kadar da yardım sever biriyimdir.

not: thai masajı bedava.
(bkz: avcılıkta temel kural hayvan kurduğun tuzağı fark etmeyecek)
(bkz: fark etmedi kaç kaç kaç)
zorluğu, çok kolay olmasıdır.
herhangi bir zorluğu olmayan durumdur.
bu durumda erkek olmak daha zor hale geliyor bu yüzden neredeyse yüzde yirmi ibne oldu bile.
saçma başlıklara katlanmak zorunda olmanın haricinde zorluk yoktur. görmezden gelirsin, biter.
*
--spoiler--
uff bu da bna yvşıyo snrm.
--spoiler--
"ben kadınım huuu huuu" tarzında enryler girmedikçe sorun ve zorluğu olmayandır.
mesaj kutunuza tebrik yağar. *
kendinizi yazar zannedersiniz harbiden. *
bu kadar mı eften püften yazarım yahu. nen nick altım doldu taştı, ne de mesaj kutum.

kadın yazar olmanın zorluğu asıl kimsenin seni siklemediği andır sanırım.

ağır depresyon sebebi.
görende akşam erkek yazarlara yemek yapıyorlar, hafta sonu sonu sözlüğü pis entrylerden temizliyorlar, bayramlarda şöyle başlık bucak temizliğe girişiyorlar zannedecek. yoktur zorluğu, insanları kışkırtmadığın müddetçe.

vesselam...
zannetmem pek bir zorluğunun olduğunu belki şu ergen liselilerin açtığı başlıklara gıcık oluyorlardır o kadar.
Özgüvenleri düşük olmakla birlikte, sayılarının sözlükte oldukça az olması muhtemeldir.Sözlükte gezen bayan yazarlarımızın esasında en çok dikkatlerini çeken başlıkların biz abazalarda olduğu gibi cinsellik olma ihtimali yüksektir. Zira bastırılmış duygular kutuya sıkıştırılmış yay misali sözlüklerde salınım yapar.

1. Cinsel başlıkları okurlar ama diğer yazarların tanımlarını oylamazlar, deşifre olmamak için.
2. içlerinden türlü türlü fantezi dolu başlıklar geçerken yazamazlar. Çünkü onlar sözde namus abidelerimizdir.

Dolayısı ile bastırılmış kişilik sendromuyla başbaşa olma durumudur.
her gün sabahtan akşama kadar kapalı kız şöyledir, açık kız yolludur. Atatürk imzalı dövmesi olan hatun budur, şort giyen hatun şudur vay efendim sevilen kızın ateist çıkmasıdır uğraşıp durur yazıktır.
bazı cinsiyet üzerinden açılan başlıklara kızsanız da hiç bir zorluğu yoktur.*
gerizekalı yerine konulmak, eleştirilerin ardı arkasının kesilmediği bir cansız manken, obje gibi hissetmek, cinsiyetini belli eden bir entry girdiğinde ya eksilenmek (nasıl bir nefret ise artık) ya da "cinsiyetinden üzerinden ilgi çekmeye çalışıyorsun" gibi suçlamalarla, yanılgılarla karşı karşıya kalmak. şaka niyetine mi bunu söylüyorlar, bilmiyorum ama şu "kızlar, bayanlar adresim şu, bilmemneyim şu, bana mesaj atın" gibi entryler giren adamlardan daha iticisi yoktur ayrıca.
Mesajlara cevap vermekten parmakların ağrıması.
bir kadın yazar kadın olduğunu gerek profil resmi gerekse entry içeriği sayesinde çok rahat gizleyebilir. yani gizlemekten kastım bunun için özel bir caba haracamasina gerek yoktur hatta aslında bakarsanız bir yazarın kadın olduğunu anlamak için söz konusu bayan yazarın özel bir çaba sarfetmesi gerekir. yani uzun lafın kısası bayan sen evet sana diyorum hem ben burdayım diye bağırıp hemde burda olmanın zorluklarına dem vuramazsın ayrıca tanıdığim bir çok bayan yazar var ki bayan oldukları ortada ama kimse yavşamıyor çünkü izin vermiyorlar. yazmış hanımefendi gilin misijliri civip virmiktin pirmikliim igriyir e cevap verirsen ağrır ablacım bunu bilmem için mekatronik mühendisi olmaya gerek yok.
çok zordur her mesaja cevap vermek sıkıntılı olsa gerek. şahit olduğum bir kadın yazarın mesaj kutusunda 28 bin küsür mesaj vardı ve bu yazar 10. nesildi. varın daha önceki nesilleri siz düşünün.
kimseyle sohbet edilmiyor. normal bir soruda bile hemen konuyu cinselliğe getirmeye çalışıyor bazı yazarlar.
O kadar da değil abarttıkça abartın mk.

Önüne gelenle konuşmazsan nitelikli insanlar var.