motosiklet sahibi uludağ sözlük yazarlarının beraberce gezeceği, eğleneceği; çeşitli etkinliklere imza atacağı, yanyana süreceği kulüptür.

henüz yeni doğmuştur, gün geçtikçe büyüyecektir.*
mc değil, rc mantalitesiyle hareket edilmesi uygundur.
katılmak isteyen arkadaşlar, motosikletlerinin modellerini de yazarsa katılacağım kulüptür. sucu motosikletleriyle aynı grupta takılmak istemiyorum.
(bkz: uludağ sözlük yat kulübü)
resimdeki motosikletle katılmayı düşündüğüm kulüptür. arkadaki kırmızılı benim.

(bkz: http://www.guzel-resimler..._ile_Koyun_Tayan_Adam.jpg)
katılmak isteyen arkadaşlar, motosikletlerinin modellerini de yazarsa katılacağım kulüptür. litrelik altında, apaçi motosikletleriyle aynı grupta takılmak istemiyorum.
"zen ve motosiklet bakım sanatı" kitabını okumaları için tavsiye edebileceğimiz kulüp..
Açılmasını şiddetle beklediğim kulüptür. *
Kışın akabinde faaliyete geçmesini arzuladığımızdır. Bahar gelene kadar kulübün büyümesini sağlayarak gezi planları yapılabilir. Motosiklet güçlerine göre düzenlemeler de yapılabilir. Haydın yigitler haydamaya...

(bkz: geri zeki)
(bkz: agresif edward)
(bkz: scheat)
(bkz: man of the night)
(bkz: moto rider)
(bkz: kupsekerkizcandy)
(bkz: the hebo)
(bkz: kamen)
(bkz: kuyruk yagi)
Motosikletim yok ama severek takip ediyorum . Beni de alırmısınız aranıza dediğim kulüptür.
Motosikleti olmayan arkadaşların da kesinlikle katılması gerekir. Sonuçta motosikletler 2 kişilik. Arada başlığı canlandırmak yeterli olacaktır.
Hocam postalimi, deri montumu ve nazi kaskimi hazırladım, motora ikinci alacak arkadaşlardan haber bekliyorum...
Motosiklet modeli, gücü, tipi, durumu ne olursa olsun herkesin katılması gerekir. Zaten illere motosiklet büyüklüklerine göre düzenlemeler yapılabilir. Herkes kendi motosikletinin modelini paylaşırsa sorun kalmaz.

Kendi motosikletim de gayet sıradan bir model olan mondial xtreme max'dir. Dediğim gibi amaç motosiklet yarıştırmak değil, tanışıp birlikte iyi vakit geçirebilmek.
Ankara'da bi ekip kurulursa güzel olur kulübü.
Full ekipman ile aranızdayım ama motoru bahara büyütecem şimdilik 150 CC.

edit evet plakayı görmeyin hayvanlar şeytmesin diye sildim. fotoyu ama neyini eksiliyorsunuz benim güzel motosikletimin. seviyorum la ben onu. illa 1000 rr la mı gezecez.
Ben trafikte beklerken siz aralardan 100 km hızla geçerken size imreniyorum beyler evet. Ama yine de dikkat edin itin birisi önünüze atlayabilir ya da kapıyı açıp canınıza kast edebilir.
Artık yavaş yavaş aktifleşmesi gereken kluptür.

Cc ve illere göre gruplar belirleyip hava durumuna göre hafta sonları geziler düzenleyebiliriz.
bokumun yolda giderken donduğu dönemlerde aktifleşmesi için biraz beklemesi gereken kulüptür.
he ben her zaman yollara hazırım o ayrı.

yazın beni de.
Yaklaşık 3 ay önce 5 yıllık uykusundan uyandırdığımız, havalar yavaş yavaş aktifleşecek olan kulüptür. Eğer istenirse gelmek isteyenleri başlığı hortlattığımız entry e yazabilirim. Başlık çok eski ve açan arkadaş silik yemiş yazma sebebim budur.
daha önce de dilekte bulunduğum kulüptür. kimse gelmemişti. ben buradayım. biline.
Canlanmasını istediğim kulüptür . Motorum yok ama bu bilgi paylaşımına ve öğrenmeye engel değil . Ankaradan selamlar.
Ülkemizdeki motosiklete olan ilginin seviyesini bizlere göstermiş kulüptür. Binlerce yazar arasından on kişi ancak çıkıyor. Zaten sayı fazla olsa motosikletlileri fark edin diye bir slogana ihtiyaç olmazdı. Her neyse batsın bu dünya, ben ağlamaya gidiyorum.
Aylardır aktifleştirmeye çalıştığım ama elden bi şey gelmeyen kulüp...
Nisan ayından sonra iyice aktifleşecek olan kulüptür. Bunun eğrisi doğrusu yok. 50 cclik scoter olandan, 1800 cclik goldwing olandan tutun da motosikleti olmayana kadar herkesin katılması gereken kulüptür. Oğlum maksat gezmek, eğlenmek, muhabbet etmek lan. Sosyal aktivite anlamında çok zayıf olan ben bile şu geziyi kendime iş ettim. Şu sözlükte abartmıyorum en az 500 tane motorcu vardır. Bunlardan 300 ü büyük şehirlerde yaşasa 10'arlı, 20'şerli veya 30'arlı gruplar halinde aktivite yapılabilir. Ruhsuz Uludağ, buz tutmuş Uludağ, kalpsiz Uludağ. Neyse sakinim.
Olmadı, olmuyor, olmayacak gibi de. Eğer birileri buralari yesilledirirse sevinirim. Motosikletimi maddi sorunlar sebebiyle satmak zorunda kaldım. Eğer küçük bir etkinlik düzenlenirse artçı olarak katilacağım.
hyosung gv 250 ile katılmayı planladığım kulüptür. istanbulda olan yazarlar yeşillenin önümüzdeki haftadan itibaren akalım.