bugün

(bkz: #25448244)
klavyesindeki baklayı çıkarmasını beklediğimiz yazar!
hunharca guldurebilen, sevdigim yazarlardan. gulerek takip ediyoruz.
Irkçı, hosgorusuz, kufurbaz bir yazardır.
trabzonspor'un bir tarafına bir şeyler soktuğu fenerli.

sağlam güldüm lan kerataya. ahaha
futbolla ilgili kırıcı entrylerini ve galatasaray düşmanlığını üzülerek izlediğim yazar. diliyorum bir gün fanatikliğe son verip futboldan keyif alır.
yeterince agresif olmayan yazar. Kendisi yerinde olsam her entry'mde bir agresiflik yapardım. Misal bu entry şöyle olurdu;

Bu var ya bu hiç agresif değil he! Ses telini siktiğim, bu kadar pasif olunur mu amk. Nasıl yazarsın sen ha nasıl? Ay bana bişeyler olu...(amk agresif derken regl olduk)

neyse. Gibi işte dostum, sen kestin durumu.

Not: umarım aseksüeldir ve frambuazlı pasta seviyordur.
entrylerinden anlaşıldığı kadarıyla gayet agresif olan yazar. sadece bazen yatışta gibi. bu ne mk.
Hmmm...

Arap.

ilginç.

Evet.
9 yaşındaki kızla evlenmek orospu çocukluğudur. ama 1.50 den kısaysa ağzına bile sıçarız, yaşama amacı olmayan bir hilkat garibesidir görüşündeki tedaviye muhtaç ruh hastası. (#25983884)
(#26002592)
boş muhabbet peşindeki vasat altı troll.
ne yazık ki entrylerinde alenen, çok ağır küfürler eden bir yazar.

kendisi gibi düşünmeyen, kendi desteklediği takımı sevmeyen kişileri blok yapıp başlıkta alenen sövüyor. sanıyor ki diğerleri küfür edemiyor. sanıyor ki kendi gibi düşünmeyenler ona "senin amcık ağzını sikerim aciz kuş beyinli" diyemeyecek. belki de diyemezler gerçi bilmiyorum.

kendisinden istirhamım daha sakin olması ve seviyeyi elden bırakmaması. kimseyi kırmayalım arkadaşlar hepinizden ricam budur.
ironinin ne demek oldugunu bilmeyen yazar.
yasemin allen için "sokakta yuruseniz daha guzellerine rastlarsiniz"dediğim için bana o başlık altından laflar sokmaya çalışan tek hücreli ergen.

bana yengesine hallenen mi dersin doğu da yasiyo mu dersin eşek s*k*c*mi dersin ne ararsaniz dedi sirf o başlığa yukardaki entryi girdiğim için.

muhtemelen hayatindaki tek gayesi tv de gordugu unlulerin fotolarini teline duvar kagidi yapmak olan asosyal ve sorunlu bi ergen.
yazik lan ailecek gülerek izliyoruz.
ironi (tariz) ile telmihi karistiran yazar oldugu gibi kisasa kisas gibi bir huyu da yok degildir. belki de biraz kincidir. bilinmez
uludağ sözlüğe fazla bile olan yaZar. burada hanginiz bilgi içerikli entry giriyorsunuz da, başkalarını erorluyorsunuz lan?
(#26342673) ile galatasaraylı yazarları rencide etmeye devam eden, fenerbahçe fanatikliğinden ötürü objektif futbol çıkarımları yapamadığını fark ettiğim yazar.
kendisinin galatasaraylı yazarlara ettiği hakaretlerden ötürü büyük üzüntü duyduğumu belirtir ve kendisini donuza eklemekten büyük mutluluk duyarım. bu vesileyle sözlüğe donuzu kazandıran zall' a teşekkürü borç bilirim.
Çok agresiftir kendisi. insanları bitirmiş bana geldi, uzattım kolumu önce bir ısırdı, sonra tükürdü.
yazı yazmayı ve siyaset özürlü yobaz akp liler tarafından saldırılan yazar. benim kim ve nereli olduğumu biliyor kıymetli yazarlar.
sözlükte yazdıklarına cevap verecek nitelikte az kişi olan yazar. aktrollerin kıskandığı yazar.
kürt heralde öyle diyorlar. bu maçda türkiye kazansa zoruna gidebilir.
(bkz: #27171564)
Sivaslıyım diye övünme öyle biri ol ki sivas seninle övünsün.

hemşehrim güzel insan
bazı dincilere cevap vermeyi kendine görev edinmiş bir çok kişiden daha ahlaklı yazar. en azından din üzerinden yürümedik.
din'e ve dindarlara söverek prim yapma niyetiyle,belkide abazan bünyesinde ''ulan ne karılar düşürürüm''düşüncesiyle,evrimini tamamlamamış türkçesiyle sözlük camiasında tutunmaya çalışan yazar.
sözlüğe ve sözlüktekilere layık olmaya çalışan taşaklı yazar. dincilere dert olmuştur. karı-kız düşürmek gibi amacı olmayan zaten elinde yeterince olan yazardır.
"sözlöğe loyok olmoyo çoloşon yozor"

komik adam. Sana bir şey demiyeceğim. Çünkü mod'cuklar hemencecik çaylak yapıyor.