bugün

son günlerde kulaktan kulağa yayılan dedikodu. sözlük yazarları arasında dönen bir geyik mi yoksa ciddiye alınması gereken bir konu mu ben tam olarak idrak edemedim. fakat dedikodu gazetesi iyi çalışıyor.

yönetime yakınlığı ile bilinen bir yazardan aldığım bilgiye göre son günlerde sözlük içerisinde artan provokatif yazarlar ve tanımlar sebebiyle uludağ sözlük yönetiminin başı accccayip sıkıntıdaymış. yani hukuki açıdan çok fazla sorun çıkarıyor bazı yazarlar. hal böyle olunca yönetim artık cezai işlemler ile uğraşmaktan ve sözlük içerisindeki düzeni sağlamakta zorluk çekiyorlar, sosyal yaşamlarını feda ediyorlarmış. ben değil bir arkadaş ki adını veremem burada, o söyledi. kendisi sözlük içerisinde sevilen ve zall ile yakınlığı olan bir yazar arkadaş.

bir diğer söylenti, sözlük tamamen kapanmayabilir fakat el değiştirebilirmiş. umarım hepimiz için hayırlısı olur.
ne dediler;
"önce eksi sözlük, banane banane." zall
(bkz: durun bu site satılamaz veyahutta kapatılamaz)
(bkz: doktordan satılık)
(bkz: don kulot) un asgari ücretten de olmasına sebep vukudur. don dan kulottan da olduk diye isyan edişide gözlere çarpabilir.
(bkz: sözlük ciddi bir trollle karşılaştı ve kapatılacak)
doğru bilgi. sonra sunucunun düğmesine tekrar basılır, açılabilir. ben de sık sık kapatıyorum sözlüğü. tarayıcıyı kapatınca kapanıyor mesela. (for example)
hadi lan
hadi lan hadi
yalan bunlar
yalan söylüyorsun
herhangi savcının veya hakkında tanımlar yapılan şahısların sözlüğü okuması durumunda hiç de uzak olmayan bir tahmindir.
(bkz: kapanmak derken tesettür felan mı)*
(bkz: namaza da başlasın)
çarpışmaya 10 saniye 9... 8....7....
bunun sonucu olarak üniversiteye giremez.
2010 yılından beri devam eden saçmalık. hala sözlüğü ayakta tutup destek verenlere teşekkürler. bilgi kaynağına bilgi yüklemeye devam edeceğiz. hiçbir şey yapamayan sitedeki reklamlara tıklasın her gün.

seviyoruz. inşallah hiçbir zaman kapanmaz.