bugün

şöyle sağlam bir yatık döner eşliğinde, yanında rakısı, mezesi, közde çayı, üfff bee.
gerekli asgari şartlar sağlanırsa zirvenin kralı olacaktır. gerçi hesabı modlara yüklesek fena olmaz, biraz pahalıya kaçabilir zirve ama hakikaten, " olur lan bu iş, eşşek gibi yer, mal gibi içeriz" diyenler bana ulaşsın, ben bu koyunu keserim! pardon ben bu zirveyi yaparım. *

edit: şaka maka ankara civarı he desin, yapmayan adidir. referansımız (bkz: cağ kebabı/@panthera)
maksimum 20 kişilik bir ekip ile düzenlenebilitesi olan zirvedir. daha fazlası için sıkıntı var beyler. biz de döner ustası değiliz elbet. sonuçta bizim ki kendi çapında bir hobi. kol dayanmaz lan o eti kesmeye. *
edit2: kömür olmasın rakı olsun hacu, acımam. * zirve bu. takribi 6 7 saatlik bir zirve, biraz geniş bir zirve anlayacağınız. *
not: alkol almayan arkadaşlara duyuru, özellikle rakı olacaktır. bakın bastırıla bastırıla söyleniyor "alkol var" yok abi ben almam diyen hosta piknik. * bakın on numara yapar onlarda. hosta piknik, kalitede öncü, hosta pikniki helal etin adresi. *

zirve yeri: ankara-alacaatlı
zirve zamanı: gerekli çoğunluk sağlanınca belirlenecek! belirlenen gün, saat 10 da araçlarla alınıp, alacaatlı ya gidilecek ve ilk cağlar yendikten sonra arkadaşların böbrekleri itina ile alınacak. şaka la, akşam 6 7 ye kadar kimse işim var dönmem lazım demeyecek. ha diyenler için dolmuş durağına servisimiz var. zirvenin bitiş saati yok 12 ye kadar açıkmış orası, kafamıza göre.
bursa daki arkadaşlar kusura bakmasın artık, bi gün de iskender zirvesi yaparız. *

zikimdenassaakasimpasa
maximilian
adigepsase
panthera
cezali caylak
fuzulee
muallim kedi
sirkecidentrengider
ceylina
oytunkaran
elektriktelinetakilanucurtma
ulanseviyorumsenibe
silikonsuz cevriye
biradetbeyfendi
etler koyunun sırt kısmından olursa lavaş ekmeklerimle katılacağım zirvedir.
cağ kebabının da tadına bakmamıza vesile olacak etkinlik.
rakı varsa ben yokum. rakı çıksın sponsor olaraktan katılabilirim istanbul suları içinde.
koyunumu alıp geleceğim zirve.

http://www.karikaturturk....-sampuan-alacam-4185-.jpg
işte gerçek zirve bu, şahane organizasyon olur valla. koyun kesip, hayvan gibi yiyip mal gibi içmek. *
cağ kebabı..? bir erzurumlu olarak ağzımın suları aka aka anacağım zirve. bandırmadayım ve bel fıtığından geberiyorum. benim için bir ecem ekmeğini duvara asınız.
koministimam ısmarlıyorsa gelirim.
istanbulda da yapsak ya dediğim zirvedir.
diyet bozan zirve. beni de ekleyin. *
tarihe bağlı olarak katılabileceğim zirvedir. 1 böbreğimi bugünkü zirvede kaybettiğimi de üzülerek bildirmek istiyorum.
Bir erzurumli olarak hem cağ kebap var hem zirve neden olmasın dediğim zirvedir. Tarih netleştiğinde kuvvetle muhtemel katılacağım zirvedir.
hep ankara da izmirde buluşun siz denilen zirve. yüreğimiz sizinle diye ajitasyon yapılır.
çağırılırsa geleceğim zirvedir. *
koministimam'ın evinde yapılacak olan zirvedir. *
kesinlikle katılacağım zirvedir. bir erzurumlu olarak asla hayır demem.*
ben de istiyorum hocam.
imam ossurursa cemaat sıçarmış
şayet bursa'da tertip edilirse en iyi mekan eski fakülte(yüksek ihtisas)nin karşısındaki "efendioğlu cağ kebap"tır. yok biz bursa'nın batı bölgesinde yapıcaz bu zirveyi diyorsanız "arzum dadaş cağ kebap" enfes lezzetleri bizlere sunabilir.
sabırsızlıkla beklediğim zirve. şöyle kafa dengi arkadaşlarla felekten bir pazar günü çalınsın. yenilsin içilsin.
yaş sınırı ve giriş ücreti uygulaması kesinlikle olmalı.
hadi işin hamallığı bize* ait, ona eyvallah ama adam başı 800-900 gr et yenildiğini hesaba katarsak* en az 10 kişi ile zirve masrafları adamın ocağını söndürür. daha fazla kişi ve içecek hesabına girmiyorum bile.

ulaşım için kafanıza takmayın, o bende.*. gider alırım merkezi bi yerden gerekirse.
şehir dışından gelen yazarlar için, gerekli onaylar çıktığında* en fazla 2 kişiye konaklama hizmeti de verilir.*
havalar daha da çok soğumadan, bir an önce kadro toparlansın, gidilsin.
organize eden sığırlara duyurulur.
katılıp katılmama konusunda kararsız kaldığım zirve. pazar günü olursa zamanının hızlı yazarlarından elektriktelinetakilanucurtma ile birlikte geliriz. kendisi teknik bir arızadan dolayı sözlüğe giremiyor. *

edit: şerefsizim rüyamda gördüm imam bana sen gelme diyordu. vay arkadaş yıkıldım resmen. *
(bkz: imam benide yaz allah sız)
PATLAMAYIN Bi gizli bir organizasyon arkadaşım, gerekli çalışma itina ile yapılıyor şeklinde gerekli kişileri telkin ettiğimiz birlikteliktir.

bi durun la bi durun amk. *
yiyip içip sıçmak üzerine kurulu olduğu katılımcılarından belli olan zirve. rezil rüsva olmak isteyenler gitsin tabi.
itin köpeğin gelemeyeceği için kapıdan havladığı zirve.

katılım şartlarında adamlık, muhabbet yeteneği, masa adabı gibi özellikler arandığı için it köpeğin sadece havlayarak uzaktan katılım sağlayabileceği zirve.

et duyunca itin havlaması normal. ayrıca itin köpeğin en son 3 gün önce canlanmış başlığın altında birden belirip havlaması ise düşündürücü.

neyse güzel bir zaman belirlenecek ve adam gibi adamlar ile keyifli bir gün geçirilecek. yavşakların yorum yapması bile saçma.
okursun
beğenirsen gelirsin, beğenmezsen gelmezsin.net. hadi bakalım etçiler, rakıcılar, haber bekleyin çok bişe kalmadı. *
olacak kardaşlarım,
olacak pek sevgili kebap dostları,
kırmızı ete gönül veren kuyruk yağı müptelaları,
cağın üstadından bir yenilik daha, kömür değil odun ateşinde,
cağın yanında rakısı ve tüm malzemeleri tek tek ezilerek yapılan salatası ile,
pek yakında sizlerle, sıkmayın canınızı, özlemle hasretle bekleyin, az kaldı on numara bir organizasyon olacak. *