bugün

Bu kadar mı iyi olur bi yatık döner.
önümde; adriana lima,
kim kardashian,
bar rafaeli, yatık halde dursa o kadar sulanmazdım.*
Adam hem kominist hem imam ama nasıl yaptın onu öyle kardeş yaa.*
Ankaramıza gelip, bu zirveye eşlik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
yine bekleriz.
hani bize zirvesidir. afiyet olsun efendim.
(bkz: yaran yanlış okumalar)

(bkz: uludağ sözlük çağ kezbanı zirvesi)
koca şişe oklava diyenlerin beni korkuttuğu zirve olmuştur.

ulan merdane büyüklüğünde şişe nasıl oklava muamelesi yapılır arakdaş, sonra gel de türk kızına boyut beğendir. onlar için hepsi oklava, hepsi bamya amk.

ayrıca koca et dururken şişe takılmak da nesi kuzum? *

neyse gelenlerin boğazlarını bilmem de gelmeyenlerin aklına takıldığı kesin . çoh pis yenildi içildi, meşk edildi, bağırıldı çağırıldı, magandalık yapıldı, hiç sanat, kültür, felsefe, müzkten bahseden olmadı.

pardon bi ara sirkeci ankara'nın bağlarını çalan adamı tanıyomuş, elmas pavyondan, ankaralı ibrahim vardı bide, onun hakkında konuştuk. yani çok yavan bi muhabbet olmadı. *
kimsenin boğazında herhangi bir şeyin kalmadığı zirve olmuştur. zirveye katılmadan önce 48 kilo idim zirveden sonra 50 kilo olmuşum. o kadar yedim yani. *

teşekkürler koministimam.
etleri bildiğin oklavaya geçirip cağ kebab yapılmaya çalışılmıştır. afiyet olsundur.

birilerinin boğazında kalmıştır inşallah. *

not: * * *
katılımcıların samara morgan'ın videosunu izlediği zirve. hepsinin yüzü fotoğraflarda kayık çıkmış.
haberim olmadığı için resmen kendimden tiksindiğim ve utandığım zirve. hem de kızılcahamam'da!

öldürün beni ulan öldürün!
"BEN YEMEM yea, çok yağlı bu" diye ağlayan kukla ibınasının, etin bitimine doğru şişin üzerine oturarak
" vermem, benim ulan doymadım ben!" şeklinde arıza çıkardığı zirvedir.

bundan sonra herkes yiyeceği kadar eti belirtsin lan, az daha koca şişi .. tövbee neyse....

ayrıca sirkeci iyi içiyon aga, biradet senin ben beyefendiliğini 4. kadehten sonra gördüm ya, ölsem gam yemem artık. *
ahah ulan şu sözlük olanlara şahit olaydı, twitter hesabını bile kapatırdın şerefsizim.

cezali kardeş ayağına sağlık, tanışma kaynaşma vuruşma fırsatını bize verdiğin için.

panthera hayvanının açık alanda uykudan arta kalan zamanlarda bizimle beraber ziftlendiği bütün etler zehir zıkkım olsun, iki lafın belini kırıcaz diye uykusunda konuşturduk ibneyi.

ulan seviyorum seni be, valla da billa da, o cüsseyle 1.5 kilo et yedin ya, helal sana ananın ak sütü gibi o döner. *

sessizdeydi ben duymamışım ama o sözlükte olan bütün herşeyi duymuş bu organizasyona da kol kanat germiş, koçumsun, adamın dibisin. *

o değil fotograflara bak, olum sen nasıl bir manyaksın bankanın içinde şu işle uğraştın, açılmayan engelli sitelerden resimler ekledin, yüzlerimizi de tecavüzcüymüşüz gibi bulanıklaştırdın, ibne gözümüze siyah bant çekeydin bide!
(bkz: bizde niye yok)
http://inciswf.com/1304435654.swf
23 nisan 2013 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı fırsat bilerek, gecikmeli de olsa sonunda başardığımız zirve.
Adam başı 1,25 kg* et ile akşama kadar resmen kebap partisi yaptık, kızılcahamam'ın şahane doğasında son zamanların en keyifli saatlerine şahit olduk. Üzerine yaptığımız hamam keyfinden bahsetmeyelim, millet intihar etmesin.*
Şehirdışından gelen arkadaşlara da* ekstradan teşekkür ederim, adamsınız valla.

"oha bu da nerden çıktı lan?" diyenler özel mesaja gelsin, gerekli ayar orda bulunmaktadır.

Fotoğrafsız olmaz, ayrıntılar daha sonra*
Etler akşamdan terbiye ediliyor..
görsel

Sabah erken saatlerde Kızılcahamammmmm!
görsel

Çamların arasında..
görsel

Şişe etler geçiriliyor..
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Ufak bir ateş ayarlaması..
görsel

Pişmeye hazır..
görsel
görsel

Pişiyor..
görsel
görsel

Piştikçe parça parça cağlara geçiriliyor..
görsel

Kebaaaaaaaaaaaaap..
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Yavaş yavaş tıkınanlar..
görsel

Sabırsız kadro..
görsel
görsel

Üfleyim de geçsin..
görsel

Çaysız olur mu? Bi de semaverde ki üff..
görsel

biradetbeyfendi, komunistimam, ulanseviyorumsenibe, kukla, panthera, cezali caylak, sessizdeydi duymamisim.
fotoyu çeken : sirkecidentrengider.
görsel

(bkz: cağ kebabı/@panthera)
(bkz: uludağ sözlük cağ kebabı zirvesi/@panthera)
2050 yılında gerçekleşecek zirve.
koministimam ın yapmayı hala düşündüğü bizim için çoktan hayal olmuş zirve. malesef her işi böyle bu yazarın . yapamayacağın işlere neden kalkışırsın be koçum .
imam osurursa cemaat sıçar. imam mimam adam rakıdan bahsediyor.

bu nasıl imamlık imam.
imam'dan gelen mesaja göre yeni bahanesi şu arkadaşlar. havalar ısınsın da biraz öyle yapalım. havana sokiyim imam. *
nerdeymiş ki bu zirve, hemen katılalım.
olacak ulan, meşakatli iş diyorum laleler, neden anlamıyorsunuz.
az bi rahat edelim, biraz zaman ayıralım kendimize, işi gücü yoluna sokalım, planlayalım söz.
bu zaten zirve olmaktan çıktı.
aynı kebap zirvesini sorup duran, iki haftada bir didikleyen kebap severler derneğinin bir toplantısı haline geldi.
zirve değil bu aslında gelecek insanlar bile kararlaştırıldı ama işte çükümüzün keyfi gelecek diye bekliyoruz. *

şaka lan şaka söz adam gibi bi zaman bulalım deli gibi yiyelim içelim lan hagget...
(bkz: beni de götürün)
olacak kardaşlarım,
olacak pek sevgili kebap dostları,
kırmızı ete gönül veren kuyruk yağı müptelaları,
cağın üstadından bir yenilik daha, kömür değil odun ateşinde,
cağın yanında rakısı ve tüm malzemeleri tek tek ezilerek yapılan salatası ile,
pek yakında sizlerle, sıkmayın canınızı, özlemle hasretle bekleyin, az kaldı on numara bir organizasyon olacak. *
itin köpeğin gelemeyeceği için kapıdan havladığı zirve.

katılım şartlarında adamlık, muhabbet yeteneği, masa adabı gibi özellikler arandığı için it köpeğin sadece havlayarak uzaktan katılım sağlayabileceği zirve.

et duyunca itin havlaması normal. ayrıca itin köpeğin en son 3 gün önce canlanmış başlığın altında birden belirip havlaması ise düşündürücü.

neyse güzel bir zaman belirlenecek ve adam gibi adamlar ile keyifli bir gün geçirilecek. yavşakların yorum yapması bile saçma.
okursun
beğenirsen gelirsin, beğenmezsen gelmezsin.net. hadi bakalım etçiler, rakıcılar, haber bekleyin çok bişe kalmadı. *
yiyip içip sıçmak üzerine kurulu olduğu katılımcılarından belli olan zirve. rezil rüsva olmak isteyenler gitsin tabi.
PATLAMAYIN Bi gizli bir organizasyon arkadaşım, gerekli çalışma itina ile yapılıyor şeklinde gerekli kişileri telkin ettiğimiz birlikteliktir.

bi durun la bi durun amk. *
(bkz: imam benide yaz allah sız)
katılıp katılmama konusunda kararsız kaldığım zirve. pazar günü olursa zamanının hızlı yazarlarından elektriktelinetakilanucurtma ile birlikte geliriz. kendisi teknik bir arızadan dolayı sözlüğe giremiyor. *

edit: şerefsizim rüyamda gördüm imam bana sen gelme diyordu. vay arkadaş yıkıldım resmen. *
sabırsızlıkla beklediğim zirve. şöyle kafa dengi arkadaşlarla felekten bir pazar günü çalınsın. yenilsin içilsin.
yaş sınırı ve giriş ücreti uygulaması kesinlikle olmalı.
hadi işin hamallığı bize* ait, ona eyvallah ama adam başı 800-900 gr et yenildiğini hesaba katarsak* en az 10 kişi ile zirve masrafları adamın ocağını söndürür. daha fazla kişi ve içecek hesabına girmiyorum bile.

ulaşım için kafanıza takmayın, o bende.*. gider alırım merkezi bi yerden gerekirse.
şehir dışından gelen yazarlar için, gerekli onaylar çıktığında* en fazla 2 kişiye konaklama hizmeti de verilir.*
havalar daha da çok soğumadan, bir an önce kadro toparlansın, gidilsin.
organize eden sığırlara duyurulur.