bugün

kesinlikle katılacağım zirvedir. Lakin keşke park ormanda olsaydı, zirve gerçekleşirken havuza girme şansımız olsaydı demekten de kendimi geri alamamaktayım.
duyduğuma çok sevindiğim zirvedir.katılıcaz inşallah.yalnız şu yaka kartı olayına kıl oldum,o ne yahu öyle takmam ben onu arkadaş. *
yaka kartı olayı varmış. ben yaka kartı taksam kapıdan girdikten sonra içerde bir tek yaka kartı kalır, ben kalmam.
sözlük bursada kurulduğu için bursada yapılmasının daha yerinde olacağını düşündüğüm zirvedir.
yardım edecek yazarlara beleş içki sağlanacaksa; yardımı, can-ı gönülden kabulleneceğim etkinlik.
eylül ayına kadar sözlükten bir kaç kişiyle kaynaşma hissiyatı oluştu bende gelirsem sap gibi müzik dinleyip, içkimi içip dönmek istemiyorum.

zall sözlükten bana arkadaş bul!
koltuğunun altında çadır, elinde 2 kara poşet bira varsa ve kafasınıda müziğin ritmine göre sallıyorsa, hiç yaka kartına bakmadan 'selam kukla naber' deyin ve götün götün uzaklaşıp eğlenmenize devam edin. o bluevelve ve hbbia'ın peşinde olacaktır. e çadırı boşuna niye taşısındır.

not= grup'a dahil olmak isteyen fındık fıstık alıp çadıra gelebilir.
önceliği şehir dışında olmak üzere dileyen çadırını kuracak. kim bilir zall sabahına kendi elleriyle sıcak poğaca bile dağıtır. dağıtsa iyi olur.
zirveboxta olmayan zirvedir.
An itibariyle katılmayı düşündüğüm çadırımla gelip eylencenin ve biraların dibine vurmak istediğim hadisedir. Ayrıca Ankaradan geliceklere bir çağrıda bulunmak istiyorum sözlük. ankara grubu olarak trenle gidelim. şöyle 2-3 vagon kapatsak fena mı olur. *
16'sı gecesi gidip kapısında yatacağım zirvedir. başka gelen olursa özel mesaj göndersin pişpirik oynarız ya la.
"Çadırı kurma" kısmını anlamadığım zirvedir.
katılacağım zirvedir. umarım sözlüğe yakışır şekilde olacaktır.
Zall ve salça'nın benim için hazırladığı bekarlığa veda partisi.. iyi düşünmüşler.. bu kadar sevildiğimi bilmezdim.. lock, kuntayı kinteleyen adam ve hayat arkadaşlarımız ile katılıp eğleneceğimiz; başarılı bir şekilde gerçekleşmesini dilediğim organizasyon..
(bkz: erzincanlıyım çok heycanlıyım)
şimdiden harekete geçme vaktidir. *
iyi bir şekilde geçmesini istediğimiz, kaliteli gruplar getirilmesinin beklendiği ve sonunda zall'un artık kazandığı paralardan cüz'i kısmını yazarlar için harcamasına vesile olacak sözlük zirvesi.
küçükçiftlik park adlı çiftlikte düzenleneceği için katılmayı düşünmediğim zirvemsi. gidenlere iyi eğlenceler...
ısrarla, bir benzerinin de ankara'da yapılmasını önerdiğim zirvedir. ankara'dan olan yazarların da sayısı hiç az değildir. göz ardı edilmemelidir diye düşünüyorum.

bu zirvenin,

-uludag sözlük beşinci yıl zirvesi/ankara
versiyonu gerekli gibi.
Arkara daki yazarlar için gelin hep beraber trenle gidelim zirvesi yapılmasını düşündüğü olaydır.
sözlükteki başlıklara bakıldığında ( güzel kız sözlükte yazmaz , yakışıklı adam yazar olmaz gibi başlıklar örnek olabilir ) cadılar bayramı gibi geçeceği düşünülen zirvedir. *
kaynak: (bkz: 4 haziran bursa biz daha ölmedik zirvesi iki) *
katılım listesinde sadece 5 kişinin adı olan zirve.

daha iyi, biz bize oluruz.
eski üyelere torpil geçilmesini umuyoruz efem.
Taaa Konya'lardan kalkıp gelmek istediğim zirvedir. Duman'da çıksa tadından yenmez.
kapitalizmin oyuncağı olunmasını istemediğim zirvedir.

düzeltme: girişte ücret yokmuş. hiçbir banka vs. kartı dahil edilmediği sürece katılacağım zirve.