bugün

ön saflarda yer aldığım taraftar grubu. henry, messi, roni ve daha nice starı her hafta izlemeye doyamayan uuserlardır bunlar.
real madrid'i sevmeyen taraftarlardır.

(bkz: forza barcelona)
(bkz: catalonia is not spain)
isyankar taraftar grubudur. *
kral franco'nun takımını tutacağıma,katalanların takımını tutarım diyerek,yıllar evvel aralarına katıldığım,taraftarlar.
ronaldinho öncesi ilgi duyulup takip edilen, ronaldinho'nun fiziği altüst etmesinden sonra daha da bir artan ilginin uludag sözlükte dile getirilişi.

birçoklarına saçma gelebilir ama ben barcelona'yı galatasaray'a benzetirim. bir geleneği vardır, altyapısı iyi çalışır, sürekli yıldız transferi yapmaktansa gereken bölgeye deneme amaclı genc oyuncular transfer eder.* tabi bu durumda hem rakibi hem de transfer anlayışındaki benzerlik nedeniyle fenerbahçe ile de real madrid arasında aynı benzerlik ilgisini kurabiliriz. sürekli yıldız alarak nereye kadar değil mi?
**
camp nou'yu mabed bellemiş yazarlardır. *
bunlardan bazıları ben puyol un gençliğini bilirim diyebilecek kadar uzun süredir barcelana hayranıdır. *
(bkz: uludağ sözlük real madrid taraftarları)
guardiola, koeman, sergio, ekolünden barçalı olmuş taraftarlardır.
nou camp'Dan, franco'ya karşı direnişten, o harika renklerden ve puyol'Dan etkilenmiş taraftarlardır.
yurdun alakasız bir bölgesinde doğup, büyüyüp, yaşayıp, hayatında istanbula uğramamış olmasına rağmen üç büyük istanbul takımından birinin taraftarı olan ezik insan tipinin aşmış versiyonudur bunlar. ancak sadece barcelona taraftarları demek yanlış olur. bunların bir de "efendim liman işçilerinin takımı onlar" diyip liverpoola hayran olanları vardır ki evlerden ırak. iki yüzlülüğün, riyanın ulaştığı son noktadır bu. ötesi yoktur.

tamam iyi top oynuyorlardır, formalarına reklam almamaları, genç futbolcuları toplamaları falan filan bi sempati oluşur anlarım. futbolu seviyosundur oturur maçlarını izlersin onu da anlarım. ama taraftarlık nedir arkadaşım? neyin taraftarlığı bu? kralın takımını tutmazmış da katalanın takımını tutarmış. sana mı kaldı katalunyanın bağımsızlığı? "belki ispanyollar süper insanlar da katalanlar şerefsizin önde gideni ne biliyosun" demezler mi adama?

burdan almışken gazı şu liverpool fanlarına da bi çift lafım var. liman işçisi he mi? ulan tuzlada tersanede iki günde bir işçi ölüyor. bi tuzlaspor maçına gidip bağırmışlığın*, olmadı iki çekirdek çitlemişliğin var mı? yoook anca git emperyalist ingiltere nin takımını tut sen. liman işçisiymiş. (bkz: bi siktir git çay koy ya)
(bkz: darkranger)
öyle k bu yazarın 180 eoru bulamamak yüzünden yarım kalmış bir klüp üyeliği başvurusu bile vardır. fenerliyim ama üyesi olmayı düşünmedim bile. ayrıca :
(bkz: çekemeyen real madridliler çektirsin gitsin)
asil duygunun insanı olup dünyanın en kaliteli futbol kulüplerinden birinin taraftarı bulunmaktadırlar. destekledikleri takımdan ötürü kendileri de sevimli ve efendi insanlar olarak tanımlanabilirler; barcelona'nın imajı budur zira. ciddi olarak barcelona taraftarı değillerse salaktırlar ayrıca; messi, henry, eto'o toplanıp takım değiştirse bunlar da oranın taraftarı olacaklardır. hiçbir zaman bir liverpool taraftarı olamayacaklardır, ama çok severiz tabi.
quaresma'nın niye satıldığını hala anlamamış taraftarlardır. şahsen ben anlamadım. ulan adamı sattınız adam porto ve inter'den sonra chelsea'ye gitti şimdi de. amacınız ne?
içlerinde benim de olduğum taraftar grubudur..
real madrid'i sevmeyen taraftar grubudur ayrıca da.
hı bide şahsım adına xavi'yi çok çok sevenler de vardır aralarında..
(bkz: ses ver)
(bkz: katalan milli takımı)
''cant del barcelona'' ile aralarına katılmaktan gurur duyduğum, futbol asla sadece futbol değildir felsefesini bilen ve takdir eden gruptur efendim.
tek yayınlanma amacı seyredilmek olması gereken futbol maçlarının ülkemizde şifreli kanaldan verilmesi sonucu her hafta barcelona maçlarını beleşe izleyebilen bünyelerin geçmesi gereken saflardır. beni de yazındır o listeyedir.
(#7933712) entryi girdikten sonra mourinho sempatizanlarından gördüğü tepkiyle. mourinhodan tam nefret ettirdiler. sağolsunlar.
borç almış başını giderken, cesc transferini tasvip etmesi beklenmeyen taraftar grubu.
(bkz: patrick kluivert)
çoğunluğu ronaldinho'dan öncesini hatırlamazlar.
Arda Turan'ın da dahil olduğu taraftar kitlesidir.

(bkz: Çizgili formaları güzel be abicim)
20 yaş altı kitledir.
koeman lı,Begiristain lı, romario lu, stoichkov lu , zubizeretta lı kadrodan beri avrupa da tek sevdiğim takımdır.
şimdi artistin biri çıkar da cryuff lu zamanlar da neydi der, şimdiden okkalı bir hassktir diyorum.