bugün

mossi fon boylarının doluştuğu ispanyol kürt takımı taraftarıdır. Ezikler. Evet.
bir messi fanboy olarak katıldığım taraftar grubudur.

katalonyalıyız şeklimiz yeter.
son bir hafta hepsi aniden barcelona fc takımını yalnız bırakmışlardır.
(bkz: sözlükteki barcelona düşmanlığı)
not : dünyada barcelonalıyım.
moralleri cok bozuk olan muhteremlerdir ve bende onlardan biriyim.

ah be barca ceza sahasina adam kacirmaya calismak yerine keske biraz sut atmaya calissaydin.
moralleri bendeniz gibi bozuk olan taraftar topluluğudur. elde sadece kral kupasının kaldığını düşünürsek moralleri daha da bozulacaktır.
başarıya tapan taraftarlardır. çoğu ergendir.

(bkz: galatasaray taraftarı)
çok yeni nesildir. şimdi ki moda budur. bir kaç sene içerisinde real madrid e dönmeleri muhtemeldir. ama bilmezler ki 80 lerin sonunda ki 90 ların başında ki gullit li van basten li ac milan rüyasını. takım tutmak moda olmuş anasını satıyım.
iki sene sonra başka takımı tutmaya başlarlar.
(bkz: ultracan)
(bkz: mes que un club)
paranın en büyük güç unsuru olduğu bir takımı, real mardin i pardon madrid i destekleyenlerin bok attığı taraftarlardır.
Futbolu holiganizm,fanatizm, kim yenmiş mantığıyla öğrenmiş çapsızların "size ne la barca'dan" yakınmalarına karşı "futbol asla sadece futbol değildir" mantığıyla kulübe sempati duyan insanlar topluluğu.
Kralın takımı-halkın takımı karşılaştırmasını bi kenara koyalım(zira bazılarının tek bildiği o) iki takım arasında hayata bakış farkı vardır,Şöyle ki;

-Real "benim babam zengin, vuracam kırbacı en iyisini alacam" mantığıyla çalışır, barca altyapısında hayata hazırladığı çocuklara hem karakter hem futbol altyapısı verir.
-Real'i aldığı yıldızlar sürükler , diğerleri de ona çalışır. Takımın en önemli ismi etrafında herkes el pençedir,zira yıldız oyuncu hem oynar hem de forma sattırır e bu da endüstriyel futbola yani özünde kapitalizme çıkar. Barca'da ise Karl marx'ın komünizmi anlatmak istese ders diye okutacağı futbol oynanır, kimse kimseden rol çalmaz, 11 kişi de topla aynı oranda oynar; forma satmak ise sadece araçtır zira adamlar para karşılığında formasına reklam almayı kabul etmiyor.
Daha da gider böyle; onları da yazardım ama an itibari ile sipariş verdiğim pide geldi; soğumadan yemem lazım sözlük; affet beni.
(bkz: nereyi imzalıyoruz)
dün gece real madrid'e karşı kral kupası final yenilgisinden sonra üzüntü duyan taraftar grubudur. *
real taraftarları karşısında süzme ezik takılan taraftarlardır.

bu ezikliği barça futbolcularında bile görmeniz mümkün. real e karşı iki maç kazanınca yılların getirisi olan ezikliğin etkisi ile gereksiz hareketlere imza atabiliyorlar.
koeman lı,Begiristain lı, romario lu, stoichkov lu , zubizeretta lı kadrodan beri avrupa da tek sevdiğim takımdır.
şimdi artistin biri çıkar da cryuff lu zamanlar da neydi der, şimdiden okkalı bir hassktir diyorum.
20 yaş altı kitledir.
Arda Turan'ın da dahil olduğu taraftar kitlesidir.

(bkz: Çizgili formaları güzel be abicim)
çoğunluğu ronaldinho'dan öncesini hatırlamazlar.
(bkz: patrick kluivert)
borç almış başını giderken, cesc transferini tasvip etmesi beklenmeyen taraftar grubu.
(#7933712) entryi girdikten sonra mourinho sempatizanlarından gördüğü tepkiyle. mourinhodan tam nefret ettirdiler. sağolsunlar.
tek yayınlanma amacı seyredilmek olması gereken futbol maçlarının ülkemizde şifreli kanaldan verilmesi sonucu her hafta barcelona maçlarını beleşe izleyebilen bünyelerin geçmesi gereken saflardır. beni de yazındır o listeyedir.
''cant del barcelona'' ile aralarına katılmaktan gurur duyduğum, futbol asla sadece futbol değildir felsefesini bilen ve takdir eden gruptur efendim.
(bkz: ses ver)
(bkz: katalan milli takımı)
içlerinde benim de olduğum taraftar grubudur..
real madrid'i sevmeyen taraftar grubudur ayrıca da.
hı bide şahsım adına xavi'yi çok çok sevenler de vardır aralarında..
güncel Önemli Başlıklar