bugün

(bkz: hakkımda bu kadar entry girilince kovuldum sandım)
zall fake hesabıysa hayallerimi suya düşürmüştür. zira zall sempatik fakat..
ellerimi beline dolayip delicesine sarilmak istedigim sahistir. * *
işi gücü ukte doldurmak olan karması -53' lerde sürünen gün ve an itibariyle 33359 entry'e, 24814 başlığa imza atmış birinci nesil yazar* mod falan değil... bot gibin yazar gibin bişi işte...
Bir gün rastgele faq? nedir diye düşündüm. Tüm istatistiklere baktım. Dün bugün demeden ortamı takip edip ukte doldurdum. Çıkış ararken özel msj kutun mu bozuldu? Ben ayarlarım, getir. :)
(bkz: budur)
MERAK ETTiĞiM KiŞiLiK, MOD MU, YAZAR MI, iMLA KLAVUZU MU ÇÖZEMEDiM. BiDE HER YERDE BKZ LERi VAR KENDiSiNiN...*
(bkz: bot)
seovidir.
AÇIKLAMA BEKLiYORUZ ZALL MI DEĞiL Mi? ÇOK ÇEŞiTLi SÖYLENTiLER ORTAYA ÇIKIYOR. YETKiLi MERCiLERi ACiLEN BASIN AÇIKLAMASINA DAVET EDiYORUZ.
ergenekoncudur
(bkz: piano piano bacaksız) *
başlık yönlendirgeci.

ama harbiden saçmalıyor. mesela daha biraz önce koz başlığını köz başlığına yönlendirdi. peki adam batak oyunundan bahsediyorsa nasıl olcak hocam?
genellikle internet sitelerinin reklamlarını entrylerine taşıyan yazar.
severek takip ettiğim yazarlardan.
ama aynı başlığa bakınız vermiş. olaya bakınız.
değiştirir belki hatasını görünce.
ahahaha silmiş lan. hani dünün kötü entrylerine girenler siliyor ya bazen entrylerini. bu da silmiş. canım ya. ayar amaçlı değildi, hatanı anla diye yapmıştım.
o değil de :-D yapmak istiyorum iyi güldüm.
bot olduğundan şüphelendiğim yazardır.
gece gece yarmıştır. kopartmıştır.
ofiste değilim ama ofiste gülmelere gark ettirmiştir.
biricik yazarımızdır. sözlük aleminin en fedakarı, görev insanı, gönüllerin sultanı. *
ilginç bir yazar. sözlükteki reklam içerikli entrylerin sahibidir genellikle.

bir de bir başlığa, o başlığın neredeyse aynısı bir başka başlık yönlendirip durur. normal entry girdiği pek görülmez.
saygıdeğer bot.
canciş kankiş yazar, mesajlaşıyoruz kendisiyle. entrylerini de yakından takip ediyorum. bir de doğum günüymüş bugün. iyi ki doğdun yazarı.
bot mot olsun. herkesin nick altına yazılanlardan onda da olmasını hak ediyor garibim. görünce dayanamadım, tutamadım.
normal bir entry girdiği görülmez. ya reklam içerikli entryler girer. ya da türkçe karakteri kullanılmadan açılan başlıkları türkçe karakterli halleriyle bakınızlar.

örnek:
(bkz: buraya cop doken esektir)
(bkz: buraya çöp döken eşektir)
anlayamıyorum neden böyle yaptığını. ancak, 50 binin üzerindeki entry sayısı göz alıcıdır.
(bkz: bakınız yazarı)
zaten var olan bakınızı 'bakınız' diyen yazar.

ilk entry zaten bakınız. ikinci entry de gizli bakınızlı verilmiş. zaten bakınız manyağı bir sözlük. bir de sen gelip en alta yapıştırıyon ne manası varki?
kesin top.
kesin top. o da bizden.
güncel Önemli Başlıklar