bugün

neredeyse bir dönemin kırmızı pumaları gibi ilgi gören uludağ'da kayak yapar gibi giyilen botlardır bunlar. bu kızlara tavsiyem hava yağmurluyken bu botların giyilmemesi yönünde olacaktır çünkü su geçiriyorlar.
maymundan değil ayıdan gelme kızlardır. o ne öyle pati gibi.
(bkz: ugh diyen kız)
kızılay mı dagıttı acaba bunları diye düşünmeme neden olmustur bir ara. neredeyse tüm kızların ayagındaydı bir ara. iyi ki almamısım.*

edit : bir kez daha okuyunca tekrara düştüğümü görmek ve buna üzülmek. (bkz. bir ara)
çok parası vardır çok denilen kızlardır. gerçi gitti gidiyordan çakma alanlarda mevcut ama olsun o bile pahalı.
üstüne bir de kürk giydir, gönder arctic zone'a penguenlerle kanka olsun insanıdır.
kızlarımız için özel üniversiteye gitmenin abercrombie giymelerinden sonraki şartı...
(bkz: ugg yiyen kız)**
yamulmuyorsam yazın da kışın da ayağı terletmeyen ve rahat olan ugg leri giyen normal kızdır.
çok değerli ugglarını fosforlu pembe eşofman altıyla kombine ederek sevgi meydanında dolaşan kızdır. *
kullananlar yazsın aaa...
gayet şık,rahat ve keyif veren akseauarlara sahip kızdır.
gördüğüm kadarıyla modayı takip etme arzusuna ve bu arzuyu hayata geçirebilecek yeterlilikte finansal güce sahip olmaları, gerizekalı olarak anılmalarına yeten kızlarmış..
bence yakışıyor abi.. valla.. ben kız olsam ugg giyerdim.. önce harry kewell'a verirdim ama, sonra giyerdim..

ama zaten olay bu değil ki.. yakışmasın tut ki, sen beğenme.. moda akımıdır birader bu, sen ehr moda akımını nefis buluyorsun da bunu mu anlamadın? beğenen, dönemsel olarak da olsa var ve tutulmuş.. ben de misal bir dönem acayip tutulan 'paçaya doğru gidildikçe rengi koyulaşan kot' modasını hiç anlamadım, millet dereye inmiş gibi geziyordu.. ama moda akımıdır dedim geçtim..

ulan her şeyi geçtim, bu tespitleri baştan aşağı siyah, üzerinde slayer veya in flames yazan, saçı başı birbirine girmiş 3 sanayi ustasının çıkartmakta 4 saat uğraşacağı kadar piercing sahibi olan heriflerin yaptığını bilmesem.. sizin ki estetik de ugg'a takılıyonuz deliler..

he pardon sizin giyim 'bir duruşu' temsil ediyordu değil mi.. ben ve kızlarımsa o duruşu kıyafetlerle değil de düşüncelerimizle temsil etmeyi yeğliyoruz..
gelin kızlar..

ugg rocks..
(bkz: ugg giymeyen kız) *
Atmaya kıyılamayan eşyaların olduğu evine * "bir gün belki gerekir" diye alan bir kişi de olabilir. *
y:senin ugg leri niye giymiyorsun sen?
n:Ne gereği var?
y:e o zaman niye aldın?
n:Lazım olur bir gün soğuk falan..
y:herkes yazın bile giyiyo kızım...
n:iyi..giysinler. onun da bir gün belki sırası gelir...
y:hm peki. * * * *
karşıdan gelene hareket çekiyormuşçasına bir duruşa sahip olan tiksinç şey. dünyanın en güzel kızı da giyse içinde ayak değilde beş kilo löp kıyma var gibi duruyor.
iyi yapan kızdır.rahat ve sıcak tutuyor görüntüsüde gayet sevimli ayrıca ugg un bütün modelleri ayı ayağı gibi göstermiyor çıkarın şu at gözlüklerini..
muhtemelen çakma ugg alıp giyen kızdır. kendi keyfidir, kimse karışamaz.
bizim okulun %85'ini oluşturan topluluktur.

ayrıca; (bkz: ayı patisi)
timberland bot giyen kızın kankasıdır.
ayı patisine sahipmiş gibi duran kızdır.
üzerine mini etek veya kışlık elbise giyiyorsa iyi yapan kızdır. eşofmanla giyilirse safi bir görüntü kirliliği oluşturur zannımca.
sırf markası yada moda olduğu için değil rahat veya kendine yakıştırdığı için giyiyorsa normal hepimiz gibi biridir.
yazın ortasında giyince aşırı derecede itici olan kız. normalde de çirkin de, yazın iyice mide bulantısı yapıyor.
geçende gazetede okuduğum bilgiye göre sahtesini giyiyorsa( ki ezici çoğunluk öyle) ayakları leş gibi kokması muhtemel olan kızdır.
bokları pembedir.