bugün

entry'ler (111)

en iyisi hiç başlamamak

kibarca reddedilmeyi delalet eden kelime dizisidir aynı zamanda. çirkinsindir, uyumsuzsundur belki ya da çok antipatik. senle bağlarını tamamen koparmak istemiyorsa, seni kırmak istemiyorsa ufak bir konuşmanın ardından bu cümle çıkıverir ağzından.

sheraton çeşme

ülkedeki en güzel plajlardan birine sahip olan, hizmetine göre fiyatlaı yüksek sayılabilecek turizm işletmesidir.

sıcaktan pişik olmak

çantada hametan ya da bepanthen taşımayı gerekli kılan durumdur.

kimi

Japonların son mucizesi olarak tanıtılmaya başlanan, akupunktur yöntemiyle boy uzattığını öngören, ayak tabanı şeklinde tasarlanmış boy uzatgacı.

3 ayda 7 cm büyüme

(bkz: uzamax)
(bkz: kimi)

mavi yeşil light

Fazla lezzetli kaçan diyet ürünleri nedeniyle diyetisyen ben gibi diyet yapan bünyelere bu markanın ürünlerini önermemektedir. Gerek keki, gerek bisküvileri, gerek krakerleri, gerek gevrekleri fazlasıyla iştah açıcıdır.

pepsi

Beni ele güne rezil eden, tüm karizmamı ayaklar altına alan, dumur üstüne dumur eden firmadır.

Giriş: 330 ml lik şifreli açma halkasına sahip pepsi kolamız lıkır lıkır içilmiş, kutu üzerinde yazan bilmemkaç kontör bedava yazısıyla kontör fakiri bünyenin gözlerinde dolar işareti gözükmüş, şifre derhal mesajla operatöre iletilmiştir.

Gelişme: Şifre iletildi mesajından sonra telefon çalar ve standby bünyesi başına geleceklerden habersiz yes tuşuna basar.

standby: Efendim
pepsi : Merhaba canım, tanıdın mı benim ben Seda Sayan! (Seda Sayan ses kaydı iletişim içerisindedir.)
standby: ?????*******!!!!!
pepsi : Pepsiyi seçtin, kontör kazandın bıdı bıdı bıdı.
standby: eeeeeeeeaah! s..tir lan, seni mi dinlicem be kadın!

telefon kapatılır.

Sonuç: Telefon kapatılmamalıymış sayın sözlük ahalisi. Kampanya kapsamında kontörleri indiragandi yapmanın karşılığında Seda bacımız 24 saat bizi arayanlara reklam yapmaktaymış. Her arayana bıdı bıdı konuşmuş, telefonu her açışımda karşımdaki insanlar manyak mısın sen, o nası bir sistem diye kopmuş, höykürmüş, iğrenmiştir. Bir dahaki sefere elinde 330 ml pepsinin açma halkası görülen standby kişisi akıllanmış, kontörü cebe attıktan sonra bilmemne bilmemene numarasına iptal yazmış, seda sayanla intement ilişkisinden kurtulmuştur.

bikini ile denize giren kızlar

hem doğal can simitleri taşıyıp hem de bikini ile denize giren versiyonları gerçek anlamda görsel kirlilik yaratmaktadır.

bar disko ortami

Yeşilçam filmlerinde gördüğümüz bar disko ortamını ele almamız, bar disko ortamında türk kültürünü inceleme arayışımızda oldukça yararlı olacaktır.

Malzemeler: chery chery lady çalan bir ortam, bir şapşal barmen, bol bol renkli ışık, disko topu, jimnastiklik ve maymunluğu dans stili sanan bir güruh, turuncu tayt ve beyaz gömlek giyen permalı sarışın salak kız, permalı sarışın salağı kıskanan esmer ve çirkin arkadaş ayağındaki kız, sarışın ve salak kızı götürmek isteyen bir abazan, eroin maksadında kullanılacak pudra şekeri,un vb. mamüller, bir de Nuri alço kıvamında ortam insanı, yakınlara da bir ev eklersek tam süper olacak.

Kurgu: chery chery lady çalmaktadır ve jimnastikle maymunluk karışımı figürleri sergileyen güruh disko topunun altında sarhoş halde dans eden permalı sarışının etrafında dans etmektedirler. şapşal barmenin verdiği içki ve chery chery lady nin etkisiyle daha da gaza gelen esas sarışın abazanın odak noktası olmuştur. bir an gözlerini sarışından ayıran abazan sarışını kıskanan esmer kızdan ona yardım etmesini, kızı ayartmasını ister. esas sarışının bir abazanla uyanması fikri hoşuna giden esmer ve çirkin kız derhal harekete geçer. renkli ışıkların arasından süzülerek sarışına ulaşır ve ortam insanından aldığı unu kıza çektirir. Dünya sarışınımız için daha bir yuvarlaktır artık. abazan sarışının yanına getirilir ve artık önhazırlıklar tamamlanmıştır.

Son: abazan esas sarışın kendinden geçtiği an kızı kapar ve artık sarışınımız gelinliğine kırmızı kurdelesini takamayacaktır.

Nah: lan ortam insanı cillop gibi kabarık saçlı, turuncu taytlı, beyaz gömlekli sarışını abazana bırakır mı? ortam insanı abazanı izlemektedir. sarışın kızımız ortamdan çıkarıldığı an ortam insanı da çıkar ve belindeki aleti gösterip abazanı korkutur. ( alet seçimi okurların hayalgücüne bırakılmıştır. ) sarışın itinayla otele götürülür ve kırmızı kurdele şansı ortadan kaldırılır. ortam insanı viskisi ve purosuyla şovu yapar.

bar disko ortamının temeli budur.

türk gibi araba kullanmak

en önemli faktör korna kullanımıdır. türkiye sınırlarına girip arabaya bindiği an kornaya basmaya başlayan, çok özlemişim lan bizim orda ceza yazıyorlar buna diyen gurbetçi tanıdıklarım vardır.

bir kedinin günlüğü

sevgili günlük,

şoku yeni atlatmıştım be günlük. hayat çekilmez oldu artık günlük. depresyon dedikleri bu olsa günlük. açım, susuzum, isteksizim. aşk bu mu be günlük? aşk acı mı? teomandan sonra feridun düzağaç dinlemeye başladım günlük. benim fıstık yine rahat duramamış be günlük. işin kötüsü artık hiç şansım yok be günlük. fıstık bu sefer eve herif atmış be günlük, herifte herifmiş yani. fıstığın sahibi sinir krizi geçirmiş. orman kedisi, büyüüüük mü büyüüüüüük be günlük? çok büyükmüş be günlük, çok büyükmüş. fıstığım 4 gündür kasılı bekliyormuş. sahibim olcak pez.v.nk ben şarkımı söylerken i dinletip duruyo bana. yeni ve büyük bir dünya mı sandın oğlum, herşey yalan diyip bıyık büküyor. bir iki daha miyavlasam, miyavlarla v- pills istediğimi belirtebilir miyim acaba? neyse günlük, behll dağılır kaçar...

güneş gözlüğü ile denize girmek

hep kurbağa stili yüzmeyi gerektirecek durumdur. sadece ünlülere özgü bir davranış değildir, aksine yurdum teyzeleri bodrum sahillerinde permalı saçlar, botokslu dudaklar ve güneş gözlükleriyle bu eylemi sık sık gerçekleştirmektedir.

mitsubishi outlander

Yeni versiyonu citroen c- crosser ve peugeot 4007 yle platformunu paylaşmakta, farklı dış tasarım ve motorlarla birlikte aynı iç mekanı kullanıcıya sunmaktadır. ülkemiz vergi şartları gözönüne alındığında 2, 2 litrelik motora sahip kardeşlerinin aksine sahip olduğu 2, 0 litrelik vw kaynaklı dizel motorla avantaj sağlamaktadır.

kristal deodorant

pottassium alum mineral tuzlardan yapılan katı ve sıvı hallerde satılan, kullanması alışana kadar zor olan fakat alıştıktan sonra diğer deodorantlara beş para vermemenizi garanti eden deodoranttır. diğer deodorantlardan farklı olarak terledikten sonra kullanıldığında dahi kokuyu yok etmesidir. kullanım için suyun gerekli olması günlük yaşamda size sorun yaşatabilecek tek etmendir. Tenis topu büyüklüğündeki bir taş deodorant ortalama 2-3 yıl hizmet vermektedir. fazlası için eczacınıza danışınız.

gümüş

züccaciye, takı vb. den sonra antibakteriyelliği icabında ayakkabı, iç çamaşırı ve hatta deodorantla bile hayatımıza girmeye devam eden metal.

nicke göre yazarların seks performansı

standby. romantizmi sevmiyor,hemen işe koyuluyor. bundan ziyade nickle çakışan önerme (bkz: rötar)

sifonun yetersiz kaldığı anlar

(bkz: #5187130) entry sini görünce kötü anılarımı canlandıran başlıktır efendim.
Olay Akışı: Doğu karadenizin güzide illerinden ankara ya doğru giden uzuuun otobüs yolculuğunda bünyede kıpırtıların başlaması, mola yerine gelmenin çileli bir bekleyiş haline gelmesi.
Giriş: Otobüs nihayet mola yerine varır, ve kahramanımız hevesle tuvalete doğru yol alır. Tuvalete giriş hamlesini yaparken elinde minik bir leğenle bekleyen bir adam görür fakat umursamaz, durum vahimdir çünkü.
Gelişme: Anneeeeeeeeeeeee bitti! Ohhhhhhh, valla dünyadaki en rahatlatıcı şey bu olsa gerek. Derhal kalkınır, itinayla fermuar çekilir, anatemaya bir göz gezdirilir ve sifona basılır. Oops. basamadık herhalde bir daha deneyelim o zaman. ı ıh tık yok. lan çalış bu böyle bırakılmaz. fısssssss. utançla tuvaletin kapısı açılır ve hızlıca sıvışılma planı yapılır amma ve lakin kapıdaki sevimli ve yazık insan elindeki leğen su dolu biçimde çıkışımı beklemekte, dangalak müessesenin kendisine verdiği görevi yapmanın telaşı içerisindedir.
Sonuç: Beyinde ampul yandığı an yüz kızartılır ve ışık hızıyla kaçış başlar. Üzgünüm anne. Çınlama sesini de hiç sevmezsin! Valla bilerek olmadı.
(bkz: çok utanıyorum sözlük)

türk gençlik dizileri

pastadan pay alan kısmının çoğu yabancı gençlik dizilerinin türkiyeye adapte edilmiş çakma versiyonlarıdır.

rent a bike

work and travel la usa de yapılabilecek en kıyak işlerden biridir. az enerji, bol insan, bol oksijen, orta üstü para.

her şeye alkışlayarak eşlik etmek

sadece ülkeme özgü olmadığını rihanna kişisinin please don' t stop the music klibiyle keşfettiğim, yabancı milletlerde de sıklıkla görülebilen harekettir.