bugün

türkiyede her kesimin beğeneceği partidir.türk halkının bir kısmı veya büyük çoğunluğu bugune kadar iktidarda olan partileri beğenmemiştir. bugun var olan partilerin hiçbirinin de bu ülkeyi yönetecek kapasitede olmadığı söylenmektedir. yalnız bundan sonra böyle bir parti kurulur mu bilinmez.
görecelilik vardır. hiç bir siyasi parti herkese göre en iyi şekilde yönetemez.
elbet birileri mutsuz olacaktır. halinde hoşnut olmayacaktır. aksi mümkün değildir.
(bkz: hiçlik)
eğri oturalım, doğru konuşalım ki ak parti profilidir. adamlar, bu halkın neyden, nasıl etkileneceğini çözmüş durumdalar...
kılıçdaroğlu ile yükselişe geçmiş chp dir.
bazıları için; (bkz: ben bilmem hocaefendi bilir)
atatürk'ün chp'sidir.
türkiye yi en iyi yönetecek parti kendi doğrularını halka rağmen uygulayabilecek yüreklikte olan umut pezevengi olmayan lidere sahip olan partidir.
(bkz: 404 not found)
güçlü, yobazlardan, cemaatlerden, localardan arınmış kendi kendine yetebilen bir halkın seçtiği herhangi bir parti, halk zihniyeti böyle olduktan sonra doğru partiyi bulur muhakkak eğer varsa.
(bkz: pijama partisi)
(bkz: hak ve eşitlik partisi)

en azından ben öyle düşünüyorum.
Hayal ürünüdür. Böyle profile sahip partiyi kuracak şahıs anasının karnından daha doğamamıştır.
amerikancılara, ab'cilere, gericilere, faşolara, para babalarına bu ülkeyi dar edeceklerin partisi,
emekçi halkın, zincirlerinden başka kaybedecek birşeyi olmayan işçilerin, emekçilerin partisi,
türkiye komünist partisi.