bugün

entry'ler (306)

yalnızlık

yutkunmaktır.

kavganın ortasında sevgiliyle öpüşmek

bazen de karşı cinsin ağzının boş kalmamasını sağlamak susturmak dırdırını çekmemek için yapılan eylemdir de aynı zamanda.

aşık olunacak kişiyi seçememek

(bkz: pikaçu seni seçiyorum)

(bkz: karpuz seçmek)

dünyayı daha yaşanabilir hale getirmek

mevcut düzende kadınlarımızı daha çok severek onlara daha çok değer vererek mümkün olan eylemdir. neticede ülkeyi yönetenler düzeni kuranlar kadınlarımızın çocuklarıdır.

megan fox un istanbul u kasaba zannetmesi

(bkz: istanbulluların megan fox u bir sikim zannetmesi)

istanbul a kar yağınca ülkeye kışın gelmesi

garip bi durumdur vesselam. ülkeyi istanbul kadar zanneden medyamızın saçmalığı.

ulan biz aylar önce yaptığımız kardan adamla bir sikişmediğimiz kalmış, adamlar kışın tadını çıkartıyor yok kardan adam yapıyor, komiklikleri şakaları istanbuldan kış manzaraları .

bunu bilen liseli değildir

çabayla caba arasındaki farkı bilen liseli değildir.

sultan süleyman

mükemmelden de öte şarkıdan da başka bişeydir.

sabır öylece kaldı da,
sabredeni söyle kim aldı?

gece olunca huzurun artması

yavaş yavaş depresyona doğru kulaç attığınızı gösterir aman dikkat.

ayrılamamak

Herşey güzel başlamıştır aslında gözünü kapatıp başlamış olsan dahi. ayrılamamak o gözün yavaş yavaş açılmasıyla perde alır. boyunu çok uzun sandığın öyle gördüğün birinin aslında boyu o kadar uzun değildir noktasına varacak kadar gözünü kapatmışsındır. sen oyle görmüşsündür. halinin hareketinin çok hoşuna gittiğini sanırsın ama gözlerin her geçen gün biraz daha açılmıştır. sandığının gerçek olmadığını anlarsın. herşey bambaşka bir hal almıştır. kusursuz gördüğün kusurlu olmaya başlamıştır. yavaş yavaş sona yaklaştığının farkındasındır karşındaki yeni başlangıçları düşünürken bile. sen bittikçe ilişkin yeşerir sen eksildikçe karşındaki eksildiğin kadar artar. gün gelir artık eksilecek tükenecek bir şeyin kalmaz sorun bu değildir tükenmeyi bitmeyi göze almışsındır ama karşındaki artık artmıyordur. sorunlar başlar sorun sorunu doğurur. görmeden bakmadan telefonda sms de ilişki yaşamak istersin artık . görmek istemezsin. görmeye korkarsın her defasında yine bunları düşünecem mi diye. ama el mahkumdur göreceksin gördükten sonra tükeneceksin azalacaksın.son perdede artık aslında onun sana göre olmadığını anlarsın. ama bu sefer de acımak girer sahneye. o bir zamanlar gözlerine bakarak ona aşkını itiraf ettiğin gözlere bu sefer acımaya başlarsın. gözlerine bakarak hayal kurduğun kişiye yıllarını harcadığına bunu yapamazsın der kalbin ama beynin çoktan kulaklarını tıkamıştır kalbine. hangisinin galip geleceğini beklerken zaman ömründen ömür alarak akar gider.ayrılamazsın.

kısacası ayrılamamak yutkunmaktır ayrılamamak birinin size içten ettiği bedduanın tutmasıdır ayrılamamak bıçağın en keskin yeridir ayrılamamak cezadır ayrılamamak anlaşılamamaktır yalnızlıktır ayrılamamak günahların bedelidir ayrılamamak ölümü yaşamaktır.

fenerbahçe nin galatasaray a yenilme ihtimali

azizin mapustan çıkma ihtimali kadardır.

nijerya tatilinde zenci sevgili yapan sevgili

(bkz: sevgili yapmak)

(bkz: formata aykırı sevişiyorsun diyen eş)

türkçe ibadet hakkımızdır

söke söke alacağımızdır da aynı zamanda.

(bkz: çay da koyma istemiyorum)

4 aralık izmir cumhuriyet mitingi

adam cumhurun yüzde ellisinin oyunu alarak chp nin c sini sökmüş almış chp nin h sini zaten hak getire , adamlar hala mitinglerine cumhuriyet mitingi diyorlar.

tayyip chp ye bakıp şu cümleyi kuruyordur eminim (bkz: ben nerdeyim siz nerdesiniz a q)

not: akepeli değilim. ama realistim .

hastası olunan sözler

Ben ne zaman kiminle sevişsem

hala seni aldatıyorum...

neden ateist oldun sorusuna verilecek cevaplar

ibnelik olsun diye.

gecenin tek şarkılık özeti

dikanda - ederlezi

galatasaray ın türk futboluna kazandırdıkları

Fenerbahçe derbileri.

askerlik peygamber ocağıdır diyen başbakan

bugün itibariyle ocağın değerini açıklamış olan başbakandır.

6 aylık komadan çıkıldığında ilk söylenecek sözler

en yakın kpds sınavı ne zaman?