bugün

son iki maçtır 35 sayının yukarısında sayıya ulaşan genç yıldız skorer kevin durant e karşı nasıl bir önlem alacağımız merak konusudur.
alan savunmasıdır.

tek çare, adam adama mümkün değil.
ömer onan ben tutamam dedi ama galiba espri yaptı.
(bkz: ibrahim üzülmez)
(bkz: adam çağırmak)

savunmaya yani.
(bkz: yüreğimiz yeter)
servet gibi sakatlayacak bir adama ihtiyaç vardır.
(bkz: Kevin Dur lan)
kevin durant'ın keyfine kalmış bir durumdur bana kalırsa. çünkü ne kadar savunma yapsan da adam atıyor. hani çizginin kenarından da atmıyor, uzaktan atıyor işte.
(bkz: sabri sarıoğlu)
(bkz: selçuk şahin)
(bkz: ibrahim üzülmez)

fantastik üçlü
tek yapmamız gereken şu ana kadar uyguladığımız alan savunmasıdır. eğer üçlüklerde de sırbistan maçında olduğu sıçmayıp iyi bir oranla oynarsak, altın madalya bizimdir.
(bkz: ömer onan savunması)
her ne kadar sırbistan maçını kazanmış olsak da malesef teosodic'midir nedir durduramadık o herifi. ama durant daha farklı bir oyuncu. izlediğim kadarıyla kendisi iyi bir şutör. teosodic ise ayrıca iyi bir asistçi. asistlerini durduramadık ama çok fazla şut çekmesine izin vermedik. aynı şeyi durant'a da uygulayabiliriz.

bizim asıl durdurmamız gereken isim; lamar odom'dır.
onu durdurmanın yolu yoksa onun kadar sayı atıp adamı nötrleyeceksin.
alan savunması mümkün değildir.adam adama savunma yapılması gerekiir.
4 numaramızı, muhtemelen ersanı ona kitleyip, geri kalanı alan savunmasıyla durdumak gibidir. yani ersan'ı durant e kitleyip maçı 4 e 4 bitirmek gibi bir önlemdir. bunun gibi bir şey yapacağımız kesindir.
sen durant i şey yaparsın/@maddox
(bkz: göte parmak)
(bkz: semih erden in kolu)
(bkz: ayhan akman)
(bkz: barış özbek)
(bkz: mustafa sarp)

üçlüsünü kullanarak alınmaması gerek önlemdir , amandır . *
(bkz: ömer onan/#9352792)
oğuz savaş kafasını kırsın kevin da çıksın o da. önemi yoktur. o şekilde rahat alırız maçı.*
(bkz: kır ayağını o da çıksın sende)
(bkz: polat alemdar)*
ibrahim üzülmez taktiği her zaman işe yaramıştır.
Bir gece önceden yemeğine bir şeyler katmak dışında pek bir önlem olası gözükmüyor. Onlar da atar, biz de atarız. Biz daha fazla atarsak kazanırız. Rudy Gay var, şu var bu var, sırf Kevin Durant yok ki. Kapat ben arıyim. Ne biliyim.