bugün

ekonominin aşırı büyümesi ve ihracatın gelişmesi üzerine 2002 den beri suratımıza vurulan gerçektir.
(bkz: nereden bakıyoruz)
(bkz: başlık açma demiyorum hobi olarak yine aç) benimde çok istediğim durumdur lakin şuan için ancak hayal olarak bakılabilecek olandır.ama genede biraz ekonomi ve siyaset bilmekte fayda var başlık açarken biraz dikkat edin.
(bkz: sus sus rüya görüyor uyandırma)
doğru bir önermedir.
ama şöyle: 24 saatlik sürekli bir yağmur sonrası rögarların işlevini yitirdiği ve insanların evlerine gondol kiralayarak gittiği bir dünya devi!
eskiye göre daha iyidir türkiye nin durumu. ve kesinlikle akp li değilim ülke şuan gayet iyi bunu ben değil yurtdışındaki akrabalarım bile diyor 10 sene önce geldiğimizde millet tofaş kullanıyodu şimdi fransada ne varsa daha iyileri aynılarını kullanıyorsunuz diyor. ee yalan mı iphone kullanan liseli baya baya var.
(bkz: kameralar nerde)
(bkz: orta doğu devi)
Bugün ht bloomberg'de yiğit bulut'un söylediği söz artık Amerika'nın pilinin bittiğinin ve Türkiye'nin artik onun yerini alacağını belirtmiştir.
(bkz: bi uyandım yiğit bulut cölle sürüyor saçlara)**
(bkz: Benim ülkem Toyota Gibi ülke)
aha türkiye hiçbir şey üretmeden geçinme hayalini gerçekleştirdikten sonra şimdi sıra hiçbir şey üretmemeye devam ederek dünya devi olmaya geldi...vay beee,vay bee

(bkz: görmesek inancaz lan)
(bkz: hassikome)
(bkz: bir gün yılmaz hocalarla lokalde oturuyoruz)
http://www.taoofdjfuji.com/images/catlion.jpg
nerede, nasıl, niçin vb. 5n 1k sorularının sorulacağı önermedir.
(bkz: ütopyalar güzeldir)
(bkz: uyan uyan geldik)
(bkz: siktir lan ordan işsiz güçsüz pezevenk seni)
bir fed kararıyla ekonomisi sallanan bir dünya devidir bu.
bir bilalin herbirşeyini değiştireceği dünya devidir bu. güldüren devdir.
başbakan yozgatta, çorumda konuşurken benim de inandığım durum. ama sonra aman bizi el kaideci sanmasınlar diye verdiği mücadeleyi görünce gülüyorum kendi kendime. türkiye, sokakta sürekli cıngar çıkaran, "benim arkam sağlam oğlum, amcam da polis" diye diş gösteren, bir iki saf çocuğu da kendisine inandırarak peşine takmış olan, ama kendisinden bir yaş büyük bir çocuğun tokadını yiyince de zırlaya zırlaya evine kaçan bir haylaz çocuktur şu anda. hepsi bu.
güncel Önemli Başlıklar