bugün

varlığı sevindirici olan liselerdir ya da varsa güzeldir. yoksa da çükleri sağolsun. lise ayarında olsunlar yeter. beter olanı ise lise ayarında olan üniversitelerdir. ona da yök sağolsun diyerek sosyal mesajımı yolluyorum. arkama yaslanıp keyif sigaramı yakıyorum. kahrolsun yöööök. buna daha uyumlu bir ezgi bulmak lazım. volkan sen de kaleciliği bırak, üniversite ayarında bir lisede oku.
(bkz: istek vakfı)
abdurrahmanpaşa lisesi. *
(bkz: şişli terakki)
amiral vehbi ziya dümer lisesi ama iki yıllık olanına denk. olsun.
galatasaray lisesi gibi bir anadolu lisesi buna örnek gösterilebilinir.
tüm imam hatip liseleri. üniversiteyle benzer yönleri ise çoğu zaman öğrencilerinin azami tahsil hayatlarının üst sınırında olmaları.
kelimenin tam anlamıyla bal, gidin pişman olmayacaksınız çocuklar *
(#588186)
yerleşke açısından bornova anadolu lisesi üniversite ayarında sayılabilir. hatta bazı üniversitelerden daha kampüsümsü* bi görünüme sahiptir.
kesinlikle bornova anadolu lisesi. nedenleri saymakla bitmez ama genede:
ayran günü
liseson yürüyüşü (yürüyüş sırasında sigara içecekler için mola verilmiştir okulun bahçesinde)
bornovaya kaçarken öğrencilerin üniversitede kullanacakları otostop çekerken araba durdurma yolları
her yerde frp oynayan öğrenciler (üniversitede bile o kadar yoktu) **
ted ankara koleji.
(bkz: tarsus amerikan koleji)
ankara fen lisesi nasıl yazılmamış yahu? kendisi hem yerleşke olarak (odtu arazisinde) hem de zorluk olarak gerçekten tam bir üniversite ayarındadır.
(bkz: cengiz topel lisesi)
(bkz: bursa ataturk lisesi)
bunların türkiye'nin lise ayarındaki üniversitelerinden daha fazla olduğu gün güneşli, güzel bir gün olacak.
(bkz: dçpl)
(bkz: dilovasi çok programli lisesi)
(bkz: galatasaray lisesi)
anadolu liseleridir.
(bkz: sal)
savaştepe anadolu öğretmen lisesi...
(bkz: istanbul lisesi) yapısı istanbul üniversitesine benzer.pencereleri bir kapı ebatındadır.eğitimi sayesinde neredeyse tüm öğrencileri üniversite kazanmaktadır.
herkesin kendi lisesi..
(bkz: bursa erkek lisesi)*
yurdun dört bir yanına dağılmış liselerdir.

- askere gittiğinde de ki "minder amiri'nin selamı var. üniversite ayarında bir lisede okudum, askerliğimi kısa dönem yapacakmışım" sonra beni ara..
(bkz: samsun milli piyango anadolu lisesi)