bugün

entry'ler (473)

malaga

yunanca .rospu çocuğu anlamına gelen sözcük.

selanik

hakkaten gidip görülesi bir şehir. batı kültürüyle akdeniz kültürünün tam ortaya karışık versiyonu. mükemmel.

disko partizani

istanbul da çekilen bir klibi olan şarkı.

tunalı hilmi caddesi

ankaralılar tarafından bağdat caddesiyle falan hiç de bir tutulmayan caddedir. en azından serserisi ordaki kadar bol değildir. ayrıca armadayla değil karum la biter efendim. geliniz görünüz bilmeden atıp tutumayınız diyorum tunalı hakkında. *

levent köker

geçen sene ilef de hukuka giriş dersini veren hoca. şu anda düzenlenmekten olan anayasayı hazırlayan kuruldadır kendisi. acayip şaşıdır ayrıca. sağ gözü iyice sağa sol gözü de iyice sola bakar. birisiyle konusurken kimse üstüne alınmaz genelde çünkü nereye baktıgını kestirmek güçtür.

the 40 year old virgin

hakikaten izlenesi ve izlendiği zaman da gerçekten kahkahalarla gülünesi filmdir.

beni seviyor musun sorusuna alternatif cevaplar

-osmaaan beni seviyomusuun??
+sevmek ne kelime a..na bile gorum!
!!!

9 eylül 2007 yunanistan hırvatistan basketbol maçı

spanoulis in son saniyede attığı güzel üçlükle yunanistan ın kazandığı maç olmuştur. güzel maç olmuştur ayrıyetten de.

shabani nonda

ntv de geçen alt yazıya göre istanbul a gelmiş. ne diyelim hayırlı olsun galatasaray a.

servet çetin

shevchenko nun refakatçisi.

denize iseyen insanlar

vardır.
"abi burası biraz sıcak sanki gel burda yüzelim"

aydan şener in hala güzel olması

hala güzel olmasını allahın lütfu değil muhtemelen estetik cerrahideki gelişmelere ve estetik cerrahların yeteneklerine borçludur.

ergen erkeklerin yalan soyleme aliskanliklari

nedense gerçekten var olan alışkanlıktır. özellikle erkekler arasında yapılan bir muhabbette arkadaslarının gözünde bir nebze olsun yükselmek için midir nedir, sürekli yalan söyleme ya da abartma ihtiyacı duyarlar. yok efendim ben sedat peker in amcaoğluyum, yok dün metroda bi kız ayarttım, aman efendim bizim evde 6 tane televizyon var, yok ben sabancı nın yeğeniyim... şeklinde devam edebilecek şekilde usanmadan sallarlar. bu insan tipinin muhtemelen 10 lafından 9 u yalandır, 1 i de şüphelidir.

vietnam bayrağı

anca battlefield, call of duty tipi oyunlarda rastlanabilecek bayraktır diye düşünmekteyim. bir de üstteki linkte.

haber sonunda önündeki kağıtları düzelten spiker

spikerlerin bu hareketi levent kırca nın skeçlerinde sıkça espri malzemesi olmuştur. sıkça değil her seferinde yapıyordu o hareketi.

karsi taraftan gulumseyerek gelen kiz

muhtemelen arkanızdan gelen sevgilisine gülümseyen kızdır. ya da kamera şakası falandır.

mendilci kıza yazılan erkek

abazanlıkta son noktaya ulaşmış er kişidir. öylesine gözü dönmüştür ki kız olsun taştan olsun felsefesiyle hareket etmeye başlamıştır. bunun sonucu olarak da önüne gelen her karşı cinse yazılması muhtemeldir. sokakta mendil satarak 3-5 kuruş para kazanmaya çalışan mendilci kıza da bu sebeplerden ötürü yavşaması muhtemeldir.

defter

en son ortaokulda kullandığım ders araç gereçlerinden biri.

sutyen kopcasini bakislariyla acan erkek

hapishanede duvarı delerek, yan koguştakı kadın mahkumu hamile bırakan erkek kişisinin bir alt modelidir kendisi. hala kendisini geliştirmelidir.

are you ready

ibrahim tatlıses tarafından,
-leydiiz end centılmın ar yu redii?? şeklinde telaffuz edilen ingilizce cümle.