bugün

''Sözlükteki erkeklerin bir kısmının geri zekalı olması'' önermesi ile doğruluk olasılığı aynı olan önermedir.
Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Gören de damacana siken bi cins değilsiniz zanneder. Babaannem verse onu da sikecek kitle çok büyük amk çok.
Öbürü de kalkmış beyaz ten, renkli göz beğeniyo olmayı estetik zevk zannediyo. Puhahaha. Kanks gen havuzumuzdaki azınlık bi fenotip olduğu için sana o güzel geliyor olabilir mi, sadece soruyorum amjsoa ananıskim
koca bir siktir çekilebilecek önerme.

gayette güzel kızlar var ülkede boş konuşmayın.

tabii sizin güzellik anlayışınız göt ve memeden öteye gitmiyor.

o yüzden göremessiniz doğal olarak.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

alayı çirkin bu türk hatunlarının..
(bkz: adam haklı beyler)
Güzelliği görecek göz yok desek yanlış olmaz.

Unutmayınız ki ışıklar sönünce bütün kadınlar aynıdır. Rahmetli babam "At sahibine göre kişner" derdi, kadının güzelliği erkeğin eseridir.
inanmayan modacılara kuaförlere güzellik uzmanları ürün tasarımcılarına estetik cerrahlar vb insanlara baksın.
Hepsi erkek.
Unutmadan: bir de, kadını en güzel gösteren makyaj mutluluğudur.

Velhasıl-ı kelam, eserimiz ile övünerek Türkiye de güzel kız yok diyoruz.
Saçma bir önerme. Türkiye bu konuda en zengin bölgelerden biridir. Sarışınından esmerine çekik gözlüsüne kadar geniş bir çeşitliliğe sahiptir.
türk kadınları kusurlu da türk erkekleri çok mükemmel sanki bir kendinizi düzeltiniz.
(bkz: hoşt)
(bkz: tarihin en büyük yalanı)
başlık açanın iç sesi; "Ben güzele güzel demem,güzel benim olmayınca."
katılmadığım önermedir. türk kadınlarının güzellik sırasında baya yukarılarda olduğunu düşünüyorum.
Görmeme belirtisidir.
Allah acil şiflar versindir.

(bkz: lazerle göz ameliyatı)
(bkz: kör)
(bkz: körlük)
(bkz: katarakt)
(bkz: ama)
yok lan sokaktan geçen 5 kızın 6sı güzel.
güzel kızlara hakarettir.
türkiye'de güzel kız var troll reis, hatta çok var.. ama, nerelerde takıldığına bağlıdır bu.