bugün

Bağcılar'dan veya fikirtepe'den çıkamayanların düşüncesidir. Batı Karadeniz, Trakya, ege gibi bölgelerde gayet de güzel kızlar vardır. Ufacık dünyanız var, gelip buraya tespit sıçmayın. Damacanaya, ördeğe, türlü şeylere abanacak herifler, sanal alemde goygoy peşinde. Sanki buradaki kızlara yürüdüğünüzü bilmiyoruz. Türkiye'de sarışını, esmeri, kumralı boldur. Çeşitlilik fazladır yani. Sarışın kızları az gördüğünüz için onlar size daha güzel geliyor. Abov daş gibi dediğim, onlarca Türk kızı gördüm. Güzel kızlarımız var efem var.
Reddedilen erkeklerin uydurduğu yalandır.
Var da karşı cinsten beklentileri yüksek (haklı olarak)çünkü talep çok.
Bütün gün malum sitelerde rus, ukraynalı kız izlemekten gerceklikten uzaklaşmışsınız.
Komşunun tavuğu komşuya kaz görünür dedikleri bu herhalde. Sebahattin sen yine de ülkemizi o kadar küçümseme.
Gören de damacana siken bi cins değilsiniz zanneder. Babaannem verse onu da sikecek kitle çok büyük amk çok.
Öbürü de kalkmış beyaz ten, renkli göz beğeniyo olmayı estetik zevk zannediyo. Puhahaha. Kanks gen havuzumuzdaki azınlık bi fenotip olduğu için sana o güzel geliyor olabilir mi, sadece soruyorum amjsoa ananıskim
kuzey avrupa ve rusyaya göre azda olsa vardır.
Saçma bir önerme. Türkiye bu konuda en zengin bölgelerden biridir. Sarışınından esmerine çekik gözlüsüne kadar geniş bir çeşitliliğe sahiptir.
Ankara da bi tane var taniyorum.
koca bir siktir çekilebilecek önerme.

gayette güzel kızlar var ülkede boş konuşmayın.

tabii sizin güzellik anlayışınız göt ve memeden öteye gitmiyor.

o yüzden göremessiniz doğal olarak.
(bkz: tarihin en büyük yalanı)
erkeklere ithafen

sen mahallede köşe beklersen bu işler öyle olmaz aslanım. ilime hoşgörüye önem vereceksin. biraz özgüven ile çözebilirsin.
görsel
Saçmalamayın aq türkiyeye her yerden taş gibi karılar 5000 euro veya dolarla gelip krallar gibi tatilini yapıyor türkiyede. Güzel türk kızı derseniz tartışılabilir.
çirkin insan yoktur,az libido vardır. thats fact
bu attığın güzel değil yalnız.
türk kadınları kusurlu da türk erkekleri çok mükemmel sanki bir kendinizi düzeltiniz.
"Bazıları herkesi kendi ebeveynleri, anneleri-babaları gibi sanıyor. Lakin öyle değil o işler be koçum."

Cümlemi bana hatırlatmış olan yalan dolan ve eziklik içeren söylem. Hayır bunu söyleyenler de dünyadaki en küçük bamya boyuna sahip, tüylü ve biçimsiz vücutlu erkekler olmasalar bari. Gam yemem.
Varlar da bize yalatmazlar kendilerini

görsel
Var. Var da olanlara ya tipimiz ya da paramız ya da statümüz elde etmeye yetmez.
Yok. Bu bir gerçek. En iyisi turkiyedeki kızları kardeş olarak görmek.
fotoğraf atan hanımefendinin yüzü eski sevgilimi anımsattı bana. Teşekkür ederim şu platformda bile canımı sıkmayı başardınız. Güzel kızlardır Türk kızları . Allah belalarını vermesin.
doğru bir tespittir. hem güzel değiller hem kevaşeler.
güzellik göreceledirde, ortalama üzerindekilerinin götü tavan bu bir gerçek.
dünyanın en güzelleri tebessüm edenleri amerikadadır.
buradakiler kız mı kadın mı be oradakiler sultanlardır.