bugün

Güzel kız, sesi de güzel, fakat şarkı söykerkenki jest ve mimikleri çirkinleştiriyor biraz.
Mariah carey'min muhteşem without you adlı parçasını söyleyememiştir. Zor kızım sana bu parça gelmez. Sen kim without you kim...
girne amerikan üniversitesinin kolejinde okumaktadır. 2011 bahar şenliklerinde çarpışan arabalara binmiş ve ona çarpmıştım. ünlü olursa anlatayım diye bekliyordum.
harbi müthiş bir ses I will always love you sarkisini bu kadar mükemmel sölenir ancak hemde türk.
´BurÇin terzioğlu´ na benzerliği dikkatimden kaÇmamıştır.
güzel kızdır, birinci olma şansı yüksektir. evet.
Minyonluğu, gözleri ve saçlarıyla çok tatlı bir kız olduğunu söylesem sübyancı derler mi bilmiyorum; ama keşke 2 yaş daha büyük olup reşit olaydı da kendisiyle tanışsaydım dedirten yarışmacı.
Dün söylediği şarkı ile yine izleyenleri çok etkilemiştir.
Bu sezon o ses turkiyede birinci olmasi gereken 16 yasinda bir kiz. 16 yasinda olup sanki 36 yasindaymis gibi sogukkanli, tecrubeli bir sekilde sarki soyleyen ve bunu insanin icini oksayarak yapan bu ufacik kizin gelecegi cok parlak. Bu sefer bir kiz kazansin su yarismayi, surekli her yarismada erkeklerin kazanmasindan sikildim. Bu kiz harcanmamali... Acun burayi okumaz tabi ama bir yakini okuyorsa bu kizi harcamasin. Zaten harcayacagini dusunmuyorum.
kız büyümüştür.
Valla kaçıranlar bence tekrarına bir baksın bende öyle düşünüyorum birinci olmalıdır.
güzel sese sahip olmasına rağmen sesini titretmesiyle itici olan velet.
sesi güzel değil, sadece güçlü olan çocuk.
çok bağırıyor bu ya.
ayrıca;

(#13549886)
sonuna kadar katılıyorum.
Bu kadar iğrenç bir sese sahipken sürekli christina aguilera şarkılarını söylemeye çalışması ve christina gibi bağırıp high note yapmaya çalışmasıyla kendinden nefret ettiren kız.Tamam yaşı küçük sesi daha oturmamış,sürekli detone oluyor ama en azından kendine uygun şarkılar seçsin.Sıkıntıdan survivorın ardındanı izlerken bu kızı dinledim yaşam sevincimi aldı ya kanalı değiştirdim şanslı masayı izliyorum valla.
(bkz: insanı hayattan soğutan şeyler)
(bkz: patladı gitti)
çok akıllı bir çocuk olduğu aşikar. o kadar kontrollü ve olgun tavırlar sergiliyor ki, böyle bir çocuğun ergenliğe gireceğini bile düşünemiyor insan. ama maalesef çok iyi değil. henüz iyi değil. yaşına göre mükemmel olabilir ama şarkı söylerken sesinin yetersizliğini ve tir tir titrediğini duymayan olmamıştr herhalde. yarı finalde miydi neydi, "jötiiiiiiiieem" diye bir şarkı söylemişti ki, resmen batırmıştı. hala nasıl yırtındığı aklıma gelip, tüylerim diken diken oluyor.
biraz daha büyümesi ve eğitim alması lazım, o zaman her şey dört dörtlük olacak.
kesinlikle orjinal bir ses rengi olan ve sahne yeteneği olan kızcağız. ilerde albüm yapsın da dinleyelim.
Reklam aralarında bile tahammül edemediğim sürekli yırtınan velet.
je t'aime'i söylüyor ama başka bir şey söylüyor bence...
bu kadar da sallanmaz ki. insan iki söz ezberler de çıkar yahu.
11 yaşında konuşma özürlü ismail yk sempatizanlarını düşününce yetenek dediğim kızdır .

http://www.dailymotion.co...inal-je-t-aime_shortfilms
BURÇiN TERZiOĞLUNA BENZiYOR.

http://turkankursad.net/w...rsad-normal-resimleri.jpg

OHANNES WEB ADRESi DE VARMIŞ.
küçük yaşına ve sesinin tam oturmamış olmasına rağmen yeteneksizsiniz yarı finalinde yorumladığı şarkıyla beni mest eden kıbrıs lı kız.
bu kızcağız güzel şarkı söylüyor diyenler, cem adrian'ın altı oktavlık sesinin olduğuna da inanıyordur muhtemelen. kızcağızın bir suçu yok, yeteneği de yok değil. burada, ailesinin ve muhtemelen çevresinin kızı gereksiz yere gaza getirmesi ve yetenek belirlemeyle alakası olmayan, yetenekli insanları seçme kapasitesi olmayan kişilerin jüri olduğu bir yarışmaya göndermesidir yanlış olan. bu tip yarışmalarla hiçbir yere varılmaz. düzgün bir eğitim alıp daha sonra ileriki yıllarda işinin ehli, üstat isimler karşısında yeteneğini sergilerse, işte o zaman hak ettiği değeri almış olur. şayet ailesi bu şirin kızlarında büyük yetenek olduğunu düşünüyorsa kendilerine düşen, kıza, altında ezileceği büyük sorumluluklar vermek yerine, yaşına uygun eğitim almasını sağlamak olmalıdır.
fazlaca şişirilmiş kız. finali haketmiyordu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar