bugün

yetenek sizsiniz türkiye'nin ikinci sezonu, kıbrıs elemelerinde sahneye çıkıp christina aguilera'ya benzeyen sesiyle dikkat çeken 11 yaşındaki yetenek. muhakkak birileri çıkıp "christina aguilera'yı taklit ediyor yeaa" falan diyecektir ama sonuçta o sesi çıkarabiliyor olması bile tek başına bir başarı. onu yarı finalden daha ilerisinde de görecekmişiz gibi geliyor bana.

http://www.youtube.com/watch?v=rW2lvbk8QXo
yetenek sizsiniz türkiye'nin ikinci sezonunu yüksek ihtimalle kazanacak olan kıbrıs'lı yetenek. sesi büyüdükçe bozulmazsa ileride daha fazla adını duyabiliriz.
tüyleri diken diken eden yetenek üstü kızımız.
* yetenek sizsiniz türkiye yarışmasının 3. yarı finalinde boy gösterecek olan tatlı kızımız. sesi olağanüstü zaten, yolu açık olsun.
kıbrıs da heryere afişini asmışlar oy istiyolar. olduuuuu...
programın başından beri aralarda bu kızın reklamı yapılmakta. az sonra ! az sonra !

tamam kızın sesi güzel hatta harika, ama bu ne böyle ya -ben söyliyim. medyanın yaptırım gücü* ayrıca program da acunun biliyorsunuz formatını, zırt pırt tanıtım reklamı.

yani her türlü yine para, yine para...
jötem jötem diye bağrınan kız sanırım bu (eğer değilse uyarın). müthiş kötü bir sesi var. kızın sesine olumlu bir sıfat yakıştırıyorsanız kompresörle asfalt kırma işine girin, olmadı metal tıraşlama falan.
yetenek sizsinizdeki ilk performansını daha çok beğenmişimdir. ses rengi gayet iyidir fakat ritim problemiyle ve fazla bağırmasıyla bazı kulakları rahatsız etmiştir. o yaşta bu ses nasıl çıkar diyenlere şu söylenir: tüm çocukların sesi soprano kategorisine girer.
yetenek dediğiniz doğuştanmıdır yoksa sonradan da kazandırılır mı? Hanım kızımızın yaşıtlarına göre büyük bir kalabalık önünde yabancı bir dilde şarkı söyleyebilecek medeni cesareti göstermesi bir yetenek sayılır mı bilmiyorum ama ailenin ve sahip olunan maddi imkanların yeteneğin ortaya çıkarılmasında ve geliştirilmesinde birincil etken olduğuna inananlardanım ben.Sözkonusu hanım kızımızın yer yer detone olan, yer yer cırtlak çıkan ama kötü de sayılmayacak, işlenmeyi bekleyen ham bir sesi var.Belli ki o sesi işlemesine imkan tanıyacak şartlara sahip.Özel şan hocası olduğunu ve özel bir kolejde, yabancı bir dili ana dili olarak öğrenen, el bebek gül bebek yetişen bir kızcağız olduğunu biliyoruz.Güneydoğu illerinin bir köyünde okula gitmeyen bir kız çocuğu da bu kızdan daha yetenekli olamaz mı, olabilir..Şartlar adil olmuyor kanaatindeyim ben yetenekleri ortaya çıkarmak ve geliştirmek için...
yetenekli bir kız çocuğu.
yetenekli denilen, hülya avşarın gazına gelenler tarafından mesaj yağmurunu tutulup birinci olan kızımız. gerçi hülya avşarın şarkıcılık dönemlerini de biliriz o sesle şarkı söyleyen birinin bu kızımıza yetenekli demesine şaşırmamak lazım gelir.
(bkz: jöteym jötim jötim)
yetenek sizsinize çıkan diğer "yetenekli" çocuklar gibi bununda ailesi iyi durumdadır**.O, elemelerde gelen terbiyeli eli yüzü düzgün hanımkızımız gitmiş yarı finale kimsenin gözlerine bakmayan artistmi artist bi kızımız gelmiş.Şımartılmıştır ayrıca.
kıbrıslı küçük popstar adayı.
Hülyayı ağlatan kız.
konuşurken farklı bir ses tonuna, şarkı söylerken farklı bir ses tonuna sahip olan kız. bende anlamadım.
hülyanın kendi sesini baz alarak abartılı biçimde beğendiği şımarık velet.ben tahammül edemedim doğrusu.
Herkes yerlere göklere sığdıramadı ama sesi detonelerle dolu .
Bunu farketmemek imkansız.Yaşına göre iyi olabilir ama daha ne yetenekler var sokaklarda.
Benim kendi fikrim ! ben bu kızın sesini hiç sevmedim hatta nefret ettim dinlenilesi değil açıkçası.

edit:Christina Aguilera'nın hurt performansını çok izlemiş olmalı çünkü kıyafet ve şov olarak aynısını yaptı.
yetenek sizsiniz türkiye yarışmasında ki yarışmacı sınıflarından ''çok bağıranlar'' sınıfına dahil yarışmacıdır.yarı finalde jöteeeeeeem jöteeeeemm diye bağırıp,her ne hikmetse jüriden tam oy almıştır.ayrıca şarkı söylerken kenarda ağlayan ''kenesi'' pardon annesi son derece yapmacıktır.hülya nın şişirmeleri gereksizdir,şımartmak amaçlıdır,bu kız o kadar büyütülmemelidir.diğer yetenek sizsiniz türkiye yarışmacı sınıfları için

(bkz: michael jackson)
(bkz: ilüzyon)
(bkz: beatbox)
(bkz: kendine illa ingilizce türkçe kırması isim bulmak zorunda olan dans grupları)
(bkz: taklit)
fazlaca şişirilmiş kız. finali haketmiyordu.
bu kızcağız güzel şarkı söylüyor diyenler, cem adrian'ın altı oktavlık sesinin olduğuna da inanıyordur muhtemelen. kızcağızın bir suçu yok, yeteneği de yok değil. burada, ailesinin ve muhtemelen çevresinin kızı gereksiz yere gaza getirmesi ve yetenek belirlemeyle alakası olmayan, yetenekli insanları seçme kapasitesi olmayan kişilerin jüri olduğu bir yarışmaya göndermesidir yanlış olan. bu tip yarışmalarla hiçbir yere varılmaz. düzgün bir eğitim alıp daha sonra ileriki yıllarda işinin ehli, üstat isimler karşısında yeteneğini sergilerse, işte o zaman hak ettiği değeri almış olur. şayet ailesi bu şirin kızlarında büyük yetenek olduğunu düşünüyorsa kendilerine düşen, kıza, altında ezileceği büyük sorumluluklar vermek yerine, yaşına uygun eğitim almasını sağlamak olmalıdır.
küçük yaşına ve sesinin tam oturmamış olmasına rağmen yeteneksizsiniz yarı finalinde yorumladığı şarkıyla beni mest eden kıbrıs lı kız.
BURÇiN TERZiOĞLUNA BENZiYOR.

http://turkankursad.net/w...rsad-normal-resimleri.jpg

OHANNES WEB ADRESi DE VARMIŞ.
11 yaşında konuşma özürlü ismail yk sempatizanlarını düşününce yetenek dediğim kızdır .

http://www.dailymotion.co...inal-je-t-aime_shortfilms
je t'aime'i söylüyor ama başka bir şey söylüyor bence...
bu kadar da sallanmaz ki. insan iki söz ezberler de çıkar yahu.