bugün

bu hilkat garibelerinin bacakları kısa olduğundan öyle görünmektedirler yoksa vücutlarının üst kısmı uzunluk olarak normaldir.
türkiye de kadınların boy ortalaması 1.61 erkeklerin ki 1.71 olmasından dolayı erkeklerin bu konuda pek laf edemeyeceği sorunsaldır. ortalama 1.81 olsaydı pek sorun olmayabilirdi. toplum olarak kısayız hacılar!
sorundan öte artık bir kabulleniştir.. yapıcak bir şey yok, icabında cebine atıp götürebileceğin bir kız deyip morali yüksek tutacaksın..
(bkz: kız 1 50 aradığı erkek 1 80 beraberlik 3 00)
erkekleri selvi boylu olmalarından kaynaklanır. *
(bkz: sorunsal kelimesinden tiksinmek)
saçı uzun aklı kısa dötü büyük bacağı kısa dötü yere yakın korkulacak tipler olduğundan büyük bir sorundur.
yine bi genelleme. kendim uzun olmasam karışmayacağım lakin sinirleniyorum.
türk kızları kısa değildir ortalama boydalardır ve sırıtmıyorlardır.
ortalamanın üzerinde boya sahip kızlar da vardır* allah vergisi tüm çekiciğiyle dolaşırlar efendim.
tohumdan kaynaklıdır.
ne ekersen onu biçersin.
ortalama boyu 1.75i geçmeyen türk erkeği babalarından ancak böyleleri çıkıyor işte sevgili türk kızına bok atan ama kendine aynada dönüp bakmayan türk erkeği.
Bir Neslihan Darnel değil. (bkz: boy 1 87) anacım bu boyda Türkiye'de erkek bulamazsın vay haline.
öncelikle (bkz: kime göre neye göre)?
ha madalyonu çevir bakalım bi' de. la ne erkekler görüyorum -ki bunların sayısı oldukça fazla- kucağımda taşırım hani. bırakınız efendim, olmayan sorunsaldır.
(bkz: türk kızı götünüze girsin)

not: subliminal bağlamda küfretmemiş sayabilirim kendimi. entry'i ben girmedim gibisinden.
ne yaparsınız o kadar kısa babalardan anca bu boyda kızlar oluyor.
dilek ve şikayetlerinizi lütfen bildiriniz.
tam olarak söylenemez gene1de 1,50 ile 1,80 arası gider gelirler.*
o kimi cüce dediklerinizde ne cevherler var bi bilseniz... zaten bilseniz cüce müce demezsiniz, gözünüz görmez cüceliği falan...

ayrıyetten bu melmakette 1,75 üstü bi kızı taşıyabilecek erkek var mıydı? pek sanmıyorum.
+siz cüceymişsiniz?
-baruk khazâd! khazâd ai-mênu!
geneli öyledir ancak türk erkekleride pek uzun değildir. * yiğidi öldür hakkını yeme uzun boylu zayıf ince belli bacaktan ibaret kızlar tanıyorum * *
türk erkeklerinin kendilerini elf sanmaları sorunsalını doğuran sorunsaldır.
hadi ordan dediğim sorunsal.