bugün

entry'ler (440)

hayatınızı hangi yönetmen yönetiyor

wes anderson.

istanbulda arap görmek istemiyoruz

Irkçı bireylerin beyanıdır. Desteklememekle birlikte bu bireylerin bu düşüncelerinin uzun vadede ortaya çıkarabileceği sorunları düşünmediklerini düşünmekteyim.

yüzde yüz yerli atak helikopterini satamamamız

Sevgili dostlar anlaşamadığımız nokta şu bu helikopterlerin tasarım hakları tamamen bize ait yani sanıldığı gibi satış yapmak için amerikadan izin almamıza gerek yoktur. Tasarım hakları bize ait olduğu için gerekli anlaşmaları yapıp herhangi bir parçayı başka bir tedarikçiden tedarik edip satışını sorunsuz gerçekleştirebiliriz. Zaten ülkelerin bu tip platformları üretmesindeki amaç da budur. Ürünün kendisinden çok tasarım haklarına sahip olma durumu.

pubg

Şahsıma göre oyunculara hakaret eden bir oyundur kendisi.FPS sorunu var yani optimizasyonu leş gibi(işlemci ve ekran kartına anlamsız bir yük bindiriyor)
ayrıca aim (yani hedef alma sistemi) 2000 lerin baslarindaki hatta belki de 90 larin sonlarındaki oyunlardan bile daha kötü bir hikâyesi yok, vuruş hissi yok.insanların bu oyuna neden bu kadar bağlı olduğunu anlayamıyorum. ikinci bir Metin2 hadisedir.

kadınlar nasıl mutlu edilir sorunsalı

kadınları mutlu etmeye çalışan insan sorusudur.
kadın değil de insan olarak görülüp bu önşart ile davranıldığında çok hoş sonuçlar elde edilebilir.

idam gelse ilk kimi asardınız

idam cezası geldiğinde asma yetkisi de bana gelmiş olmayacağından kimseyi asamazdım.

ben bu yazıyı ona yazdım

Biliyorum halen güzelsin sen,hem senin güzelliğin öyle makyajdan,elbiseden, süsten değildi o yüzden güzelsin ya.saclarin nasil ellerimin cok ihtiyacı var saçlarına sonra yanakların tabi bide saçma bi parfümün vardı sadece senin teninde bu kadar güzel kokan o saçma parfüm mesela.sonra belin vardi bel kıvrımın yaratıcının büyüklüğünü kanıtlayan bel kıvrımın... neyse siktir et ben sigarama devam edeyim sen yeni sevgiline günaydın mesajı at, ben de yeni sevgilimin yanına gideyim.

eve atılan kıza okunabilecek şiir kitapları

murathan mungan - aşkın cep defteri
cemal Süreya - sevda sözleri
ama samimi bir tavsiye isterseniz kadınlar her adamın okuduğu şiirden hoşlanmaz kaldı ki her şiir her zaman okunmaz şiir kitabından ziyade hangi şiirleri okuman gerektiğini seçmen gerekir ve her kadın da şiirden hoşlanmaz kadınları etkilemek şiir okumaktan da geçmez bunun için başka bambaşka şeyler gerekli.deneyin kendiniz bulun.

yazarların günlük çalışma süresi

bahsedilen şey işte çalışma süresi ise ortalama 4-5 saat.

soda ın ingilizcesi

mineral water.

içkisi sigarası kumarı olmayan erkek

benimdir ayrica, tasarım bölümü öğrencisi, 1.83 boylu, kıvırcık saçlı, az çok kültüre sahip iyi konuşan ingilizcesi olan yazlari bir tur sirketinde rehberlik yapan bir tipim.

biten günü 3 kelimeyle tanımlama

ada, dans, mutluluk.

kerhaneleri kapatalım da halk bizi mi siksin

sonra o kerhaneden alınan vergi ile insanlara ibadethane yapalım ne bileyim yardım edelim hayat kadınlarını muayne edelim karne verelim oooo ne bileyim böylen ipne gibim pezevenk gibi bi devlet olalım.

yalnız bir opera

çok derin üzücü bir anısı olan bir murathan mungan şiiridir.

endüstri ürünleri tasarımı

Karabük Üniversitesinde 2. sınıf öğrencisi olduğum bölümdür eğer karabükte bu bölümü okumayı düşünen varsa mesaj kutumu renklendirebilir.

gecenin şarkısı

Nancy Sinatra - Lady Bird.

uludağ sözlük ne zaman kuruldu

resmi olarak ekşi tarafından gorevlendirilen zaal ın samsuna ayak basmasi ile.

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

yenikapı.

kürt erkeğiyle çıkan şanslı türk kızı

küfür ve tokat yemesi muhtemeldir. hayır ırkçı değilim herhangi bir ırk diğerinden üstün değildir. fakat kürt üfusuun yoğun olduğu bir yerde büyüdüm kültürlerini biliyorum.

armut

hangi yazım/yazılarım yahut hangi fikrim işsiz sapsız bir tip olduğum kanısına vardırdı sevgili yazar arkadaşımı merak konusudur.