bugün

ergen kızlar, rakçı, esmer ve saçını diken erkeklere bayılıyolar. 20sinden sonraki kızlar ise cüzdanı dolu olan erkeğe bayılıyolar. piçlik falan hikaye. paran olsun azda çevren olsun. hobaaaa. bizde kodumunun apaçisi diye söveriz. sözde sarışım mavi gözlüyüm. pee
Oncelikle hem yakısıklı hem kibar. Sevgilisi olunca dünyayı unutan, korumacı, erkek arkadaşlarıyla cok gorusmeyen, nerdeyse hic kız arkadaşı olmayan, oyun oynamak yerine kız arkadaşını tercih eden, özel gunlerin hic birini unutmayan, yani bi nevi ot gibi yasayan. Boyle bi erkek yok bayanlar. Kriterleri azaltmak gerek.
zengin kel şişko ve yaşlı (çabuk ölür para kıza kalır).
türk kızları melakoliği sevdiği için beğendiği erkek tipi ne olursa olsun seçeceği erkek hep en zor olan olacaktır.
(bkz: sadri alışık)
(bkz: hiçbir kadının hayır diyemeyeceği erkek/#9818710)
efendi olmayan, piç olan, kızları defalarca aldatan diye uzayıp gidecek liste.
(bkz: aşık)
george clooney gibi olgun mickey rourke kadar tatlı johnny depp dudaklı pierce brosnan bakışlı gerard butler çekiciliğinde bir adam, en beğenilen erkek tipidir.
top olmasin ve ici guzel olsun.goreceli bir durum ama neyse..
hem popüler olmasını isterler sonrada niye herkesle konuşuyorsun diye kıskanırlar.
birbirinin klonu olan tipler var ya hani 3 numara saç ve kirli sakal kombinasyonlu, heh işte onları beğenirler.
halis mulis ortam piçleri var ya, ha işte onları beğenirler.
(bkz: bıyıklı) *
böyle bir şey olması muhtemel. **
görsel
sakallı, maço, kıskanç; polo garage, jack jones vb. giyinen erkek tipidir.
cool , en başta cool . sonra yine cool . sonra bir daha cool. sonra zeki ve tabiki yakışıklı .işte budur.

(bkz: johnny depp)
beli kuvvetli olandır.
ünlü olacak bi kere. göz önunde olacak. onemli olan vitrinde olmasi herkesin begenmesi zaten. bu bakimdan erkegin bir kolyeden, straplezden ya da bikiniden farki yok.
on dönüm salata eksen götüne göre bir tane bulamazlar.
"beni öyle bir yere götürdü ki, bir tost söyledim, menüdeki fiyatı 30 tl. tosttan bir ısırık aldım, bıraktım.. merak ettim bir şey diyecek mi diye, hiçbir şey demedi.. sevmedin mi diye sormadı bile öyle cömert birisiydi.."
dişsiz, tıfıl, kel aynı zamanda görgüsüz ama zengin erkeklerdir arkadaş.
türk kızlarının beğendiği yürüyen kasa tipi.
para kasasına kaş göz çizmek.
yatakta kendisini en çok inleten
döşü kıllı erkekler.