bugün

tamer karadağlı ve abdullah gül le çeşitli fiziksel benzerlikler taşıdığı iddiaları bir süre ortalıkta dönmüş aktör.
cektigi reklam filminden sonra commo gölü yakınlarında bir ev almaya karar verdigim yakışıklı, süper çekici insan modelidir. yası biraz büyük olsa da bir cok hanımı etkilemeyi basarmış bir aktordür.
her görüldüğünde yuhh şeklinde tepki verdirten,allah yaratmış yahu dedirten,yakışıklı ötesi insan modeli.
evlenmeyeceğine dair iddialara girip evlenmediği için de iddiayı kazanan yakışıklı aktör. sanırım iddiaya en son julia roberts ile girmişti. *
Amerikalı demokrat aktörlerden biridir.
Beyzbola karşı büyük bir ilgisi sinema oyuncusu.
e.r. da izlerken insanın çocuk olup hasta olup o an gidip tedavi olası geliyor dedirtecek kadar yakışıklı karizmatik oyuncu.
(bkz: dayanılmaz zulüm)
Brad Pitt e nikah şahitliği yapacak(mış) olan yakışıklı ve karizmatik aktör..
siyasi tutumunu belli ettikten sonra amerikada karizması daha bi artmış aktör

ps: kendisi bana çok benzer ***
babasi ayhan isikolma ihtimali olan amerikali aktor.

http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2006/12/01
como gölündeki evi ile beni benden almış aktör.
ocean's twelve filminde gece tilkisinin evi olarak kullanılan ev ta kendisidir.

italyan karizma. bizim almancıların film sektöründe yükselmesi gibi bir olay ile kendisini tartmak çok mantıklı olacaktır. kendiside her ne kadar gizlense de bir göçmen olarak abd de yaşama fikriyle gitmiş ve film yıldızı olarak geri dönmüştür.
ben yine de kendisini bundan 5 yıl öncesine kaddar amarikalı sanıyodum ya, o da benim cahilliğimmiş*.
ve tanrı erkeği yarattı.
(bkz: yirim)
tanrım, kullarından böyle bir çeşitleme sunup, envai çeşit ademoğluna vücut verip iyi ettin de... bu kadar iticisini de yaratmak zorunda mıydın diye sorduran kimse!
(bkz: from dusk till dawn)
(bkz: O Brother Where Art Thou)
(bkz: george clooney çok sevdim o beni hiç sevmiyor)
(bkz: george clooney ayhan isigin oglu mu)
(bkz: sehir efsaneleri)
tanrının özene bezene* yarattığı,televizyonda her gördüğümde derin iç çekmelerime sebebiyet veren şahıs. **
en uzun ilişkisi an itibariyle biten artist. max adlı domuzu veterinerlerin görebileceği en yaşlı domuzumdu, kendisi ile 18 yıldır beraberdim, bazende beraber yatardık demesi ile karizması yerle bir olmuştur.
not: kızlar bunada üff ne kadar karizmatik bir olay derse şaşırmamak lazım!
kızların catherine zeta jones u.
o bir "türk'ün oğlu".. ayhan ışık ın oğlu o..*
taş gibin bir erkek aktör....
allahın boş zamanına gelmiş bir insan evladı.
abdullah gül'ün bıyıksız ve yakışıklı versiyonu. ***
Bir çok kadının'bir gece uymak için neler vermezdim' dediği erkek.Haksızda sayılmazlar denilesi durum...